word image 23923 1

بهترین کلینیک کاشت ابرو در اصفهان

یکی از ساده ترین راه ها برای تغییر ظاهر شما تغییر و تحول در ابرو است. ابرو ها با اینکه عضو ظریفی از چهره ی ما هستند اما تاثیر بسزایی در زیبایی صورت ما دارند. امروزه تعداد زیادی از درمان‌ها و خدمات ابرو، از جمله کاشت ابرو، فیبروز، میکرو بلیدینگ، میکروشیدینگ، لمینیت، اکستنشن ابرو و موارد دیگر به عنوان خدمات زیبایی ابرو ارائه می شود. با گذشت زمان و روند رو به رشد مد و زیبایی هر روز به روش های زیبایی ابرو اضافه می شود پس برای انتخاب درست و سنجیده بهتر است روشی انتخاب شود که بعد از گذشت زمان پشیمانی به دنبال نداشته باشد، روشی که بهترین و طبیعی ترین نتیجه را داشته باشد.

اگرچه هر خدمات زیبایی می‌تواند شکل ابروی دلخواه شما را به شما بدهد، اما می‌تواند در مسیر انتخاب تا نتیجه ی دلخواه و  مدتی پس از آن؛ در موارد مختلف گیج‌کننده ،پر ریسک، غیر قابل برگشت باشد.

می توان گفت روشی بهتر است که ابرو هایی طبیعی و متناسب صورت که چهره ی فرد را مصنوعی و غیر متعارف نکند و همچنین سن شخص را بالا نبرد و به زیبایی صورت شخص بیافزاید بهترین روش است.و همچنین آنقدر این روش ایمن باشد که تار های موی شخص را نیز از بین نبرد  یا به مرور موجب ریزش تار های ابرو نشود. طبق تحقیقات بدست آمده  ایمن ترین روش، که نتیجه ای دلخواه و طبیعی به صورت می بخشد، “کاشت ابرو” است که بیشترین طرفدار را در بین زیباجویان دارد.

زیرا شما می توانید با توجه به فرم صورت و مدل ابروی دلخواه، مانند قوس بلندتر، دم بلندتر، انحنای کم و بیش داشته باشید. به علاوه، کاشت ابرو زیبایی نچرال و طبیعی به صورت شما می بخشد. ترند این روزها در شبکه های مجازی و همینطور معیار های زیبایی جهانی، داشتن ابروهای متناسب و طبیعی است که هرگز از مد نمی افتند.

یکی دیگر از مزیت های کاشت ابرو خداحافظی با مداد ابرو، قرمزی و کمرنگ شدن تاتو و جلسه ی ترمیم ابروست و شما لازم نیست با درد سوزن های تاتو یا روش های میکروبلیدینگ مقابله کنید.

توجه داشته باشید که کاشت ابرو نیاز به “حرفه ای بودن” در سطح بالایی دارد زیرا ابروها عامل اصلی شکل دادن به شخصیت چهره هستند.پس برای کاشت ابرو از قبل  راجع انواع روش های آن، کلینیک ها، پزشک و متخصصین کاشت تحقیق کنید.

چه کسانی کاندید مناسب برای کاشت ابرو هستند؟

کاشت ابرو هم برای خانم ها و هم برای آقایان جواب می دهد و کاندید مناسب باید دارای شرایط و ویژگی های زیر باشد:

 • کسانی که بالای 18 سال سن دارند.
 • کسانی که از ابروهای نازک و ریزش آن رنج می برند.
 • کسانی که از ریزش کامل ابرو رنج می برند.
 • اهداف زیبایی مانند تنظیم فرم ابرو یا افزایش تراکم.
 • خانم هايی كه بدليل تاتو يا اصلاح بيش از حد دچار ريزش ابرو شده اند.
 • کسانی که خط بخیه داخل ابرو دارند.

بهترين كانديد كاشت ابرو فردی است كه قسمتی از ابرويش را بخاطر اسكار، تروما، تاتو از دست داده و در نتيجه با كاشت ابرو جهت پر كردن اين منطقه خالی بسیار نتیجه بخش و مطلوب بوده است. توصيه می کنیم كاشت ابرو جهت پر پشت تر كردن ابرو يا زيباتر كردن ابروی نرمال یا تغییر فرم ابرو انجام نگيرد زيرا ممكن است نتيجه آن برای بیمار قابل قبول نباشد.

word image 23923 2

کدام روش برای کاشت ابرو بهتر است؟

امروزه بیشتر از روش‌های مبتنی بر SUT مانند FIT، Micro FIT و Super FUE برای عمل کاشت طبیعی ابرو استفاده می‌گردد. در این روش‌ها جراح با کمک تکنیک‌های مختلفی برای برداشت فولیکول و یا کاشت موها استفاده می‌کند به صورتی که اصلا جای برش، بخیه، زخم و یا خونریزی مشاهده نمی‌گردد.

