جراحی بینی

9 تا از بهترین پزشکان جراح بینی (در تهران و شهرهای بزرگ)

در این مطلب بهترین پزشکان جراح بینی های گوشتی و استخوانی در تهران، شیراز، اصفهان، تبریز، مشهد، کرج، قم و اهواز را به شما معرفی می کنیم. ما فقط کلینیک هایی را معرفی می کنیم که بالاترین میزان رضایت کاربران را داشته اند با بهترین جراحان ایران و آنهایی که حالت تجاری (سرعت بالا و کیفیت کم) ندارند. ضمنا هزینه های حدودی از مرکز به مرکز متفاوت است و برای این کار کافی ست با شماره تلفن آنها تماس بگیرید و یک عکس به واتساپ ارسال کنید تا قیمت حدودی به شما اعلام کنند.

نکات کاربردی جراحی بینی

جراحی ترمیمی بینی که عمل زیبایی بینی نامیده می شود، معمولا عملی است که در اغلب مواقع، شکل و تا اندازه ای سایز بینی را تغییر می دهد. اگر بینی دارای برجستگی، انحراف و یا نوک پهنی باشد، یا نسبت به بقیه ی اعضای صورت به نظر خیلی بزرگ (یا حتی خیلی کوچک) باشد، جراحی ترمیمی بینی می تواند بهترین گزینه برای اصلاح آن باشد.

هزینه انجام جراحی بینی به ده ها عامل بستگی دارد که با تماس با مطب هر یک از پزشکان زیر و ارسال یک عکس از بینی قیمت حدودی به شما می دهند (بین 6 تا 24 میلیون تومان)

بعضی مواقع این عمل با سپتوپلاستی ترکیب می شود (و اغلب اشتباه گرفته می شود) – اصلاح انحراف تیغه میانی بینی، یک بیماری است که در آن مجاری بینی کج می باشد. عمل سپتوپلاستی برای بهبود تنفس انجام می شود، در حالی که عمل جراحی ترمیمی بینی عموما برای زیبایی انجام می شود. هر دو روش می توانند با یک بیهوشی و یک دوره بهبودی به طور همزمان انجام شوند.

احتمالا حداقل یک نفر را می شناسید که جراحی ترمیمی بینی داشته است. انجمن جراحان پلاستیک آمریکا گزارش می دهد که جراحی ترمیمی بینی سومین جراحی زیبایی است که بیش از 200000 بیمار هر سال آن را انتخاب می کنند.

این که آیا این جراحی برای شما مناسب است یا نه، به چند عامل بستگی دارد، از جمله موارد آرایشی و دلیل مورد نظر شما برای تغییر دادن چهره، بودجه و میزان زمانی که می توانید برای بهبودی صرف کنید.

مزایا

 • جراحی بینی می تواند تعادل بیش تری در ویژگی های صورت ایجاد کند.
 • اگر سال هاست که زندگی را با وسواس در مورد شکل بینی خود گذرانده اید، انجام عمل جراحی می تواند اعتماد به نفس شما را تقویت کند. افرادی که این عمل زیبایی را انجام داده اند، می گویند که بعد از عمل احساس راحتی بیش تری در پوست خود دارند.
 • تقریبا در همه موارد، جراحی زیبایی بینی یک جراحی سرپایی است، بنابراین همان روز به خانه برخواهید گشت.
 • دوران بهبودی خیلی دردناک نیست. در واقع یک احساس مثل خفگی و گرفتگی بینی بعد از عمل تا حدود یک ماه وجود دارد.
 • هنگامی که به طور همزمان یک مسئله ساختاری را اصلاح می کنید، جراحی بینی می تواند کمک کند تا راحت تر نفس بکشید.

معایب

 • این عمل نسبتا گران قیمت است و بیمه فقط در مواردی که به دلایل پزشکی مانند انسداد بینی نیاز به اصلاح داشته باشید، آن را تحت پوشش قرار می دهد.
 • حداقل 14روز اول پس از عمل، تورم و کبودی در بینی خود مشاهده می کنید.
 • اگرچه این عمل، یک جراحی جزئی تلقی می شود، اما عوارض جانبی احتمالی ناشی از بی حسی عمومی مثل حالت تهوع، استفراغ و گلودرد وجود دارد.
 • چون در هفته اول بینی کاملا باندپیچی است، می تواند ناراحت کننده باشد و تنفس را مشکل کند.
 • دیدن نتایج نهایی ممکن است تا یک سال طول بکشد و ممکن است که با انتظارات شما مطابقت نداشته باشد.
 • اگر بینی به درستی بهبود نیافته باشد و یا اولین جراحی به خوبی انجام نشده باشد، ممکن است به یک جراحی ترمیمی بینی دیگر احتیاج داشته باشید، به همین دلیل این یک روش پرهزینه و پیچیده است.

