لایک رایگان اینستاگرام + ترفندهای افزایش لایک اینستاگرام

آموزش افزایش لایک اینستاگرام با 12 ترفند کاربردی

امروزه افراد بسیاری از اینستاگرام به عنوان یک منبع درآمد استفاده می کنند. از مهمترین عواملی که سبب کسب درآمد در اینستاگرام می شود، افزایش لایک اینستاگرام است. لایک در اینستاگرام نشان دهنده استقبال فالوورها از یک پست هست. هر چه پست شما جذاب تر و متناسب با نیازهای مخاطبان تان باشدف لایک های آن بیشتر است. ما در این مقاله می خواهیم تا راهکارهای کاربردی و تخصصی افزایش لایک اینستاگرام را آموزش دهیم.

پس اگر به دنبال افزایش لایک برای پست خود هستید، پیشنهاد می کنیم تا آخر این مقاله ما را همراهی کنید.

تکنیک های زیادی برای افزایش لایک در اینستاگرام وجود دارد که در ادامه به برخی از مهمترین های آنها خواهیم پرداخت. در واقع یکی از ساده ترین راه های افزایش لایک، خرید لایک (قیمت لایک) از طریق سایت های مختلف است. اما ما این کار را توصیه نمی کنیم، زیرا لایک های فیک تاثیری در فروش محصولات شما نخواهد داشت. پس بهتر است با تولید محتوای منحصر به فرد و مفید برای فالوورهای خود به لایک های واقعی برسید.

تکنیک های افزایش لایک اینستاگرام

1-آگاهی از سلایق و نظرات مشتریان

اولین کاری که برای افزایش لایک اینستاگرام باید انجام دهید، اطلاع از نظرات مشتریان و مخاطبان تان است. اگر شما با سلایق و نیازهای مشتریان خود آشنا باشید، بهترین محصول یا محتوا را تهیه کرده و به اشتراک می گذارید. اگر تعداد لایک های شما زیاد باشند، افراد بیشتری ترغیب می شوند تا پست های شما را لایک کنند. همچنین افزایش برای صاحبان کسب و کار باعث می شود تا مشتریان به محصولات شما توجه بیشتری نشان دهند.

2-تولید محتوای مداوم

اگر می خواهید همواره فالوورهای خود را حفظ کرده و فالوورهای جدیدی نیز به پیج خود اضافه کنید، بهتر است در اینستاگرام فعال باشید. رقبای شما همیشه وجود دارند، بنابراین اگر می خواهید در حوزه کاری خود پیشرفت نموده و به کسب درآمد برسید، باید بصورت روزانه حداقل یک پست و استوری منتشر کنید. در نظر داشته باشید که زمانی محتوای خود را منتشر کنید که اکثر مخاطبان شما آنلاین باشند.

برای اینکه بدانید مخاطبان شما چه ساعاتی بیشتر فعالند، می توانید گزینه اینسایت خود را بررسی کنید. در این بخش روی گزینه Total Follwers کلیک کرده و سپس Times Most Active را انتخاب کنید تا بفهمید فالوورهای شما چه زمان هایی بیشتر آنلاین هستند.

3-اهمیت هشتگ ها در افزایش لایک اینستاگرام

word image 24128 2

اگر برای پست های تان از هشتگ استفاده کنید، عکس و فیلم هایتان بهتر دیده می شوند. توجه داشته باشید برای افزایش لایک و ویو در اینستاگرام باید از هشتگ هابی مرتبط با پست خود استفاده کنید. سعی کنید از گذاشتن هشتگ های زیاد و نا مرتبط خودداری کنید، زیرا نتیجه عکس خواهد داد.

4-استفاده از عکس های ترکیبی برای گرفتن لایک

طبق تحقیقات انجام شده عکس های ترکیبی بیشتر از عکس های ساده لایک و کامنت دریافت می کنند. برای ترکیب عکس های برنامه های مختلفی مانند Daptic وجود دارد که می توانید به وسیله آنها چند عکس مختلف را در یک قالب قرار داده و عکس های خود را جذاب تر کنید. عکس های زیباتر برابر با لایک بیشتر است.

5-لایک و کامنت پست های دیگران برای دیده شدن بیشتر

شما می توانید پیج دیگران را لایک کرده و کامنت بگذارید. این کار سبب می شود تا افراد بیشتری ترغیب به بازدید از پروفایل شما شوند. برخی افراد با بررسی پروفایل شما وارد پیج تان خواهند شد و فالوورهایتان افزایش می یابد. با افزایش فالوور، لایک اینستاگرام شما نیز بیشتر خواهد شد.

6-تگ کردن افراد مختلف

شما می توانید با تگ کردن دوستانتان توجه آنها را به پست جدید جلب کرده و آنها را ترغیب به لایک کردن پست کنید. همچنین با تگ کردن رقبای خود و افرادی که در حیط کاری شما هستند، آنها را تشویق به تعامل با پیج تان نمایید. تگ کردن افراد مختلف سبب دیده شدن بیشتر پست خواهد شد و همچنین لایک بیشتری از فالوورهای خود دریافت خواهید کرد.

7-ورود به اکسپلور

اگر بتوانید محتوای جذاب و جدید تولید کنید که به اندازه کافی دیده شوند، پس شما وارد اکسپلور اینستاگرام خواهد شد. افراد بسیاری مایلند تا پست شان وارد اکسپلور شود، زیرا کاربران بیشتری آن را دیده و تعداد لایک اینستاگرام افزایش می یابد.

8-ترغیب کاربران برای به اشتراک گذاری محتوا

شما می توانید از فالوورهای خود بخواهید تا عکس و ویدئوهای شما را با دوستان خود به اشتراک بگذارند. با این عمل کاربران بیشتری پست شما را دیده و لایک می کنند. به طور کلی هر روشی که سبب افزایش تعامل میان شما و فالوورهایتان شود، تعداد لایک ها و کامنت های شما را افزایش داده و همچنین برای افزایش کیفیت پیج اینستاگرام تان بسیار مفید و کاربردی خواهد بود.

9-افزودن فیلترهای مناسب و عکس

یکی از کارهای که می توانید برای دیده شدن بیشتر پست خود انجام دهید، استفاده از یک فیلتر چشم نواز است. این کار در افزایش لایک های شما بسیار موثر است. برای این کار می توانید از اپلیکیشن های مخصوص استفاده نموده و عکس های خود را به خوبی ادیت کنید. ادیت جذاب یک عکس سبب می شود تا پست شما بیشتر به چشم آمده و به تبع، تعداد لایک های آن نیز افزایش یابد.

10-تولید محتوا بر اساس سوژه های محبوب در جامعه

همانطور که می دانید هر چند وقت یک سوژه در میان کابران اینستاگرام ترند و محبوب می شود. سعی کنید این سوژه ها را پیدا کرده و مطابق با آنها تولید محتوا کنید. برای مثال چندی قبل دابسمش یک سوژه محبوب در میان کاربران اینستاگرام بود. افراد زیادی این دابسمش ها را بازدید کرده و لایک می کردند.

11-گذاشتن عکس یا ویدئوی مشترک

یکی از ویژگی های جذاب و جدید اینستاگرام قابلیت گذاشتن پست مشترک با سایر افراد است. به عنوان مثال شما می توانید یک پست را با همکارتان بصورت مشترک در صفحه های خود به اشتراک بگذارید. این کار سبب دیده شدن یک پست در هر دو پیج می شود. بنابراین فالوورهای بیشتری آن را مشاهده نموده و لایک اینستاگرام شما افزایش چشمگیری خواهد داشت.

12-تگ شدن پیج شما توسط افراد محبوب در اینستاگرام

یکی از راه های افزایش فالوور و لایک در اینستاگرام، تگ شدن پیج و پست های شما توسط افراد مشهور مانند اینفلوئنسرهاست. شما می توانید برای دیده شدن پیج کاری خود از بلاگرهایی که فالوورهای زیادی دارند، درخواست کنید تا پیج تان را تگ کرده و برای شما تبلیغ کنند. همچنین با ارسال رایگان محصولات خود به این افراد از آنها بخواهید تا تبلیغ محصولات شما را انجام دهند. البته در نظر داشته باشید که این کار هزینه بر است. اما تعداد فالوورهای شما افزایش یافته و لایک های بیشتری دریافت خواهید نمود.

word image 24128 3

سخن پایانی در مورد افزایش لایک اینستاگرام

یکی از راه های افزایش میزان درآمد در پیج های اینستاگرامی افزایش لایک اینستاگرام است. ما در این مقاله راه های اصولی و ساده ی افزایش لایک در اینستاگرام را برای شما شرح دادیم. با استفاده از این تکنیک ها شما می توانید محتوای جذاب تری تولید کرده و به اشتراک بگذارید. در نهایت افراد بیشتری پست های شما را مشاهده کرده و تعداد فالوورهایتان افزایش می یابد. بالا رفتن تعداد فالوور، سبب افزایش لایک اینستاگرام خواهد شد. سعی کنید از سایت های نامعتبر فالوور و از اکانت های فیک لایک نخرید، زیرا ممکن است قیمت فالوور فیک و لایک فیک ارزان تر باشد، و این کار در ابتدا سبب لایک های بیشتر شود، اما در نهایت موجب عدم اعتماد کاربران و حتی بن شدن توسط اینستاگرام خواهد شد.


اپ چرب زبان

با اپلیکیشن چرب زبان، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


linkریپورتاژ

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up