ال پی جی برای لاغری چیست؟ هزینه + مزایای بی نظیر آن!

ال پی جی برای لاغری یک روش غیر تهاجمی و بدون درد  برای از بین بردن چربی های اضافه و انباشته شده در بافت های مختلف بدن است و فرایند لاغری در این روش   به این شکل است که از یک ماشین که مورد تایید سازمان fda است برای اینکار استفاده می شود.

لاغری موضعی با دستگاه ال پی جی با نام اندرو لوژی یا لیپو ماساژ هم  شناخته می‌شود. لاغری  به روش ال‌پی‌جی  راهکاری جدید برای لاغر کردن قسمت های مختلف بدن و رسیدن به تناسب اندام است که هیچ گونه عوارضی جانبی برای متقاضی  این کار ندارد. ال‌پی‌جی لاغری  روشی غیر تهاجمی و بدون درد است که در آن سلولیت های بدن به وسیله اش ماساژ پوست  شکسته شده و رسوبات چربی به مرور از بین می روند. با استفاده از روش ال پی جی لاغری می توان  بدن  را از شر چاقی های موضعی و منحنی های ناخواسته با سرعت خلاص نمود.

images 1657564195

حتما بخوانید: بهترین متخصص های تغذیه و رژیم غذایی

ال پی جی  لاغری چیست و ‌چگونه انجام می شود؟

ال پی جی برای لاغری یک روش غیر تهاجمی و بدون درد  برای از بین بردن چربی های اضافه و انباشته شده در بافت های مختلف بدن است و فرایند لاغری در این روش   به این شکل است که از یک ماشین که مورد تایید سازمان fda است برای اینکار استفاده می شود.

در این روش غیر تهاجمی غلطک  های مکانیکی در مناطق هدف برای ماساژ و فشرده سازی سلول های چربی و تسریع در روند آزادسازی چربیهای رسوب  شده به کار گرفته می‌شوند. ماساژ پوست به وسیله  غلطک های این دستگاه باعث می‌شود گردش خون و مایعات لنفاوی تا ۲۰۰ درصد افزایش پیدا کند.

تداوم ماساژ به وسیله غلطک های دستگاه ال پی جی باعث می شود سموم و مایعات غیر طبیعی به مرور  از سلولهای بدن بیرون رانده شود و بدن به شرایط طبیعی خود به بازگردد. همچنین استفاده از تکنیک لیپو ماساژ در ال‌پی‌جی لاغری باعث تحریک پوست برای تولید کلاژن و الاستین می‌شود.

تولید الاستین و کلاژن باعث ترمیم بافت های پوست شده و پوست را صاف و محکم می کند. همچنین چربی ها آزاد شده در این فرآیند  هدر نمی رود و از آنها  به عنوان منبع انرژی برای ماهیچه های بدن در فرآیند ساخت و ساز بدن استفاده می شود.

البته باید به این نکته توجه داشت که ورزش کردن در هنگام استفاده از فرآیند ال‌پی‌جی لاغری می‌تواند سرعت روند معالجه را افزایش دهد. استفاده از فرآیند ال  پی جی برای لاغری یک روند ۱۰۰% طبیعی است که هیچ گونه دوران نقاهت یا عوارض جانبی به دنبال ندارد.

 

ال پی جی لاغری  چگونه  می تواند  به تناسب اندام کمک کند؟

ال‌پی‌جی لاغری با از بین بردن چربی و مایعات اضافی باعث سوخت و ساز بهتر بدن و کاهش چربی های  اضافه می شود. همچنین شل شدن وا رفتگی پوست که ناشی از انباشته شدن چربی است را کاهش می دهد و خطوط بدن را  برای جذاب تر و خوش فرم شدن آن نمایان  می کند.

اگر فرایند ال پی جی لاغری به درستی انجام شود ماهیچه ها و پوست،  نرم و شفاف شده و در نتیجه ظاهر کلی آنها صاف تر می گردد. ال پی جی لاغری تنش عضلانی را کاهش داده و جریان خون و تخلیه لنفاوی را به شکل مناسبی بهبود می بخشد که این کار باعث خواب بهتر و درخشندگی پوست می شود.

‏ ال پی جی لاغری چه مزایایی دارد؟

استفاده از روش درمانی ال‌پی‌جی لاغری می تواند مزایای زیادی داشته باشد که از آن جمله می‌توان به غیر تهاجمی بودن این روش اشاره کرد در ال پی جی لاغری هیچگونه برشی  روی پوست ایجاد نمی شود و این دستگاه ماساژ تخصصی است که روی پوست فعال بوده و باعث متلاشی شدن چربی های رسوب گرفته می شود.

