قرص های تقویت نعوض

4 تا از بهترین قرص های تقویت نعوظ در مردان (کاملا موثر)

قبل از هر چیزی این اطمینان خاطر را به شما بدهیم که این مطلب طبق نتایج جدیدترین تحقیقات دنیا در مجلات معتبر پزشکی گردآوری شده و با گذشت زمان به روز خواهد شد. در این مطلب با 4 تا از بهترین و جدیدترین قرص های تقویت نعوظ در مردان آشنا شوید.

قرص‌های تقویت نعوظ چگونه کار می‌کنند؟

این داروها تا 70 درصد نیاز مردان برای نعوظ (راست‌کردن) را برطرف می‌کند. با این وجود این نتیجه در هر فرد متفاوت است. افرادی که جراحی پروستات داشته‌اند و یا بیماری قلبی دیابت دارند بخوبی به این دارو پاسخ نمی‌دهند.

حتما بخوانید: 8 تا از بهترین و جدیدترین روشهای گیاهی افزایش قوای جنسی در مردان

این داروها با چه سرعتی تاثیر می‌گذارند؟

میزان تأثیر گذاری این دارو بین 15 تا 60 دقیقه تخمین زده می‌شود. ویاگرا و لویترا اگر بعد از غذا مصرف شوند کارایی خود را از دست می‌دهند، زیرا غذا خوردن مانع از جذب آنها می‌شود. با این وجود، کیالیس و استیندرا با غذا واکنش نمی‌دهند و پس از غذا قابل مصرف هستد. زمان مصرف دارو معین کننده زمانی است که می‌توانید آمیزش داشته باشید. از کیالیس و استیندرا می‌توانید بصورت روزانه استفاده کنید.

نحوه استفاده صحیح از داروهای تقویت نعوظ:

یکی از تصورات اشتباهی که افراد در استفاده از این دارو دارند این است که این دارو به خودی خود باعث راست‌شدگی آلت می‌شود؛ اما این دارو بدون تحریک جنسی فرد تأثیری ندارد. در زمان آمیزش شما نیاز دارید که آلتتان به حالت سیخ‌شدگی برسد. در زمانی بغیر از زمان آمیزش نباید از این دارو استفاده کنید.

مدت زمانی که این دارو موثر است:

مدت زمان ماندگاری این داروها از 4 ساعت تا بیش از یک‌روز تخمین زده می‌شود (هرچه بیشتر مصرف شود ماندگاری بیشتری دارد). شما باید به مقداری از این دارو مصرف کنید که بتوانید برای یک آمیزش کامل نعوض داشته باشید. اگر در طول روز بیش از یک بار نزدیکی دارید استفاده از کیالیس بهترین گزینه است.

عوارض جانبی داروهای تقویت نعوظ:

رایج ترین عوارض این داروها سردرد، معده درد، گرفتگی بینی، عفونت مجرای ادراری، مشکلات بینایی، اسهال و سرگیجه است. اگر فردی که از این دارو استفاده کرده بیش از 4 ساعت دچار حالت نعوظ شود باید به بیمارستان مراجعه کند.

مصرف داروهای نعوض با داروهای قلبی که نیترات‌ها نامیده می‌شوند، مناسب نیست زیرا می‌تواند منجر به افت فشارخون شود. داروهایی به نام مسدود کننده‌های آلفا که مردان برای برطرف سازی مشکلات ادرار مصرف می‌کنند نیز می‌تواند باعث افت فشار خون شود؛ بنابراین این داروها باید حداقل 4 ساعت قبل از داروهای نعوظ مصرف شوند.

نعوظ و سلامت قلبی:

مشکل نعوض یکی از علایم هشدار دهنده بیماری قلبی عروقی است (مثل تصلب شریان). هنوز مدرک علمی نشان دهنده اینکه سبک زندگی سالم می‌تواند مشکلات نعوض را برطرف کند وجود ندارد، اما مطمئناً یک زندگی سالم باعث تشدید نعوض نمی‌شود.

همچنین بخوانید: 6 تا از بهترین گیاهان و مکمل های طبیعی برای افزایش میل جنسی مردان تا ده برابر

4 تا از بهترین و کم عوارض ترین ها:

نام دارو زمان استفاده میزان مصرف محدودیت غذایی
ویاگرا 30 تا 60 دقیقه قبل از آمیزش مصرف کنید، برای 4 ساعت پاسخگو است برای اغلب مردان مصرف 50 میلی گرم از آن توصیه میشود؛ برای مردان بالای 65 سال 25 میلی گرم زمانی که معده‌تان خالی است مصرف کنید
لویترا 1 ساعت قبل از آمیزش مصرف کنید؛ به مدت 4 تا 5 ساعت پاسخگو است، اندکی موثرتر از ویاگرا است توصیه میشود 10 میلی گرم از آن مصرف شود؛ برای مردان بالای 65 سال 5 میلی گرم می‌توان به همراه غذا یا با معده خالی مصرف نمود. البته پس از مصرف یک وعده سنگین کارایی‌اش کمتر می‌شود. از مصرف گریپ فروت به همراه این دارو پرهیز کنید.
کیالیس 30 دقیقه قبل از آمیزش مصرف کنید تا 36 ساعت پاسخگو است توصیه می‌شود از قرص‌های 10 میلی گرمی استفاده شود می‌توان به همراه غذا یا با معده خالی مصرف نمود. از مصرف حجم زیادی از الکل به همراه این دارو پرهیز کنید زیرا عوارض بدی در بدن بوجود می‌آورد
استندرا 30 دقیقه قبل از آمیزش مصرف کنید توصیه می‌شود از قرص 100 میلی گرمی استفاده شود، افرادی که از مسدود کننده‌های آلفا استفاده می‌کنند داروی 50 میلی گرمی را باید مصرف کنند میتوان به همراه غذا یا با معده خالی استفاده نمود. از مصرف الکل زیاد با این دارو پرهیز کنید زیرا منجر به عوارض جانبی می‌شود

در کنار مصرف این داروها

1- وزن خود را کنترل کنید، اضافه وزن موجب ایجاد بیماری هایی همچون دیابت نوع 2 میشود که موجب ایجاد اختلال در نعوظ میشود.

2- کلسترول بالا و یا فشار خون بالا می‌تواند به رگ‌های خونی، ازجمله رگ‌هایی که خون را به آلت تناسلی می‌رسانند، آسیب وارد کند. بنابراین بهتر است رژیم غذایی و درمان دارویی برای کنترل کلسترول و فشارخون داشته باشید.

3- مصرف الکل و مواد مخدر، به خصوص نوشیدن مزمن و مکرر آن و همچنین مصرف سوء مواد مخدر می‌تواند باعث اختلال نعوظ و ناتوانی جنسی و یا شدت بخشیدن آن شود.

4- رژیم غذایی سالم، یک برنامه ورزشی مناسب و خواب کافی به تقویت نعوظ کمک زیادی میکند.

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست