جراحی لب

مزایای ژل پرکننده ژوویدرم، معایب، مدت زمان و 4 نکته

ژوویدرم مجموعه ای از پرکننده های ظریف تهیه شده از اسید هیالورونیک است. سلول ها به طور طبیعی برای حفظ رطوبت اسید هیالورونیک تولید می کنند، اما با افزایش سن تولید آن کم تر می شود و منجر به ایجاد چین و چروک و افتادگی پوست می شود. پرکننده های ژوویدرم برای بازیابی پوست مورد استفاده قرار می گیرند.

حتما بخوانید: تزریق بوتاکس صورت –عوارض، مراقبت های بعد و قبل و نکات مهم

هر نوع پرکننده ژوویدرم دارای خواص، هدف و ماندگاری خاص خود است. تنها یک تزریق کننده با تجربه می تواند پرکننده ای مناسب یا ترکیبی را برای طبیعی ترین نتیجه انتخاب کند.

مزایا

 • اسید هیالورونیک مصنوعی در این پرکننده ها تقریبا با آنچه توسط بدن تولید می شود، یکسان است و به طور طبیعی با گذشت زمان حل می شود.
 • مانند سایر پرکننده های مبتنی بر اسید هیالورونیک، اگر از نتایج بدست آمده ناراضی هستید، می توانید ژوویدرم را در اوایل استفاده با هیالورونیداز تجزیه کنید.
 • کم تر از پرکننده های رستیلن برجستگی ایجاد می کنند.
 • افرادی که از این پرکننده ها استفاده کرده اند گفتند، ارزشش را دارد و نتایج طبیعی خود را دوست دارند.

معایب

 • نتایج موقتی هستند، بنابراین برای حفظ آن ها به استفاده مجدد نیاز دارید.
 • پرکننده های ژوویدرم همیشه به اندازه پرکننده ای مانند Restylane Lyft در حجم دهی موثر نیستند.
 • تزریق ناخواسته پرکننده به رگ خونی می تواند منجر به عوارض جدی از جمله مرگ بافت شود. مهم است که یک تزریق کننده با تجربه پیدا کنید که از آناتومی صورت بسیار آگاه باشد، مانند یک متخصص پوست یا جراح پلاستیک صورت.
 • بسیاری از افرادی که از این پرکننده ها استفاده کرده اند گفتند ژوویدرم ارزش اینکار را ندارد، و دارای برجستگی ضعیف، کبودی یا عدم تقارن ناشی از تزریق است.

در طی درمان با ژوویدرم چه اتفاقی می افتد؟

کار زمانی شروع می شود که شما و تزریق کننده در مورد اهداف، آناتومی صورت و بهترین نوع پرکننده برای به دست آوردن ظاهری مناسب صحبت می کنید. همچنین باید در مورد خطرات احتمالی نیز صحبت شود.

سپس تزریق کننده به آرامی پرکننده را تزریق می کند و به آرامی محل را با نوک انگشت خود ماساژ می دهد تا آن را توزیع کند. برای توزیع یکنواخت تر احتمالا در یک منطقه چندین تزریق انجام می شود.

بیشتر پرکننده های ژوویدرم حاوی لیدوکائین هستند تا بلافاصله منطقه را بی حس کنند، اما ممکن است احساس ناراحتی خفیفی داشته باشید. اگر این مسئله شما را نگران می کند، بخواهید تا قبل از شروع به کار با کمک لیدوکائین منطقه را بی حس کند.

نکته: برای به حداقل رساندن کبودی، 24 ساعت قبل از تزریق از الکل، آسپرین یا سایر داروهای رقیق کننده خون اجتناب کنید.

در یک لحظه پزشک به من اطلاع داد که لب پایین ممکن است کمی بسوزد، و درست بود، اما غیر از این، هیچ دردی ندارد! ای کاش زودتر این کار را می کردم.-elsalo

جراحی لب 2

بعد از درمان با ژوویدرم چه انتظاری باید داشت؟

 • نیازی به استراحت ندارید اما به احتمال زیاد یک یا دو هفته بعد از معالجه دچار کبودی، حساسیت و تورم در محل تزریق خواهید شد.
 • به مدت 24 ساعت بعد از تزریق از ورزش شدید یا آفتاب بیش از حد، گرما یا الکل خودداری کنید. این عوارض جانبی طی چند روز برطرف می شوند.
 • برخی از پزشکان ممکن است ژل یا کرم آرنیکا را برای کاهش درد و تورم توصیه کنند.
 • یک بیمار می گوید بلافاصله پس از معالجه، لب های من خیلی پر و کمی متورم به نظر می رسید، اما من برای 24 ساعت مرخصی گرفتم و سر کار نرفتم. بعد از رفتن سر کار هم تنها یکی از همکاران متوجه شد که نسبت به روز قبل کمی متفاوت به نظر می رسم.

