آرایشگاه ایرانی شیک

آرایشگاه ایرانی (بهترین‌های ایران و خارج از کشور)

پیدا کردن یک آرایشگاه در کشور کار راحتی است، شما با استفاده از سایت آرایش می‌توانید نزدیک‌ترین آرایشگاه به محل خود را پیدا کنید. حال اگر به دنبال یک آرایشگاه ایرانی در خارج از کشور باشیم، تکلیف چیست؟ زیبایی چیزی نیست که آدم بخواهد از آن چشم‌پوشی کند. همین موضوع سبب شده است تا تمامی انسان‌های روی کره خاکی به ویژه بانوان برای زیباتر شدن به آرایشگاه نیاز داشته باشند.

خوشبختانه ایرانی‌های بسیار زیادی در خارج از کشور مشغول فعالیت در شغل آرایشگری هستند. بسیاری از آرایشگرهای ایرانی حتی سطح جهانی هم اسم و رسمی برای خود دست و پا کرده‌اند (اگر تبلیغ نمی‌شود، نام چند نفر از آن‌ها را لیست می‌کردیم). اما بهترین آرایشگاه ایرانی خارج از کشور کدام است؟ برای دریافت پاسخ این سوال به شما پیشنهاد می‌کنیم که تا انتها با ما باشید.

بهترین آرایشگاه‌های ایرانی دنیا

مهم نیست که برای مسافرت به یک کشور خارجی عازم شده باشید یا مهاجرت کرده باشید. به احتمال زیاد سروکارتان به سالن‌های زیبایی خواهد افتاد. واقعیت قضیه این است که آرایشگرهای ایرانی از بهترین‌های دنیا هستند و چه بهتر در هر کشوری که هستید به سراغ یک آرایشگاه ایرانی برای میکاپ و آرایش بروید. در ادامه به برخی از بهترین آرایشگاه‌های ایرانی در دنیا اشاره و شما را با آن‌ها آشنا می‌کنیم.

بهترین آرایشگاه ایرانی کانادا

word image 24071 2

یکی از مقاصد اصلی ایرانی‌ها برای مهاجرت تحصیلی و کاری کشور کانادا است. در این کشور ایرانی‌های بسیار زیادی وجود دارد و طبیعی به نظر می‌رسد که شهرهای مختلف این کشور از مملو از آرایشگاه ایرانی باشد. از بهترین آرایشگاه‌های ایرانی این کشور عبارتند از:

  1. آرایشگاه ایرانی فلورا: یکی از بهترین آرایشگاه‌های ایرانی این کشور که در شهر تورنتو واقع شده است، آرایشگاه ایرانی فلورا است. در این آرایشگاه خدمات مختلف مانند اصلاح مو، آرایش مو، اصلاح صورت، میکاپ، گریم، آمبره، هایلات و .. به مشتری‌ها داده می‌شود. نکته جالب در خصوص این آرایشگاه تخفیف 50 درصدی آن به تازه مهاجرین است.
  2. سالن زیبایی افسون: آرایشگاه ایرانی افسون نزدیک به 30 سال است که در شهر ونکوور کانادا در حال فعالیت است. این سالن خدمات مختلفی مانند میکاپ، مو، پوست و .. را با بالاترین کیفیت انجام می‌دهد. محیط این سالن زیبایی به شدت آرام و دلنشین است. اگر می‌خواهید در هر مجلسی مانند الماس بدرخشید به شما توصیه می‌کنیم که سری به این آرایشگاه بزنید.
  3.     آرایشگاه ایرانی هیلدا: یکی دیگر از آرایشگاه‌های معتبر و باکیفیت شهر ونکوور کانادا هیلدا است. در این آرایشگاه خدمات مختلفی مانند بوتاکس مو، کوتاهی، کراتینه، هایلایت و .. به زیباجوها ارائه می‌شود. به جرات می‌توان گفت که این آرایشگاه یکی از بهترین و معروف‌ترین آرایشگاه‌های ونکوور و کانادا است.
  4.     آرایشگاه زیبایی مژگان: سالن زیبایی مژگان را هم می‌توان در لیست بهترین آرایشگاه‌های ایرانی کشور کانادا قرار داد. در این سالن خدمات مختلف (مانند اصلاح صورت، مو و ..) با قیمت بسیار باورنکردنی به زیباجویان ارائه می‌شود. پس اگر نمی‌خواهید برای میکاپ خود زیاد خرج کنید، سری به این آرایشگاه ایرانی بزنید. به شما قول می‌دهیم که قیمت‌های مناسب آن شما را شوک خواهد کرد.

*‌ از دیگر آرایشگاه‌های ایرانی باکیفیت در کشور کانادا می‌توان به سالن زیبایی باران، آرایشگاه زیبایی کیانا، سالن زیبایی مهشید و آرایشگاه زنانه شهلا یوسفی اشاره کرد.