توصیه: ویژگی های صورت شما باید تا قبل از جراحی ترمیمی بینی به بلوغ خود رسیده باشند، نوجوانان جهت انجام این عمل زیبایی باید حداقل تا 17سالگی صبر کنند.

اتفاقی که در حین جراحی زیبایی بینی رخ می دهد

عمل جراحی زیبایی بینی ممکن است تحت بیهوشی عمومی انجام شود، به این معنی که در طی عمل جراحی بیهوش خواهید بود. در برخی موارد، جراح ممکن است به جای آن از بی حسی موضعی استفاده کند، به این معنی که بینی بی حس می شود. احساس گیجی و آرامش خواهید کرد اما از نظر فنی بیدار هستید.

اگر عملی را که جراحی زیبایی بینی نامیده می شود داشته باشید، پزشک جراح بینی (در حدود 6 میلی متر طول) بین دو سوراخ بینی را برش می دهد.

جراحی زیبایی بینی یک روش جراحی بسیار رایج است که در آن پوست بینی مانند کاپوت اتومبیل برداشته می شود. اگر جراحی زیبایی بینی دارید، تمام برش ها در قسمت داخلی بینی انجام می شود، بنابراین در این عمل جای زخم خارجی وجود ندارد.

تغییر شکل بینی ممکن است شامل شکستن و از بین بردن استخوان و غضروف باشد. اگر برای بازسازی نوک بینی نیاز به اضافه کردن غضروف وجود داشته باشد، غالبا از قسمت دیواره بینی یعنی قسمت میانی آن غضروف گرفته می شود که این روش پیوند غضروف نامیده می شود. غضروف همچنین ممکن است از نواحی دیگر بدن مانند گوش گرفته شود.

رینوپلاستی 2

در بعضی موارد، از ماده مصنوعی مانند کاشت سیلیکون استفاده می شود. اما مطالعات نشان داده اند که ممکن است عوارض بیش تری توسط این مواد مصنوعی ایجاد شود ولی اصلا خطرناک نیست.

روش انجام جراحی بینی به صورت اینفوگرافی زیر است:

دلایل انتخاب

 • نظر کاربران (آنهایی که عمل کرده اند و نظر کاربران تایید شده در تمام سطح فضای مجازی)
 • قیمت ها
 • تخصص و مهارت پزشک جراح و میزان موفقیت عمل
 • تجهیزات کلینیک

رینوپلاستی (جراحی بینی) یک عمل بازسازی بینی است. این ممکن است به قصد زیبایی یا بهبود تنفس انجام گیرد. همانند دیگر جراحی ها، عمل بینی هم میتواند موجب تورم در بافتهای بینی و صورت شود که موقتی خواهد بود. میزان ورم در عملهای بینی بسته به فرد و نوع عمل متفاوت است. اگر استخوانهای بینی درطول عمل شکسته شوند، ورم بیشتری در اطراف گونه ها و چشمها وجود خواهد داشت.

ورم اولیه پس از عمل حدود یک هفته طول میکشد و بعد از 10 روز باید از بین برود. با اینحال کمی ورم بدلیل احتباس مایعات پس از چند ماه و حتی یکسال پس از عمل وجود خواهد داشت. این ورم بسیار جزئی است و کمتر کسی متوجه آن خواهد شد. بهتر است این ورم را جدی نگیرید و پس از یکسال نتیجه نهایی عمل را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنم قبل از انجام عمل بینی این چند نکته را نیز مطالعه کنید (کلیک نمایید)

ابتدا بهترین جراحان بینی در تهران:

1- دکتر احمدرضا رجایی

آدرس نیاوران،م.اقدسیه، بیمارستان نیکان، ساختمان پزشکان نیکان – تماس 02122646411- آدرس سایت

sample مشاهده نمونه کارهای ایشان

دکتر رجایی

اگر با کمی هزینه بالاتر از سایر پزشکان مشکلی ندارید دکتر احمدرضا رجایی متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی را پیشنهاد می کنیم. ایشان امتیاز فوق العاده عالی 4.8 از 14 کاربر را کسب کرده اند و کلینیک ایشان یکی از مجهزترین ها در این زمینه است.

