لیفت با نخ آپتوس در تهران

لیفت با نخ اپتوس و تاثیرات شگفت انگیز آن برای جوان سازی پوست

مقدمه

لیفت با نخ اپتوس یکی از بهترین و ماندگار ترین راه ها برای جوان سازی پوست و حفظ شادابی آن است. همان طور که می دانید، در حال حاضر اکثر افراد به زیبایی و جوانی پوست خود اهمیت ویژه ای می دهند. به همین دلیل همیشه به دنبال راهی برای جوان سازی پوست خود هستند. راه های مختلفی برای زیبایی و جوان سازی پوست وجود دارند. جراحی های پلاستیک، تزریق فیلر و ژل، لیفت با نخ و… از معروف ترین روش ها برای زیبا سازی پوست شناخته می شوند. حال بین این گزینه ها، کدام مورد بهترین است؟

طبق بررسی های صورت گرفته توسط تیم تحقیقاتی سالم زیبا، بهترین روش برای جوان سازی پوست، لیفت با نخ اپتوس می باشد. در این روش نخ آپتوس آلمان به پوست شما وارد شده و باعث لیفت پوست در نواحی مختلف می شود. البته بهتر است برای لیفت با نخ آپتوس به یک کلینیک معتبر و قانونی مراجعه کنید. تنها در این صورت است که می توانید از تاثیر آن مطمئن شوید. پیشنهاد تیم سالم زیبا به شما، مراجعه به کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی است. دکتر میعاد مهدوی مدارک تخصصی خود را از بهترین دانشگاه ها دریافت کرده اند. مهارت ایشان در زمینه لیفت با نخ به حدی است که به تدریس تخصصی در این حیطه مشغول هستند. برای رزرو نوبت در کلینیک زیبایی دکتر مهدوی می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

مطب پونک: 09383167988 | 02144813133

مطب اسلامشهر: 02156165064 | 09940236005

لیفت با نخ اپتوس، روشی ساده و بدون دردسر

اجازه دهید ابتدا روند انجام لیفت با نخ اپتوس را برای شما همراهان عزیز توضیح دهیم. خوشبختانه این روش به سادگی و تنها طی چند مرحله کوتاه انجام می شود. در این روش ابتدا پزشک ناحیه مورد نظر را بررسی می کند. سپس محل مورد نظر به خوبی توسط پزشک ضدعفونی می شود. در مرحله بعد، پزشک باید نقاط ورود نخ را روی پوست مشخص کند. یکی از مهم ترین مراحل، تشخیص محل ورود نخ آپتوس به پوست است. این کار فقط از عهده یک پزشک حرفه ای و کاربلد بر می آید. در مرحله بعدی نقاط مشخص شده سوراخ می شوند و نخ آپتوس به وسیله سوزن های مخصوص و ظریف به پوست وارد خواهد شد. سپس پزشک نخ ها را به اندازه کافی کشیده و در نهایت محل زخم را بخیه می زند. تمامی این کارها ظرف مدت 30 تا 45 دقیقه انجام می شوند و شما حین درمان هیچ دردی احساس نخواهید کرد.

لیفت با نخ اپتوس معمولا یک جلسه طول می کشد. در طول درمان شما هیچ دردی احساس نمی کنید اما بعد از آن ممکن است تا چند روز دردهای جزئی و خفیفی احساس کنید. البته این دردها کاملا طبیعی هستند و نیازی به نگرانی نیست. معمولا پزشک داروهای مناسبی برای شما تجویز می کند تا درد خود را کاهش دهید. به علاوه نکاتی را به شما گوشزد خواهد کرد که با رعایت این نکات می توانید نتیجه بخشی لیفتینگ را بیشتر کنید. دوره نقاهت در لیفت صورت با نخ نیز بسیار کوتاه است. شما نهایتا 3 تا 5 روز بعد از لیفتینگ می توانید فعالیت های عادی و روزانه خود را از سر بگیرید.