مراحل کاشت ابرو

کاشت ابرو طبیعی در چهار مرحله ساده انجام می شود که برای روش FIT که رایج ترین و بهترین روش برای کاشت ابروست می توان به صورت زیر خلاصه کرد:

 • معاینه بالینی
 • آزمایش‌های لازم
 • برداشتن فولیکول ها
 • جراحی کاشت ابرو و مراقبت های پس از آن

نکات قبل از عمل

برخی از دستورالعمل ها وجود دارد که یک بیمار  باید برای جلوگیری از عوارض جانبی و نتایج خوب آن را رعایت کند. این موارد به شرح زیر است:

 • از مصرف هر نوع رقیق کننده خون، مانند چای سبز یا مولتی ویتامین ها خودداری کنید، زیرا حاوی ویتامین های A و E هستند.
 • به مدت یک ماه از کشیدن سیگار خودداری کنید، زیرا اکسیژن خون مورد نیاز برای رشد فولیکول سالم را کاهش می دهد.
 • حداقل دو هفته قبل از عمل از مصرف داروهای محرک خودداری کنید.
 • برای جلوگیری از عوارض در طول عمل، یک رژیم غذایی متعادل داشته باشید.
 • طبق نظر پزشک از مصرف هر دارویی که خاصیت رقیق کنندگی خون دارد خودداری کنید.

در حین کاشت ابرو

یک متخصص باتجربه کاشت ابرو ابتدا فرم ابرو را با توجه به فرم صورت و سلیقه ی بیمار، تراکم و حجم مو مشخص می کند، فاصله بین دو ابرو و طول آن را تنظیم و ترسیم می کند.در نهایت ریشه مو یکی یکی  بر اساس زاویه ی ابرو در تاج، قوس، دم ابرو کاشته می‌شود تا ظاهری طبیعی داشته باشد

 نکاتی که بعد از کاشت ابرو باید رعایت شود؟ (دوران نقاهت کاشت ابرو)

پزشک به بیمار دستور می دهد که از موهای کاشته شده محافظت کند و رشد موهای مورد نظر را در آن ناحیه داشته باشد. این دستورالعمل ها به شرح زیر است:

1) پانسمان قرار گرفته بر روی بانک مو و ناحیه کاشت ابرو به مدت دو روز باید باقی بماند که در این مدت نیاز به تعویض و تمیز نگه داشتن آن می‌باشد

2) پس از اینکه پانسمان در قسمت بانک مو توسط پزشک برداشته شد، این ناحیه را با احتیاط کامل بشویید.

3) پزشک برای شما مایع مخصوصی را تجویز می‌کند که هر ۲ الی ۳ ساعت بایستی آن را بر روی ابروهای خود اسپری نمایید.

4) لخته‌های خونی و یا پوسته‌هایی که بعد از جراحی بر روی ابرو ایجاد شده است را دستکاری نکنید تا خود به خود بهبود یابد.

5) برای کاهش تورم و التهاب می‌توانید از کمپرس سرد استفاده کنید. توجه کنید کمپرس را بیشتر از ۲۰ دقیقه بر روی ابروها نگذارید.

6) بعد دو روز از زمان کاشت ابرو می‌توانید حمام کنید.

7) در حمام طوری دوش بگیرید که آب به طور مستقیم روی ابروی شما تماس نداشته باشد.

8) ناحیه عمل را به مدت 48 ساعت نشویید.

9) برای حفظ میزان اکسیژن خون که برای رشد فولیکول های پیوندی ضروری است، حداقل به مدت دو ماه از مصرف سیگار، قلیان و مشروبات الکی تا چند ماه بعد کاشت ابرو پرهیز کنید.

10) به مدت یک ماه از قرار گرفتن بیش از حد در معرض نور خورشید، گرما و رطوبت زیاد خودداری کنید و در بیرون از منزل از کلاه طبی استفاده کنید.

11) سر خود را به جلو خم نکنید؛ حداقل سه روز آن را بالا و در یک خط موازی نگه دارید.

12) داروهای لازم و مسکن های تجویز شده توسط پزشک را مصرف کنید.

