اندولیفت

آیا اندولیفت درد دارد؟

آیا اندولیفت درد دارد؟ در پاسخ به این پرسش باید گفت که اندولیفت روشی غیر‌تهاجمی و کم‌درد بوده و به جهت بهبود ظاهر پوست به کار گرفته می‌شود. سفت کردن پوست، فعال سازی رشته های کلاژن و الاستین، تصحیح زوایای صورت، افزایش میزان تغذیه سلول‌های پوست و … از جمله مزایای اندولیفت بوده که امروزه متقاضیان بسیاری داشته و نهایتا نتایج مشابه با جراحی لیفت را دارد. در صورتی که قصد انجام اندولیفت بدون درد را دارید، با ما در این مطلب همراه باشید تا به بررسی اندولیفت از تمامی زوایا بپردازیم.

اندولیفت چیست؟

آیا میدانید اندولیفت چیست؟ و دقیقا چه کاری انجام می دهد؟ اندولیفت روشی غیر‌جراحی و غیر‌تهاجمی محسوب می‌شود که بافت‌های عمیق پوست را با هدف تولید رشته‌های کلاژن جدید برانگیخته و به کاهش افتادگی پوست کمک می‌کند. در طی این روش، فیبر نوری در ابعاد میکرومتری به لایه‌های زیرین پوست رفته و میان بافت چربی و بخش عمیق لایه درم قرار خواهد ‌گرفت. شایان به ذکر است که این روش درمانی، به صورت سرپایی انجام‌شده و نیاز به بیهوشی نخواهد ‌داشت. از ویژگی‌های اندولیفت، می‌توان به عدم وجود بخیه و جای زخم و اسکار اشاره نمود.

 

مزایا اندولیفت

اندولیفت نسبت به سایر روش‌های زیبایی و لیفت، مزایای بهتر و بیشتری دارد که از جمله آن‌ها، می‌توان موارد زیر را نام برد:

1.     عدم نیاز به دوران نقاهت در لیزر اندولیفت، سبب بازگشت سریع به زندگی روزمره خواهد‌ شد.

2.     تعیین دقیق بافت و عمق آن، جهت استفاده از اشعه مادون قرمز و ایجاد حرارت مشخص، از جمله مزایای اندولیفت است.

3.     روش اندولیفت دارای امنیت بالایی بوده که موجب آسودگی خاطر پزشک و فرد متقاضی شده‌ است.

4.     امکان استفاده از اندولیفت در کنار سایر روش‌های درمانی، نظیر هایفوتراپی وجود دارد.

5.     افزایش فعالیت میتوکندری و افزایش الاستین و کلاژن از دیگر مزایای استفاده از اندولیفت خواهد ‌بود.

6.     به دلیل بالا رفتن حرارت در طی اندولیفت، رگ‌های اطراف تحت درمان بازسازی می‌شوند.

7.     تاثیر‌گذاری بالا در کنار هزینه کم این روش نیز یکی از مزایای اندولیفت محسوب می‌شود.

8.     در روش اندولیفت نیاز به هیچ گونه برش پوست و بخیه وجود ‌ندارد.

9.     اندولیفت نیاز به بیهوشی ندارد.

10. به جز در اندکی از افراد، اندولیفت عوارضی نظیر خون مردگی بافتی را ایجاد نخواهد‌ کرد.

11. به کمک اندولیفت، می‌توان خطوط صورت، گردن و سایر نقاط بدن را تصحیح کرده و بهبود بخشید.

12. امکان مشاهده نتیجه اندولیفت در همان جلسه اول وجود داشته و نتیجه اصلی آن را چند ماه بعد از انجام اندولیفت خواهید ‌دید.

13. اندولیفت سبب اسکارهای پوستی و ایجاد زخم نخواهد ‌شد.

14. کاهش سلولیت، سفت شدن پوست و بهبود گردش‌خون به کمک اندولیفت حاصل خواهد ‌شد.