نظرات برگزیده: “کارشون رو خیلی با صبر و حوصله انجام می دن ولی واقعا در کارشون ماهر هستن. هزینه عمل شون که معمولا به عمل دوم نمی کشه حدود 10 درصد بیشتر از بقیه ست.”

امتیاز این پزشک

 • نظر کاربران           
 • قیمت ها             
 • تخصص و مهارت   
 • تجهیزات کلینیک   

2- دکتر سماواتی فرد

آدرس تهران ، خیابان گیشا ، خیابان سوم ، پلاک 3 ، طبقه اول – تماس 02188278760 – آدرس سایت

sample مشاهده نمونه کارهای ایشان

جراحی_بینی_21

این عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران یکی از موفق ترین پزشکان در زمینه جراحی زیبایی بینی در تمام ایران است. امتیاز فوق العاده 4.9 از 19 رای کاربران را از آن خود کرده است. قیمت ها در مطلب دکتر سماواتی فرد در حد متوسط هستند و از نظر تجهیزات و میزان موفقیت کاملا قابل قبول است.  راجب دکتر سماواتی فرد بیشتر بخوانید!

نظرات برگزیده: “خیلی دکتر مهربون و خوبی هستن. حاذق و با سواد و یک تیم همراه جراحی فوق العاده ماهر. تجهیزات مطب شون بهترین نیست ولی از حرفه ای بودن و مهارت شون راضی ام”

امتیاز این پزشک

 • نظر کاربران           
 • قیمت ها             
 • تخصص و مهارت   
 • تجهیزات کلینیک   

3- دکتر محسن فدایی

آدرس میدان ونک، ابتدای ملاصدرا، روبروی سازمان بورس، پلاک ۸، ساختمان پزشکان صدرا تماس ۰۲۱۸۸۸۷۳۵۵۰- آدرس سایت

sample مشاهده نمونه کارهای ایشان

دکتر فدایی

این فوق تخصص جراح پلاستیک و زیبایی یکی از بهترین هایی ست که در کل ایران می توانید پیدا کنید. به دلیل مهارت بالا در عمل جراحی بینی، امتیاز عالی 4.9 از 5 را از بین 17 رای کاربران کسب کرده و معمولا بعد از عمل های جراحی بینی ایشان نیاز به عمل دیگری پیدا نخواهید کرد.  راجب دکتر فدایی بیشتر بخوانید!

نظرات برگزیده: “دکتر فدایی یکی از بهترینها هستند .مهارت و تعهد بالایکی از دلایل موفقیت ایشون هست .من از هر نظر راضی بودم از کارشون ایشون یه پیکر تراش واقعی هستند که با عشق کار میکنند براشون آرزوی موفقیت دارم”

امتیاز این پزشک

 • نظر کاربران           
 • قیمت ها             
 • تخصص و مهارت   
 • تجهیزات کلینیک   

4- دکتر مسعود راستکاری

آدرس  پاسداران بین نیستان دوم و سوم، ساختمان نیستان، ط ۲، واحد۲۱ – تماس 02122882609- آدرس سایت

sample مشاهده نمونه کارهای ایشان

دکتر راستکاری

این جراح و متخصص گوش و حلق و بینی، جراح سر و گردن، جراحی پلاستیک بینی و صورت و جراحی آندوسکوپی سینوس بخصوص در زمینه جراحی بینی گوشتی تخصص دارند. ایشان به طور تخصصی روی جراحی زیبایی کار نمی کنند ولی در این مورد نیز مهارت بالایی دارند و کلینیک ایشان کاملا مجهز است.