زمان دیدن نتایج و میزان ماندگاری

 • بلافاصله پوستی پر یا نرم تر خواهید دید. ممکن است تا دو هفته طول بکشد تا تورم کاهش یابد. سپس نتایج نهایی خود را مشاهده خواهید کرد.
 • پرکننده های ژوویدرم بسته به اینکه در هر بیمار، چقدر توسط پزشک استفاده می شود، و سرعت متابولیزه شدن آن ها توسط بدن، از شش ماه تا دو سال دوام دارند.
 • دکتر شمیرانی می گوید: اگر متابولیسم سریعی داشته باشید، ممکن است متوجه شوید که پرکننده زودتر از بین می رود. از طرف دیگر، بعد از 2 تا 3 دوره تزریق، متوجه خواهید شد که این دوام بیش تر و طولانی تر خواهد شد.
 • اگر نتایج خود را دوست ندارید، ژوویدرم می تواند با تزریق هیالورونیداز تجزیه شود. فقط توجه داشته باشید که برخی از افرادی که از هیالورونیداز استفاده کردند، اثرات جانبی مانند کاهش شنوایی را گزارش کرده اند.

هزینه استفاده از ژوویدرم چقدر است؟

 • قیمتی که پرداخت می کنید بستگی به نوع پرکننده و تعداد سرنگ دریافتی، سطح تجربه تزریق کننده و محل انجام کار دارد.
 • همانطور که می دانید هزینه و قیمت تزریق ژل برای برجسته سازی و فرم دهی لب با توجه به میزان ژل تزریقی مودر نیاز و مهارت پزشک متخصص، متفاوت است. به طور مثال برخی افراد با توجه به اصول زیبایی شناسی، به میزان ژل کمتری برای تزریق در لب های خود نیاز داشته و برخی دیگر به ژل بیشتری نیاز دارند.
 • همچنین تصمیم به تزریق ژل ارزان نزد پزشکانی با مهارت و تجربه کمتر داشته باشید ممکن است دچار عوارض پس از تزریق ژل شوید.
 • اما به طور کلی قیمت تزریق ژل برای هر سی سی بین 1.5 الی 3.5 میلیون تومان است.

بهترین مارک ها برای استفاده در ایران

در این بین، از برندهای معتبر تزریق ژل لب که در داخل ایران نمایندگی دارند، می توان به ژل ژوویدرم ساخت لابراتوآر آلرگان امریکا، ژل آلیاکسین ساخت لابراتوآر IBSA کشور ایتالیا، Stylage ساخت کشور فرانسه و Teosyal ساخت کشور سوئیس اشاره کرد که این کمپانی ها با تکنولوژی ریز ذرات اقدام به ساخت ژل می کنند که فرم آن بسیار طبیعی و غیرقابل تشخیص است.

حتما بخوانید: رینوپلاستی یا جراحی ترمیمی بینی: آنچه باید بدانید

گزینه های جایگزین برای ژوویدرم

یک لیست در حال رشد از پرکننده ها و سموم تزریقی وجود دارد که می توانند چین و چروک ها را صاف کرده و موجب ایجاد حجم شوند.

 • راستیلن یکی دیگر از مجموعه های محبوب پرکننده های صورت بر پایه اسید هیالورونیک است.
 • بلافیل با ترکیبی از کلاژن و میکروسفرها برای صاف کردن خطوط لبخند و پر کردن جای زخم آکنه در نظر گرفته شده است .این ماده نسبت به پرکننده های اسید هیالورونیک دوام بیش تری دارد، اما اگر نتایج را دوست نداشتید، نمی توانید به سرعت آن را تجزیه کنید. همچنین برای لب توصیه نمی شود.
 • بلوترو یک پرکننده بر پایه اسید هیالورونیک اما نازک تر است، که برای مناطق زیر چشم و نقاط ظریف گزینه خوبی محسوب می شود.
 • بوتاکس به طور موقت عضلات ایجاد کننده چین و چروک را شل می کند. تزریق کننده ممکن است آن را به جای پرکننده توصیه کند یا این دو را با هم ترکیب کند تا بهترین نتیجه را کسب کنید.
 • رادیس از میکروسفرهای مبتنی بر کلسیم ساخته شده و حدود یک سال دوام دارد. معمولا در چین و چروک صورت و خطوط ماریونت و در قسمت پشتی دست ها استفاده می شود.

حتما بخوانید: 13 تا از بهترین و جدیدترین روش چاقی صورت با داروهای گیاهی در کمتر از 30 روز

فیلم تزریق ژوویدرم به گونه

 

دانلود ویدیو


اپ چرب زبان

با اپلیکیشن چرب زبان، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


link
زیبایی لبژوویدرملب

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up