فرایند درمان لاغری به روش ال پی جی هیچ گونه درد، آسیب و تغییر رنگ یا تغییر ظاهر پوست را ایجاد نمی کند. یکی دیگر از مزایای ال پی جی لاغری از بین بردن ظاهر بد شکل ران و باسن است که در اثر تراکم چربی در این قسمت ها به وجود می آید.

ال پی جی لاغری اگر به صورت درست و مستمر انجام شود باعث می شود ظاهر این اندام ها از اولین جلسه درمان به مرور بهبود پیدا کند و با گذشت چند جلسه تفاوت های خود را به وضوح نشان دهند.

از دیگر مزایای ال‌ پی‌جی لاغری افزایش جریان خون و تخلیه مایعات لنفاوی است روال کار معمولا  به این شکل است که  چربی ها و ماهیچه ها زیر دستگاه ماساژ قرار می گیرند و  فعالیت دستگاه ماساژ باعث می شود خون بیشتری در آن ناحیه جریان پیدا کند و مایعات اضافی و پسماند سوخت و ساز بدن با سرعت بیشتری از این ناحیه تخلیه شوند که  باعث طراوت و شادابی پوست می شود.

انجام فرآیند ال‌پی‌جی لاغری علاوه بر آن که باعث شکسته شدن سلولهای چربی و از بین بردن مایعات اضافه می شود باعث بهبود خاصیت ارتجاعی پوست شده و انعطاف پذیری بافت های آن را افزایش می دهد.

در طی فرایند  انجام  ال پی جی لاغری باید به این نکته توجه داشت که اگر روند درمانی لاغری با برنامه های ورزشی منظم  و مداوم  همراه  باشد سرعت کار افزایش پیدا کرده و باعث کاهش تنش در عضلات بدن می شود.

 

برای بالارفتن کیفیت ال پی جی لاغری و به دست آوردن نتایج مطلوب  چه باید کرد؟

برای بالا رفتن کیفیت فرآیند لاغری باید از برنامه های ورزشی به شکل مکمل استفاده شود تا روند کار سرعت بگیرد و نتایج بهتری به دست بیاید همچنین یک برنامه غذایی درست و با کیفیت می تواند عامل مهمی در افزایش سرعت کار باشد و باعث شود شرایط به دست آمده برای یک مدت طولانی حفظ گردد.

کسانی که فقط روش ال پی جی لاغری را به صورت مجزا برای از بین بردن چربی های خود انتخاب می کنند و برنامه غذایی و ورزشی مناسبی را به عنوان مکمل در کنار آن در پیش نمی گیرند پس از اتمام جلسات  درمانی ال پی جی لاغری  و یک وقفه زمانی کوتاه  دوباره علائم چاقی عضلات در آنها نمایان می‌شود.

پروسه درمانی ال‌ پی‌جی لاغری چقدر طول می کشد؟

پروسه درمانی ال‌پی‌جی لاغری با توجه به شرایط بدنی افراد ممکن است متفاوت باشد و نمی توان یک دوره زمانی مشخص را برای این کار در نظر گرفت. در آغاز فرآیند ال پی جی درمانی لاغری  بهتر است مراحل درمان حداقل دو جلسه در هفته به مدت یک ماه به طور مستمر انجام شود.

هدف از این کار ایجاد نوعی بیداری سلولی برای انجام  فرایند تغییر است پس از آن که چربی های مقاوم و سلولیت صاف شده و منحنی های تغییر شکل در عضلات بدن  نمایان گردید دوره فشرده درمان به پایان می رسد. برای ماندگاری روش ال‌پی‌جی لاغری بهتر است که برنامه غذایی اصلاح شده شود و ورزش مداوم  در برنامه روزمره قرار گیرد.

همچنین برای اطمینان از روند کار و ماندگاری طولانی مدت آن  بهتر است تا یک مدت مشخصی که زمان آن را متخصصان پوست مشخص می کنند حداقل هر ماه یک جلسه ال پی جی لاغری به  وسیله غلطک های دستگاه بر روی پوست پیاده گردد.

ال پی جی لاغری یک روش با ماندگاری دائم برای از بین بردن چربی های انباشته شده در بافت های بدن نیست.  برای ماندگاری کردن این روش درمانی و به دست‌ آوردن نتیجه مطلوب می بایست  یک رژیم غذایی مناسب همراه با یک برنامه ورزشی متعادل  در پیش گرفته شود تا بتوان به نتایج مطلوب با ماندگاری بالا دست یافت.

شما می توانید جهت دریافت بیشتر مطالب در حوزه لاغری مانند: کویتیشن لاغری و… اینجا کلیک کنید تا وارد وبسایت پزشکی کلینیک لادن شوید.


اپ چرب زبان

با اپلیکیشن چرب زبان، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


linkریپورتاژ

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up