سالم-زیبا، با اختلاف زیاد، پربازدیدترین وب سایت تخصصی فارسی‌زبان در حوزه‌ی پزشکی است. سالم زیبا در زمینه آموزش های حوزه سلامت شامل روش های چاقی، لاغری، زیبایی، رژیم های غذایی، داروها، طب سنتی، تمامی بوردهای تخصصی پزشکی و هر موضوعی که در زمینه پزشکی به فکرتان می رسد، پرکارترین و پرکاربرترین وب سایت ایرانی بوده و کاربران مختلف علاقه مند به یادگیری زبان را همواره به خود جذب کرده است.

بازدید متوسط روزانه: 30 تا 60 هزار – آمار دقیق را در زمان خواندن از الکسا ببینید.

تبلیغات در وب سایت

سالم-زیبا باکیفیت ترین وب سایت آموزش تخصصی پزشکی می باشد که طیف متنوعی از آموزش های پزشکی-سلامتی و زیبایی را در خود جای داده است. به دلیل کیفیت بالای مطالب، از سوی کاربران به عنوان یک منبع معتبر شناخته می شود و طبق تجربه، تبلیغات در این وب سایت بازده بسیار بالایی دارد، از این بابت مطمئن باشید!

به دلیل اهمیت بالای تجربه کاربری برای مجموعه “سالم-زیبا”، تبلیغات بنری در وب سایت ما نسبت به رسانه‌های دیگر با دقت تر انتخاب می‌شود و تعداد آن نیز بسیار محدود است (حداکثر ۴ بنر در یک صفحه!). در طراحی جایگاه‌ها تلاش بر این بوده است که فضایی مدرن، ساده و اثربخش برای متقاضیان تبلیغات در نظر گرفته شود تا در عین احترام به کاربر، بهترین نتیجه امکان برای ایشان حاصل شود.

۸۰ درصد ترافیک وب سایت سالم-زیبا به صورت کاملا ارگانیک بوده و بازدید حدود 90-120 هزار نفر روزانه (تعداد دقیق را از الکسا مشاهده نمایید)، در یک ماه تبلیغ شما حداقل به چشم 3-4 میلیون کاربر می رسد و از آن آگاهی پیدا می کنند. بنابراین از بازدهی تبلیغات بنری در وب سایت سالم-زیبا کاملا مطمئن باشید.

جایگاه های تبلیغاتی

  • salemبنر A در ابتدای تمام مطالب سایت نمایش داده می شود. (قیمت: چهار میلیون و پانصد هزار تومان برای یک ماه)- ارتفاع بنر را تا 140 پیکسل هم میتوانید بالاتر ببرید تا بازده بیشتر شود.
  • بنر A2 در انتهای تمام مطالب سایت نمایش داده می شود. (قیمت: سه میلیون و نهصد هزارتومان برای یک ماه)- ارتفاع بنر را تا 140 پیکسل هم میتوانید بالاتر ببرید تا بازده بیشتر شود.
  • بنر B در تمام پست ها نمایش داده می شود. (قیمت: 3 میلیون تومان برای یک ماه)
  • بنر C در تمام پست ها نمایش داده می شود. (قیمت: 3 میلیون تومان برای یک ماه)
  • بنر D در تمام پست ها نمایش داده می شود. (قیمت: 2 میلیون و ششصد هزار تومان برای یک ماه)

نکته مهم ۱: دقت کنید که به هیچ وجه امکان فسخ تبلیغات در هیچ زمانی بعد از واریز هزینه و قرار گرفتن تبلیغ شما وجود ندارد.

نکته مهم ۲: بنر قرار داده شده در این تبلیغ دارای لینک Nofollow می باشد، در صورتیکه تمایل به دریافت بک لینک follow یا مستقیم از طریق این بنرها هستید (بیش از صدها بک لینک معتبر)، هزینه اضافی ماهیانه 800 هزارتومان به مبالغ بالا افزوده می شود.

ریپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که همچون دیگر پست‌های سالم-زیبا در سایت قرار می‌گیرد. در رپورتاژ آگهی می‌توانید محصول یا سرویس خود را به جامعه‌ی مخاطب پزشکی-زیبایی معرفی کرده و لینک مستقیم و Follow به وب‌سایت خود دریافت کنید.

رپورتاژ آگهی همچون دیگر مقالات سالم زیبا در لیست مطالب و آرشیو سایت برای همیشه باقی می‌ماند و از این رو شما همواره ریفرال از سالم زیبا را خواهید داشت. سالم زیبا مشتریان را راهنمایی می‌کند تا آگهی خود را به بهترین شکل ممکن نگارش کنند.

متن رپورتاژ آگهی توسط مشتری نگارش شده و در سالم زیبا تنها آن را ویرایش کرده و اشکالات نگارشی آن را رفع می‌کنیم. اما اگر مایل باشید که متن آگهی توسط تیم سالم زیبا نگارش شود، این کار با هزینه‌ی اضافی قابل انجام است. در هر رپورتاژ آگهی حداکثر مجاز به استفاده از ۳ تصویر و ۳ لینک هستید اما در تعداد کلمات متن محدودیتی وجود ندارد، با این حال اگر در این موارد زیاده‌روی کنید بازخورد منفی خواهید گرفت. برای هر رپورتاژ آگهی حداقل یک تصویر در سایز ۷۵۰ در ۵۰۰ پیکسل نیاز است.

ریپورتاژ آگهی را فقط برای هدایت ترافیک به صفحه مورد نظرتان استفاده نکنید بلکه برای بالا بردن اعتبار سایت خود از طریق بک لینک های دائمی نزد گوگل به کار ببرید! در ریپورتاژ کیفیت بک لینک سایت را بیشتر مدنظر دهید تا اینکه ترافیک یا الکسای یک سایت (که به راحتی قابل دستکاری ست).

شما در هر ریپورتاژ می توانید 3 لینک مستقیم (فالو) بسیار ارزشمند برای یک دامنه دریافت کنید و وب سایت خود را از نگاه گوگل به شکل چشم گیری معتبرتر کنید. وبسایت ما به کمتر از 10 وبسایت خارجی لینک فالو داده است و از این بابت از بسیاری از وبسایت های فارسی اعتبار بیشتری از نظر ارزش لینک دهی دارد.

قیمت ریپورتاژ آگهی برابر 1 میلیون و 600 هزار تومان خواهد بود و اگر بخواهید به چند دامنه لینک بدین (2 دامنه حداکثر) و بدون تگ ریپورتاژ و دسته بندی مرتبط، مبلغ 900 تومان به هزینه کل اضافه می شود.

برای رزرو تبلیغات با شماره 09191210008 یا ایمیل maxer.ir@gmail.com تماس بگیرید.

keyboard_arrow_up