نظرات برگزیده: “دکتر راستکاری یه دکتر واقعا ماهری هستن . من از اینکه برا عمل بینیم ایشون رو انتخاب کردم خیلی خوشحالم و از عملم رضایت کامل رو دارم. بر خلاف دوستانم که بعد از عمل مشکل تنفس پیدا کردن من هیچ مشکلی بعد از عمل نداشتم”

امتیاز این پزشک

 • نظر کاربران           
 • قیمت ها             
 • تخصص و مهارت   
 • تجهیزات کلینیک   

5- دکتر علی منافی

آدرس  میدان ونک، ساختمان سامسونگ ( بازار ونک)، طبقه سوم – تماس 02188879942- آدرس سایت

sample مشاهده نمونه کارهای ایشان

 دکتر منافی

این پژوهشگر و استاد دانشگاه که مقاله ها، طرح های پژوهشی و سخنرانی های مختلفی در کنفرانس های مختلف علمی در زمینه جراحی زیبایی در سرتاسر دنیا داشته است عمل جراحی بینی را در یکی از مجهزترین کلینیک های کشور و به صورت دقیق و برنامه ریزی شده انجام میدهد. ممکن است هزینه آن کمی از سایر پزشکان معرفی شده این لیست بالاتر باشد ولی مطمئن باشید ارزشش را دارد. ایشان امتیاز 4.7 از بین 21 امتیاز کاربران را به خود اختصاص داده اند که کاملا قابل توجه است.

نظرات برگزیده: “به نظرمن برای جراحی های زیبایی و ترمیمی و بینی دکتر منافی بهترین انتخاب است. اگر کسی قصد جراحی دارد مطمئنا از کار دکتر منافی راضی خواهد بود. از مزایای جراحی های دکتر منافی طبیعی کار کردن ایشان هست”

امتیاز این پزشک

 • نظر کاربران           
 • قیمت ها             
 • تخصص و مهارت   
 • تجهیزات کلینیک   

6- دکتر کتایون انصاری

آدرس  بزرگراه اشرفی اصفهانی – نرسیده به بلوار مرزداران – نبش خیابان عرب حسینی – ساختمان بانک رسالت- تماس 02188950255- آدرس سایت

sample مشاهده نمونه کارهای ایشان

جراحی بینی کتایون

دکتر کتایون انصاری نیز آمار و میزان رضایت قابل توجهی در بین کاربران کسب کرده اند. ایشان که سال ها در زمینه جراحی زیبایی بینی فعالیت می کنند از بهترین ها در شهر تهران هستند و در بین جراحان خانم، پزشک پیشنهادی ما هستند.

نظرات برگزیده: “مطلب شون از نظر تجهیزات عالی نیست ولی ایشون مهارت شون واقعا در جراحی بینی وصف ناپذیر هست.”

امتیاز این پزشک

 • نظر کاربران           
 • قیمت ها             
 • تخصص و مهارت   
 • تجهیزات کلینیک   

7- دکتر امید ابراهیمی

آدرس  خیابان ولیعصر (همچنین در خیابان ستارخان)، پایین تر از میدان ونک، روبروی بیمارستان دی، خیابان دوم گاندی- تماس 02188878556- آدرس سایت

sample مشاهده نمونه کارهای ایشان

دکتر امید ابراهیمی

ایشان به اندازه سایر پزشکان معرفی شده در این لیست سابقه درخشان ندارند ولی همچنان امتیاز بالایی در بین کاربران کسب نموده اند. با مشاهده نمونه کارهای ایشان می توانید به مهارت قابل توجه ایشان پی ببرید. قیمت های ارائه شده توسط دکتر ابراهیمی جزو قیمت های ارزان محسوب می شود.

نظرات برگزیده: “دکتری با سواد و مهربان واقعا عالی کارشون. کمی با صبر و حوصله بیش از حد کار انجام میدن ولی جزو بهترین های تهران هستن”

امتیاز این پزشک

 • نظر کاربران           
 • قیمت ها             
 • تخصص و مهارت   
 • تجهیزات کلینیک   

8- سایر جراحان بینی خوب در تهران

 • دکتر فرشاد زارعی: فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی-سعادت آباد  بلواردریا  بین مطهری و پاکنژاد-02188560673 (اطلاعات بیشتر)
 • دکتر فاطمه حسینی زادگان: فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی-فرمانیه – بلوار اندرزگو  بعد از وطن پور شمالی بن بست سالاری- 02122399403 (اطلاعات بیشتر)
 • دکتر روح اله یگانه: فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی-میدان ونک اول ملاصدرا ساختمان شماره 3 – 02188774865 (اطلاعات بیشتر)
 • دکتر محسن طالبیان فر: فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی-پاسداران  بهستان 5 ( جنب پمپ بنزین پاسداران)  پلاک 2- 02126652697 (اطلاعات بیشتر)

