word image 24255 1

آینده ارزهای دیجیتال چه خواهد شد؟

سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال در سال‌های اخیر هم در ایران و هم در سراسر جهان با استقبال زیادی روبرو شده است. آینده زندگی انسان‌ها تا حد زیادی میتواند با کمک ارزهای دیجیتال دستخوش تغییر شود. از حذف پول‌های سنتی گرفته تا ارتقای سیستم پرداخت، اشتراک فایل و … به بهترین شکل ممکن. در این مطلب درباره آینده ارز دیجیتال بیت تورنت و تاثیر محتمل آن بر روی زندگی بشر صحبت خواهیم کرد.

بیت تورنت چیست؟

بیت تورنت یک پلتفرم اشتراک گذاری فایل همتا به همتا (P2P) محبوب است که در سال‌های اخیر به طور جدی به سوی غیرمتمرکز شدن پیش رفته است.

بیت تورنت که در جولای 2001 راه اندازی شد، در جولای 2018 توسط پلتفرم بلاک چین ترون خریداری شد. از زمان خرید، بیت تورنت ابزارهای مختلفی از جمله BTT، یک ارز دیجیتال اختصاصی خاص خود را که در فوریه 2019 راه اندازی شد، اضافه کرده است. BTT با استفاده از استاندارد TRC-10 بر روی شبکه بلاک چین خود ترون راه اندازی شد. طبق بیانیه رسمی، بیت تورنت در حال حاضر “بزرگترین پروتکل ارتباطی P2P غیرمتمرکز” در جهان است.

برای مشاهده قیمت بیت تورنت میتوانید به سایت صرافی بیت 24 مراجعه کنید.

اطلاعات مربوط به بیت تورنت

اولین کاربرد بزرگ بیت تورنت، کارآمدتر کردن فرآیند اشتراک گذاری فایل در بیت تورنت برای کاربران بود. اشتراک گذاری یک فایل در بیت تورنت شامل چندین همتا (peers) مختلف می‌شود که هر کدام قطعات کوچکی از یک فایل خاص را از یکدیگر دانلود می‌کنند. کاربرانی که کپی کاملی از فایل را دارند، سید (seeds) نامیده می‌شوند.

word image 24255 2

هدف اصلی، که توسط توسعه دهنده اصلی Bram Cohen مطرح شد، از بین بردن شبکه‌های توزیع پرهزینه و ناکارآمد با نشان دادن مزایای توزیع مستقیم محتوا بین کاربران اینترنتی بود. در اوایل دهه 2000، بیت تورنت به اولین پلتفرم اشتراک گذاری فایل P2P تبدیل شد که به آن مراجعه می‌شد و پس از آن در سال 2018 ترون وارد عمل شد.

در ادامه ترون، علاوه بر استفاده از بیت تورنت به عنوان پایگاه کاربری خود، با ارائه راه حل‌های غیرمتمرکز، جذابیت خود را برای کاربران افزایش داد و به کاربران حوزه ارزهای دیجیتال نیز رسید.

ویژگی‌های جدید بیت تورنت

در میان ویژگی‌های اضافه شده، گزینه بیت تورنت Speed ​​وجود دارد که در آن از توکن BTT به عنوان بخشی از تراکنش‌ها استفاده می‌شود.

خدمات پرمیوم بیت تورنت

بیت تورنت با ارائه چندین نسخه “Premium” از پلتفرم خود از جمله ویژگی‌های ارتباط با آپی‌های مختلف و جستجوی بدون تبلیغات، به حوزه خدمات پولی نیز وارد شده است.

آیا شبکه بیت تورنت امن است؟

بیت تورنت ادعا می‌کند که “بالاترین سطح اقدامات امنیتی” را برای محافظت از وجوه کاربران خود در نظر گرفته است، اما در عین حال اذعان می‌کند که خطرات ذاتی با ماهیت ارزهای دیجیتال همواره وجود دارد. این شرکت به کاربران توصیه می‌کند که با استفاده از گزینه‌هایی مانند احراز هویت بیومتریک از خود در برابر سرقت به شکل بدافزار یا برنامه‌های مشابه محافظت کنند و همواره قیمت بیت تورنت خود را حفظ کنند.

word image 24255 3

چگونه ارز دیجیتال بیت تورنت بخریم؟

BTT را می‌توان در صرافی‌های بزرگ با ارزهای دیجیتال، استیبل کوین‌ها و حتی ارزهای فیات معامله کرد. Binance، Huobi Global و OKEx از صرافی‌های خارجی و بیت۲۴ از صرافی‌های داخلی از جمله صرافی‌هایی هستند که امکان معامله BTT را فراهم می‌کنند.

نمودار و تحلیل بیت تورنت

بیت تورنت همچنان یکی از محبوب‌ترین شبکه‌ها با بیش از 100 میلیون کاربر ماهانه است. اگر قصد سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال را دارید، تجزیه و تحلیل حرکت‌های قیمتی گذشته و قله‌ها به شما کمک می‌کند تصمیم درستی برای سرمایه‌گذاری و تصمیم‌گیری روی قیمت بیت تورنت بگیرید.

افرادی که می‌خواهند این ارز مجازی را داشته باشند، می‌توانند قبل از سرمایه‌گذاری با ارزیابی تحلیل‌های ارز دیجیتال بیت تورنت، تصمیمات سرمایه‌گذاری بهتری بگیرند. بررسی و پیگیری مداوم تحلیل‌هایی که در بازار پول دیجیتال به خوبی شناخته می‌شوند، می‌تواند در تصمیم‌گیری و سرمایه‌گذاری موثر باشد.

پروژه توکن BTT بیت تورنت چیست؟

بیت تورنت ارز دیجیتال اختصاصی پلتفرم اشتراک گذاری فایل بیت تورنت است که توسط ترون خریداری شده است. BTT با استفاده از استاندارد TRC-10 شبکه Tron، در واقع توکنی است که بر روی فناوری بلاک چین ساخته شده و از ویژگی‌های محبوب ترین پروتکل‌ها و برنامه‌های غیرمتمرکز در جهان پشتیبانی می‌کند.

برخی از dApp‌ها (برنامه‌های غیرمتمرکز) که توسط BTT پشتیبانی می‌شوند عبارتند از بیت تورنت Speed، بیت تورنت File System، DLive و سایر موارد در حال توسعه که این پتلفرم در آینده رو نمایی می‌کند.

BTT می‌تواند برای اهداف مختلفی از جمله ارائه گزینه پرداخت برای دانلود سریعتر از طریق بیت تورنت Speed ​​استفاده شود.

بنیانگذاران پروژه بیت تورنت چه کسانی هستند؟

بیت تورنت در جولای 2001 توسط یک توسعه دهنده نرم افزار به نام Bram Cohen تأسیس شد. کوهن بیان کرد که بیت تورنت را در زمانی که به دست آوردن محتوا آهسته و پرهزینه بود، با هدف تنوع بخشیدن به صنعت سرگرمی ‌طراحی کرده است. کوهن به دلیل نقض قوانین حق چاپ با چندین دعوای حقوقی روبرو شد.

بیت تورنت در جولای 2018 توسط پلتفرم ترون و مالک آن جاستین سان خریداری شد. در فوریه 2019، ابزارهای مختلفی از جمله BTT (توکن بیت تورنت) که با استاندارد TRC-10 ساخته شده بود، به آن اضافه شد.

BTT Coin چیست؟

BTT Coin یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین ترون کار می‌کند و به طور خاص در زمینه اشتراک گذاری فایل استفاده می‌شود. مخفف “BTT” به معنای “بیت تورنت ” است و هدف اصلی پروژه، ارتقای سیستم پرداخت و پاداش در اشتراک گذاری فایل با استفاده از پروتکل بیت تورنت است.

چگونه و از کجا بیت تورنت بخریم ؟

شما می‌توانید بیت تورنت را در صرافی‌های ارزهای دیجیتال مانند بیت۲۴ خرید و فروش کنید. پس از ارزیابی می‌توانید آن را در صرافی‌های ارز دیجیتال از جمله بیت۲۴ مجددا بفروشید.


اپ چرب زبان

با اپلیکیشن چرب زبان، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


linkریپورتاژ

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up