معاینه برای اندولیفت

نحوه انجام اندولیفت بدون درد

در این بخش به چگونگی انجام اندولیفت بدون درد خواهیم‌ پرداخت. جهت انجام اندولیفت بدون درد، نیاز به طی کردن مراحلی است که این مراحل عبارتند از:

مشاوره اولیه 

برای انجام اندولیفت بدون درد، ابتدا باید به پزشک یا متخصص پوست مشاوره شوید. در طی این مرحله، پزشک با بررسی شرایط پوستی، به تعیین مناسب بودن اندولیفت برای پوست خواهد ‌پرداخت. همچنین در این مشاوره در رابطه با نحوه انجام و انتظارات شما از نتیجه اندولیفت صحبت خواهد ‌شد.

آماده‌سازی 

در صورتی که گزینه مناسبی جهت انجام اندولیفت باشید، ابتدا باید پوست خود را با صابون ملایم شسته تا هیچ گونه لوازم آرایشی روی پوستتان نباشد. گاها احتمال دارد پزشک مصرف برخی داروهای ضد‌التهاب را برای فرد منع کند.

انجام اندولیفت 

در طی اندولیفت که حدود 30 دقیقه به طول می‌انجامد، پزشک به کمک یک دستگاه اندولیفت، فیبرهای میکروسکوپی میکرو ‌اپتیکی را به هیپودرم سطحی تابانده تا تحریک تولید کلاژن و الاستین را افزایش دهد. فیبرهای ذکر‌شده با ایجاد میکروکانال های درون پوست، به دستگاه لیزر امکان انتقال انرژی لیزر و هدف قرار دادن آب و چربی را فراهم می‌کنند. ماتریکس خارجی سلولی توسط تابش لیزر، گرم شده و به تشکیل کلاژن جدید کمک می‌کند.

اندولیفت چه‌قدر درد دارد و چگونه از درد آن بکاهیم؟

با وجود این که هر فرد به دلیل تفاوت در حساسیت درد، تجربه‌های متفاوتی از میزان و شدت درد را دارد، اما به طور کلی این روش درد کمی را به همراه داشته و اکثریت افراد پس از اندولیفت، گزارش داده‌اند که درد اندولیفت قابل تحمل است. البته جهت کاهش درد اندولیفت، احتمال تزریق بی‌حسی موضعی یا مواد ضد‌ درد توسط پزشک وجود دارد. گاها ممکن است پزشک، داروی خوراکی یا موضعی را پیش از اندولیفت تجویز کند تا در طی انجام آن، احساس بهتری داشته باشید. بنابراین اگر شما نیز با این پرسش که آیا اندولیفت درد دارد، مواجه شدید، باید بدانید که درد این روش قابل تحمل بوده و اذیت‌کننده نخواهد‌ بود. قطعا انجام اندولیفت توسط پزشک مجرب و در کلینیک‌ زیبایی معتبر علاوه بر درد کم، مشکلات پوستی شما رفع‌کرده و ‌پوستی صاف و شفاف رابه شما خواهد‌ بخشید.

33

بعد از اندولیفت چه انتظاری باید داشته باشیم؟

پس از اندولیفت ممکن است با قرمزی و عوارض بسیار کمی مواجه ‌شوید که پس از گذشت چند روز، این عوارض بهبود می‌یابند. به طور کلی پس از انجام اندولیفت، افتادگی پوست در همه نقاط صورت برطرف شده و با صورت صاف و لیفت شده مواجه خواهید‌ شد. قطعا نتایج اولیه بازسازی پوست توسط اندولیفت را در زمانی کوتاهی خواهید ‌دید، اما نتیجه قطعی آن پس از گذشت شش ماه نمایان و آشکار می‌شود.

نگاهی کلی

این مطلب را به پاسخ ‌پرسش” آیا اندولیفت درد دارد؟” اختصاص دادیم. قطعا اندولیفت نیز همانند سایر روش‌های غیر تهاجمی زیبایی، درد کمی را به همراه داشته، اما این درد قابل تحمل بوده و نسبت به نتایج آن، به چشم نخواهد آمد. طبق گزارش بیمارانی که اندولیفت را تجربه کرده‌اند، میزان درد اندولیفت در مقابل مزایای متعدد آن، نظیر تاثیر گذاری بالا، هزینه کم و … بسیار ناچیز بوده و انجام این روش ارزش بالایی دارد.


اپ چرب زبان

با اپلیکیشن چرب زبان، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


linkریپورتاژ

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up