لیفت با نخ اپتوس روشی فوق العاده با ماندگاری باور نکردنی

یکی از مهم ترین دلایل استقبال افراد از لیفت با نخ اپتوس، ماندگاری بی نظیر آن است. طبق شواهد مطالعه شده، ماندگاری نخ اپتوس حدود 3 تا 5 سال می باشد. این میزان ماندگاری در لیفت صورت با نخ، سابقه ندارد. بنابراین شما با استفاده از این نخ ها می توانید تا سال ها پوست خود را جوان و جذاب نگه دارید. این در حالی است که بقیه نخ های لیفتینگ، ماندگاری طولانی مدتی ندارند و در بهترین حالت ماندگاری آن ها به 18 ماه می رسد. به همین دلیل بهتر است با استفاده از نخ های آپتوس، جوانی پوست خود را مدت زمان بیشتری حفظ کنید.

word image 24467 2

ماندگاری نخ اپتوس چقدر است؟

البته تنها با مراجعه به یک پزشک خوب و حرفه ای می توانید ماندگاری نخ اپتوس را افزایش دهید. یک پزشک حرفه ای از بهترین نخ ها برای لیفتینگ صورت استفاده می کند. دکتر میعاد مهدوی، یکی از بهترین پزشک ها برای لیفتینگ صورت است که خرید نخ آپتوس را با دقت بسیار بالایی انجام می دهد. نخ اپتوس در صورتی ماندگاری و کیفیت بالایی خواهد داشت که اصل باشد. دکتر میعاد مهدوی، تمامی نخ های اپتوس خود را از مراکز معتبر خریداری می کند. بنابراین شما می توانید بدون نگرانی به این مرکز مراجعه کنید. به علاوه دکتر مهدوی از تعداد نخ مورد نیاز برای لیفتینگ و میزان کشش آن آگاهی دارند. بنابراین با مراجعه به ایشان می توانید ماندگاری نخ اپتوس را افزایش دهید.

قیمت نخ آپتوس چقدر است؟

یکی از سوالات مهمی که شما عزیزان مطرح می کنید، در مورد قیمت نخ آپتوس می باشد. حتما به این مسئله فکر کرده اید که لیفت با نخ اپتوس چه هزینه ای دارد؟ با توجه به مزیت ها و ماندگاری بالای نخ آپتوس، می توان گفت که قیمت آن از سایر نخ های لیفتینگ موجود در بازار بیشتر است. البته نمی توان قیمتی دقیق برای این روش تعیین کرد. همان طور که می دانید، نخ آپتوس آلمان از کشورهای خارجی وارد می شود، بنابراین قیمت آن به صورت مداوم در حال تغییر است. قیمت ارز به صورت مداوم در کشور ما دچار افزایش یا کاهش می شود، بنابراین بدیهی است که قیمت نخ آپتوس نیز ثابت نباشد.

به طور کلی، قیمت نخ آپتوس با توجه به ملاک های مختلفی تعیین می شود. در صورتی که در یک کلینیک قیمت ارزانی برای لیفت با نخ اپتوس ارائه شود، باید به کیفیت و اصل بودن آن شک کنید. از مهم ترین ملاک های تاثیر گذار بر قیمت نخ اپتوس می توان به تاریخ مصرف نخ، قیمت ارز در بازار، اورجینال یا فیک بودن نخ، میزان مهارت و تجربه پزشک، تجهیزات کلینیک و… اشاره کرد.

حال ممکن است به این موضوع فکر کنید که این تفاوت قیمت در لیفت با نخ اپتوس ارزش پرداخت دارد؟ پاسخ این سوال صد در صد مثبت است. لازم است بدانید که کیفیت و ماندگاری نخ اپتوس را نمی توان در نخ های لیفتینگ کره ای یا سایر نخ های موجود در بازار مشاهده کرد. در واقع شما در صورت استفاده از سایر نخ ها باید پس از 12 تا 18 ماه، نسبت به ریکاوری آن اقدام کنید. برای انجام ریکاوری نیز به پرداخت هزینه مجدد نیاز دارید. این در حالی است که زمان ریکاوری نخ آپتوس آلمان، 5 سال بعد از لیفت اولیه است. بنابراین با در نظر گرفتن هزینه های لازم برای ریکاوری، این میزان تفاوت قیمت، ارزش پرداخت دارد.

نخ اپتوس بهتره یا سیلوئت؟ بررسی و مقایسه تمام جزئیات

در حال حاضر لیفت با نخ اپتوس و سیلوئت از طرفداران زیادی برخوردار می باشد. حال بین این دو نخ کدام یک بهتر از دیگری است؟ طبق بررسی های صورت گرفته توسط تیم تحقیقاتی سالم زیبا، اکثر مقالات معتبر داخلی و خارجی به کیفیت بیشتر نخ های آپتوس اعتراف کرده اند. بنابراین می توان گفت که نخ های آپتوس با توجه به کیفیت و ماندگاری فوق العاده ای که از خود ارائه می دهند، از نخ های سیلوئت بهتر هستند. البته باید در نظر داشته باشید که نخ سیلوئت نیز از بهترین نخ های موجود در بازار است و زیبایی طبیعی را برای شما به ارمغان می آورد. اما با بررسی جزئیات، می توان فهمید که نخ آپتوس از نظر کیفیت نتیجه و ماندگاری، بهتر از نخ سیلوئت است.