9- بهترین ها در شهرهای بزرگ

 • شیراز: دکتر فیروزه یگانه- قصر دشت ، جنب بیمارستان فرهمندفر ساختمان اکسیر 0713۶۲۸۶۶۰۰ (سایت)
 • شیراز: دکتر افشین باقری- قصر دشت  نبش کوچه ۵۴ – ساختمان گلبرگ 07136280847 (سایت)
 • اصفهان: دکتر محمد مهدی طرزی-چهار باغ بالا مقابل شرکت زمزم کوی کاویان مجتمع پزشکی کوه نور 03136205826 (سایت)
 • اصفهان: دکتر حمیدرضا سهرابی-چهارراه توحید . طبقه فوقانی بانک ملت  03136274746 (سایت)
 • تبریز: دکتر حمیرا رشدی-سربالایی ولیعصر تقاطع خیابان نظامی ساختمان پزشکان صدر  09143157930 (سایت)
 • کرج: دکتر فرشته عبدالمطلبی-خیابان شهید بهشتی، بین میدان شهدا و چهار راه طالقانی، ساختمان قائم 32219600 (سایت)
 • کرج: دکتر عباس نوروزی- چهارراه طالقانی،روبروی برج طالقانی،ساختمان پزشکان امید 09359829002 (سایت)
 • قم: دکتر مسعود یزدانی- بلوار جمهوری، نبش کوچه شانزدهم، ساختمان پاسارگاد 02532937218 ( سایت)
 • مشهد: دکتر سرابی-بلوار احمد آباد خیابان ملاصدرا ملاصدرا 3 طلاقانی 4 ساختمان بهراد  09158007188 (سایت)
 • مشهد: دکتر ناصری صدر-خیابان ابن سینا میدان بیمارستان امام رضا ساختمان آفتاب ۳۸۵۲۵۸۳۰  (سایت)
 • اهواز: دکتر حمیدرضا فلاحی-کیانپارس خیابان پهلوان شرقی برج جام جم  6191010095 (سایت)
 • اهواز: دکتر توکل خانی زاده-کیانپارس نبش خیابان 12 غربی مجتمع پزشکان سپید 06133916140 (سایت)
 • ارومیه: دکتر محسن حسن زاد-خیابان حسنی ساختمان اورشاد طبقه ۱  04433485256 (سایت)
 • یزد: دکتر محسن عدالت خواه-بلوار بسیج بلوار عاصی زاده پلاک 36  03536290800 (سایت)

تمایل دارید مطب شما در این لیست معرفی شود و در صدر گوگل قرار بگیرید؟ با ما تماس بگیرید تا بررسی های لازم صورت گیرد- ایمیل maxer.ir@gmail.com یا شماره 09191210008

ما در این مطلب فقط پزشکانی را معرفی کردیم که بهترین هستند و سایر کلینیک هایی که با رویکرد تجاری کار می کنند ممکن است در این لیست جای نگرفته باشند. اگر شما هم کلینیک بهتری می شناسید یا نظری راجب کلینیک های بالا دارید در بخش نظرات با ما مطرح کنید.

بسیار کاربردی برای جراحی بینی

سایر متخصصان

بهترین روانپزشکان متخصصان ریه
بهترین متخصصان چشم بهترین جراح زیبایی سینه
بهترین پزشک درمان نازایی بهترین متخصص تغذیه
بهترین دندانپزشک ها بهترین متخصص ارتودنسی
متخصص کاشت دندان جراح لیپوساکشن
بهترین جراح لیفت بهترین جراح بینی
بهترین مرکز کاشت مو بهترین کاشت ابرو

مطالب مشابه

4 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • من میخوام پیش آقای ناصری صدر عمل کنم و خیلی استرس دارم

  پاسخ
 • مهدیه شاهرخی
  24 تیر 1400 4:59 ق.ظ

  سلام تو رو خدا کمکم کنید من استرس زیادی دارم میخوام پیش دکتر خسرو مقتدر در تهران بینیمو عمل کنم دکتر خوبی هست؟ مطبشون سعادت اباده قیمتش خیلی مناسبه واسه این میترسم به نظرتون ربطی به قیمت داره؟

  پاسخ
  • اره قیمت مهمه منم دوتا دکتر اصفهان ۳۰ میلیون ب بالا میگیرن یکیش انتخاب می‌کنم
   شانس هم مهمه

   پاسخ
 • کیا اصفهان عمل کردن میتونن ی دکتر خوب جراحی بینی استخوانی معرفی کنن

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست