22

تزریق ژل لب و هزینه آن یا عوارض آن

زیبایی چهره همیشه یکی از مهم‌ترین مواردی است همیشه مورد توجه بوده است. به همین دلیل با گذشت زمان و پیشرفت علم در حوزه پزشکی، این امکان برای بسیاری از افراد به خصوص بانوان فراهم شد تا بتوانند با انجام عمل‌های زیبایی، تغییرات مثبتی در چهره خود ایجاد کنند. تزریق ژل لب عروسکی نیز یکی از رایج‌ترین کارهای زیبایی است که به صورت سرپایی انجام می‌شود.

حتما بخوانید: بهترین جراح لب

تزریق ژل لب و میکرونیدلینگ برای جای جوش در مقایسه با سایر عمل‌های زیبایی دارای دوران نقاهت کمتری است. در واقع افرادی که برای تزریق ژل لب به کلینیک زیبایی دکتر پارسیان فر مراجعه می‌کنند، می‌توانند پس از انجام عمل برجسته‌سازی و تغییر فرم لب‌ها، به فعالیت‌های روزانه خود ادامه دهند.

تزریق ژل لب برای چه افرادی مناسب است؟

یکی از مواردی که می‌تواند منجر به افزایش زیبایی چهره در افراد مختلف شود، ایجاد تناسب و هماهنگی در میان اعضای صورت است. در واقع برای اینکه یک فرد دارای چهره زیبا و جذابی باشد، نیاز دارد تا اعضای صورت به لحاظ اندازه و فاصله و همچنین معیارهای زیبایی که در دنیا اثبات شده، دارای هماهنگی باشند.

1 3

لب‌ها نیز یکی از مهم‌ترین بخش‌های صورت انسان محسوب می‌شوند که می‌توانند تاثیرات بسیار زیادی بر میزان زیبایی چهره افراد و به خصوص بانوان داشته باشند. گاهی نیز ممکن است برخی از افراد به طور مادرزاد و ژنتیکی، دارای لب‌های کوچکی باشند و به نوعی این مشکل تاثیرات منفی بر زیبایی آن‌ها داشته باشد.

افرادی که با این مشکل مواجه هستند می‌توانند با مراجعه به پزشک متخصص زیبایی دکتر سعید پارسیان فر، اقدام به تغییر فرم و حجم لب‌های خود کنند.

افزایش حجم لب با توجه به سایر اعضای صورت

با اینکه تزریق ژل لب یک عمل زیبایی محسوب می‌شود، اما باید به شیوه تزریق و حجم ژلی که قرار است تزریق شود دقت داشته باشید، زیرا در بسیاری از موارد به دلیل عدم توجه به میزان برجسته سازی لب‌ها و تغییر فرم آن‌ها، این احتمال وجود دارد که چهره افراد دچار تغییرات منفی شود.

به همین دلیل توصیه می‌شود در صورتی که افراد تمایل دارند تا با تزریق ژل، لب‌های خود را برجسته کنند، حتماً به یکی کلینیک معتبر زیبایی مراجعه کنند، تا تغییرات چهره آن‌ها براساس اصول علمی انجام شود.

انواع فرم لب در عمل تزریق ژل

به طور کلی افرادی که با هدف زیبایی، اقدام به تزریق ژل لب می‌کنند، باید به این مورد توجه داشته باشند که فرم لب‌ها دارای انواع مختلفی است که با توجه به سلیقه بیمار و نوع چهره، فرم لب انتخاب می‌شود.

تزریق ژل لب روسی

معمولا تزریق ژل لب به روش روسی برای افرادی مناسب است که دارای لب‌های بسیار باریک هستند. در این روش سعی می‌شود تا حجم ژل تزریق شده در لب بالا و پایین برابر باشد.

تزریق ژل عروسکی

تزریق ژل به روش عروسکی بیشتر برای افرادی مناسب است که تمایل دارند تا حجم لب پایین آن‌ها از لب بالا بیشتر باشد. معمولا پس از تزریق ژل به روش عروسکی، فرم لب‌ها شبیه به لب عروسک خواهد شد.

تزریق ژل طبیعی و یا کلاسیک

تزریق ژل طبیعی و یا کلاسیک یک روش بسیار پُرطرفدار است، زیرا در بسیاری از موارد تغییراتی که بر روی لب‌ها ایجاد می‌شود، نامحسوس و کاملا طبیعی است، در حالی که در چهره فرد تغییرات مثبتی ایجاد می‌شود.

تزریق ژل به لب‎ها برای چه افرادی مناسب نیست؟

با توجه به اینکه تزریق ژل لب نیز یک عمل زیبایی محسوب می‌شود، ممکن است با خطراتی نیز همراه باشد. به همین دلیل توصیه میود تا افراد زیر از انجام عمل تزریق ژل نیز خودداری کنند:

 • افرادی که به عفونت‌های دهانی مبتلا هستند (افرادی که روی لب و اطراف دهان خود تبخال دارند)
 • افرادی که دارای نقص سیستم ایمنی هستند (افراد مبتلا به لوپوس)
 • افرادی مبتلا به دیابت
 • افرادی که دارای مشکلات انعقاد خون هستند

تزریق ژل لب چه مزایایی دارد؟

برخی از مزایای تزریق ژل لب شامل موارد زیر است:

 1. تغییر فرم لب‌ها
 2. نداشتن دوران نقاهت
 3. هزینه بسیار پایین در مقاسه با سایر عمل‌های زیبایی
 4. ماندگاری نسبتا بالا

تزریق ژل لب چه معایبی دارد؟

تزریق ژل به لب‌ها نیز مانند سایر عمل‌های زیبایی دارای معایبی نیز هست، که برخی از آن‌ها شامل موارد زیر است:

 • خارج شدن فرم لب‌ها از حالت طبیعی
 • ایجاد درد و خون‌ریزی در نواحی تزریق ژل
 • ایجاد آلرژی و حساسیت در برخی از افراد

موارد تاثیرگذار بر میزان رضایت مشتری پس از تزریق ژل

عمل تزریق ژل به لب‌ها نیز مانند سایر عمل‌های زیبایی ممکن است با رضایت و یا عدم رضایت بیمار همراه باشد. اما موارد مهمی وجود دارد که می‌تواند میزان موفقیت عمل تزریق ژل و رضایت مشتری را افزایش دهد.

سن: سن یکی مهم‌ترین مواری است که می‌تواند تا حد زیادی تعیین کننده میزان موفقیت در هر عمل جراحی زیبایی باشد. همچنین در عمل تزریق ژل لب نیز، افرادی که دارای سن پایین هستند، پس از انجام عمل از رضایت بیشتری برخودار خواهند بود.

مهارت و تجربه پزشک متخصص: دومین موردی که می‌تواند میزان موفقیت عمل تزریق ژل لب را تعیین کند، مهارت و تجربه پزشک متخصص است، زیرا حجم ژل تزریق شده به ‌لب‌ها و همچین فرم‌دهی آن‌ها بسیار مهم است.

به همین دلیل توصیه می‌شود در صورتی که تصمیم دارید تا برای تزریق ژل لب اقدام کنید، حتما به پزشک متخصص و کلینیک معتبر زیبایی در جردن تهران دکتر پارسیان فر مراجعه کنید.


اپ چرب زبان

با اپلیکیشن چرب زبان، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


linkلب

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up