بهترین آرایشگاه ایرانی انگلیس

word image 24071 3

از بهتری آرایشگاه‌های ایرانی کشور انگلیس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  1. سالن زیبایی ونوس: در شهر لندن آرایشگاه‌های ایرانی بسیار زیادی وجود دارد که آرایشگاه ایرانی ونوس یکی از بهترین آن‌ها است. در این آرایشگاه خدمات مختلفی مانند میکاپ، اصلاح صورت، مو و .. با بالاترین کیفیت ارائه می‌شود.
  2. آرایشگاه ایرانی عذرا: یکی از ارزان قیمت‌ترین سالن‌های زیبایی لندن، عذرا است. کادر حرفه‌ای و مجرب این سالن زیبایی آماده ارائه خدماتی مانند هایلات، رنگ مو، کوتاهی، شینیون و .. به زیباجویان عزیز است. جو و محیط این سالن بسیار صمیمی است و شما با قرار گرفتن در آن احساس راحتی خواهید کرد.

*‌ از دیگر سالن‌های زیبایی ایرانی شهر لندن می‌توان به کیانا، سمیرا، الگانس، بیوتی، دبورا و .. اشاره کرد.

بهترین آرایشگاه ایرانی ترکیه

در سال‌های اخیر سفر به ترکیه از سفر به کیش برای بسیاری از افراد راحت‌تر شده است. بسیاری از عروس دامادها فرمالیته خود را در این کشور برگزار می‌کنند، بسیاری دیگر برای تفریح به این کشور سفر می‌کنند، برخی دیگر نیز ساکن این کشور هستند. مهم نیست که شما با چه هدفی در این کشور اقامت دارید، مهم این است که شما با آرایشگاه‌های ایرانی این کشور آشنا باشید. بهترین آرایشگاه ایرانی کشور ترکیه عبارتند از:

  1. آرایشگاه ایرانی سان: قطعا آرایشگاه سان را می‌توان به عنوان بهترین آرایشگاه ایرانی کشور ترکیه معرفی کرد. این آرایشگاه بسیار معروف است و در سال‌های اخیر بسیاری از هنرمندان ایرانی و ترکیه‌ای برای میکاپ و گریم به این آرایشگاه رفته‌اند. از مهمترین خدمات این آرایشگاه می‌توان به رنگ مو، میکاپ روزانه، کوتاهی مو و .. اشاره کرد.
  2. آرایشگاه ایرانی هیرمافیا: این آرایشگاه که در منطقه شیشلی واقع شده است، یکی از بهترین و مناسب‌ترین آرایشگاه‌های ایرانی این کشور است. در این آرایشگاه خدمات مختلف با قیمت بسیار مناسب به زیباجویان ارائه می‌شود.

آرایشگاه ایرانی در ارمنستان

زیبایی در هرجایی از دنیا طرفدار دارد و کشور ارمنستان نیز از این قضیه مستثنی نیست. در کشور ارمنستان آرایشگاه‌های بسیار زیادی وجود دارد اما سالن آرایشی آماراس را می‌توان به عنوان بهترین آرایشگاه ایران این کشور معرفی کرد. این آرایشگاه در تمامی لاین‌ها فعال است و خدمات آن توسط مجرب‌ترین و ماهرترین آرایشگرها به مشتری‌ها ارائه می‌شود. کاردی که در این آرایشگاه مشغول فعالیت هستند به زبان فارسی کاملا مسلط هستند و شما مشکلی برای برقراری ارتباط با آن‌ها نخواهید داشت. همین موضوع سبب می‌شود تا رضایت شما از نتیجه میکاپ بی‌نهایت رضایت بخش باشد.

سخن پایانی

در این مقاله به‌طور کامل در خصوص آرایشگاه‌های ایرانی خارج از کشور صحبت کردیم. حتما می‌دانید که میکاپ آرتیست‌های ایرانی از بهترین‌های دنیا هستند و خیلی از ایرانی‌هایی ساکن در خارج از کشور مایل به رفتن به یک آرایشگاه ایرانی در خارج از کشور هستند. تقریبا می‌توان گفت که در تمام شهرهای ایرانی نشین خارج از کشور مانند ونکوور، لندن، تورنتو، استانبول و .. آرایشگاه‌ ایرانی باکیفیت وجود دارد که شما می‌توانید از خدمات آن استفاده کنید. همچنین برای مشاهده و انتخاب بهترین سالن‌های زیبایی در داخل ایران می‌توانید از طریق سایت آرایش اقدام کنید.

سوالات متداول

1. آیا در کشور کانادا آرایشگاه ایرانی وجود دارد؟

بله، در شهرهای ایرانی نشین کانادا مانند تورنتو، ونکوور و .. آرایشگاه‌های ایرانی بسیار زیادی وجود دارد که شما می‌توانید برای میکاپ، اصلاح و .. به سراغ آن‌ها بروید. فلورا، افسون، هیلدا و مژگان از بهترین آرایشگاه‌های ایرانی کشور کانادا هستند.

2. معروف‌ترین آرایشگاه‌های ایرانی لندن کدام‌اند؟

از بهترین آرایشگاه‌های ایرانی کشور لندن می‌توان به ونوس، عذرا و سمیرا اشاره کرد.


اپ چرب زبان

با اپلیکیشن چرب زبان، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


linkریپورتاژ

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up