13) به مدت یک ماه از حمام ترکی و سونا خودداری کنید.

14) در هنگام خوابیدن و استراحت سعی کنید سر خود را بالاتر از بدن نگه دارید یا سعی کنید با استفاده از دو بالشت طبی به صورت عمودی بخوابید تا سر خود را به مدت پنج روز پس از عمل بالا بیاورید تا از تورم جلوگیری کنید.

15) برای جلوگیری از آسیب رساندن به فولیکول ها از باران یا گرد و غبار خودداری کنید.

16) تا سه ماه از شنا در دریا و دو ماه در استخر خودداری کنید.

17) هنگام پوشیدن و درآوردن لباس ها مراقب باشید و از تماس با فولیکول های کاشته شده خودداری کنید..

18) چند روز بعد کاشت ابرو به هیچ عنوان فعالیت سنگین ورزشی انجام ندهید.

19) ده روز بعد کاشت ابرو می‌توانید بخیه‌های پشت سر را بکشید.

20) از برداشتن ابروهای کاشته شده قبل ۱۵ ماه به طور جدی خودداری کنید.

word image 23923 3

تاثیر ابرو بر زیبایی چهره

پس از دوان نقاهت کاشت ابرو

وقتی مرحله درمان شما به پایان رسید، پس از گذشت 15 ماه می توانید زیر ابرو بردارید و یا آنها را رنگ کنید..

بعد از 15 ماه برداشتن، لیفت کردن یا برداشتن موهای ابروی پیوندی تاثیری بر فولیکول ندارند و این به این معناست که موهای ابرو دوباره رشد می کنند و مشکلی پیش نمی آید.

درکل درمان های خاصی پس از کاشت ابرو طبیعی توصیه می شود. این درمان‌ها می‌توانند فولیکول‌های کاشته‌شده را تقویت کنند و از رشد فولیکول‌های تازه کاشته‌شده نسبتاً سریع‌تر حمایت کنند مانند. برخی از داروها، پی آر پی و مزوتراپی را توصیه می کند.

عوارض پس از کاشت ابرو

کاشت ابرو عوارض خاصی ندارد و معمولا نتایج جراحی رضایت بخش خواهد بود. این روش درمان معمولا خطرات و عوارضی ندارد، و بدون بیهوشی انجام می شود.

عوارض عمومی بعد از کاشت ابرو می‌توان به قرمزی، تورم، التهاب، خارش و یا حتی کبودی در آن ناحیه اشاره کرد که کاملا طبیعی است و با گذشت مدت زمانی در حدود چند روز از بین خواهد رفت و برطرف می‌گردد. البته این در صورتی است که بیمار توسط یک پزشک معتبر و ماهر در این زمینه جراحی خود را انجام داده باشد.

اگر کاشت ابرو در مراکز نامعتبر انجام گیرد باعث می‌شود تا مشکلاتی برای فرد رخ دهد، که از خطرات کاشت ابرو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1) عدم تقارن در ابروها

2) رشد نامناسب موها

3) تفاوت در رنگ موها

4) عدم رشد کامل گرافت‌ها

5) نرسیدن به نتیجه دلخواه

6) عفونت در ناحیه کاشت و یا استخراج گرافت‌ها

در نتیجه بهتر است برای انجام کاشت ابروی خود نهایت دقت را در انتخاب پزشک متخصص و یا کلینیک معتبر داشته باشید و تحقیقات لازم را انجام دهید. ما برای کاشت ابرو درمانگاه معتبر پوست، مو و زیبایی پارسی را پیشنهاد می کنیم که دارای پزشک متبحر و تکنسین های حرفه ای با سابقه هستند و همینطور  این درمانگاه به صورت تخصصی در زمینه ی کاشت مو و ابرو فعالیت می کند.

هزینه ی کاشت ابرو چقدر است؟

هزینه ی کاشت ابرو در طول جلسه مشاوره اولیه بر اساس وضعیت منحصر به فرد شما مورد بحث قرار می گیرد. به طور معمول هزینه ی آن بین 14تا 16 میلیون می باشد که شما می توانید هزینه ی کاشت ابرو را در بعضی از کلینیک ها به صورت اقساطی پرداخت کنید. یا در بازه ی مناسبت ها وجشنواره های متفاوت مراجعه و از تخفیفات و شرایط ویژه ی آنها بهرمند شوید.


اپ چرب زبان

با اپلیکیشن چرب زبان، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

linkریپورتاژ

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up