باید توجه داشته باشید که قیمت لیفت صورت با نخ، در صورت استفاده از نخ سیلوئت، کمتر از نخ آپتوس خواهد بود. به همین دلیل، برخی افراد ترجیح می دهند بخاطر صرفه جویی در هزینه، نخ سیلوئت را برای جوان سازی پوست خود انتخاب کنند.

word image 24467 3

نتیجه شگفت انگیز لیفت غبغب به کمک نخ اپتوس

کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی، بهترین مرکز لیفت با نخ آپتوس در تهران

در مقاله امروز به بررسی لیفت با نخ اپتوس پرداختیم. در ابتدای مقاله به شما یادآوری کردیم که بهتر است این روش در کلینیکی معتبر و قانونی انجام شود. متاسفانه برخی از مراکز غیرقانونی، برای جذب مشتری دست به دامان تبلیغ های دروغین می شوند و قیمت ارزان تری برای لیفت با نخ آپتوس به مشتریان خود ارائه می دهند. شما باید حواستان را جمع کنید و گول این تبلیغات دروغین را نخورید.

قیمت نخ آپتوس در بازار تقریبا بالاست و در صورت مشاهده قیمت پایین، باید به اصل بودن یا کیفیت نخ شک کنید. ممکن است با مراجعه به مراکز غیر قانونی و استفاده از نخ های بی کیفیت نتوانید نتیجه مطلوبی بگیرید. از طرفی معمولا در مراکز غیر قانونی، بهداشت به صورت کامل رعایت نمی شود. بنابراین ممکن است در صورت مراجعه به مراکز غیر قانونی و نا معتبر، دچار بیماری عفونی یا پوستی شوید.

بهترین راه برای جلوگیری از این مشکلات در لیفت با نخ اپتوس، مراجعه به یک مرکز زیبایی معتبر و قانونی است. ما به شما پیشنهاد می کنیم، کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی را امتحان کنید. دکتر مهدوی از بهترین نخ ها برای لیفت صورت شما استفاده می کنند. به علاوه ایشان تمامی نخ ها را به شما نشان می دهند تا از اورجینال بودن آن ها اطمینان پیدا کنید. سپس نخ های آپتوس را جلوی چشم شما آنباکسینگ می کنند. در نتیجه تمامی کارها در نهایت اطمینان انجام می شوند.

نکته مهم بعدی در مورد لیفت با نخ اپتوس در کلینیک زیبایی دکتر مهدوی، ارائه قیمت مناسب به ازای خدمات است. دکتر میعاد مهدوی، جهت رعایت حال شما زیبا جویان عزیز، قیمت های مناسبی را برای کارهای لیفتینگ در نظر گرفته اند. به علاوه شما دوستان عزیز می توانید با استفاده از تخفیف های مناسبتی و فصلی، هزینه های خود را به طور شگفت انگیزی کاهش دهید.

رزرو نوبت لیفت با نخ آپتوس در کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی

برای رزرو نوبت لیفت با نخ اپتوس در کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی، می توانید به صورت حضوری به مطب های ایشان مراجعه کنید یا از طریق تماس تلفنی، نوبت خود را رزرو نمایید. دکتر مهدوی در دو نقطه از تهران، کلینیک زیبایی دارند. بنابراین دسترسی زیبا جویان به کلینیک های ایشان، راحت خواهد بود. شما می توانید هر مطبی که به شما نزدیک تر بود را انتخاب کرده و نوبت خود را رزرو فرمایید.

یکی از کلینیک های زیبایی دکتر میعاد مهدوی در پونک تهران و دیگری در اسلامشهر قرار گرفته است. بنابراین شما در هر نقطه ای از تهران که سکونت داشته باشید، می توانید به راحتی، به یکی از مطب ها دسترسی پیدا کنید. در انتهای مقاله به آدرس و شماره های تماس هر یک از مطب ها اشاره خواهیم کرد.

آدرس و شماره تلفن مطب پونک: تهران- بزرگراه اشرفی اصفهانی، نبش خیابان اخلاقی، ساختمان شادی، طبقه اول

09383167988 | 02144813133

آدرس و شماره تلفن مطب اسلامشهر: واوان، بلوار رجایی، نبش خیابان 40 شرقی، ساختمان بهگر، طبقه 2

02156165064 | 09940236005


اپ چرب زبان

با اپلیکیشن چرب زبان، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


linkزیبایی پوست

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up