word image 24448 1

درمان ترک های پوستی با لیزر: معجزه ای که نمیشناسید!

درمان ترک های پوستی با لیزر برای تمامی بانوانی که به زیبایی بدن خود اهمیت می‌دهند، اصل بسیار مهمی به‌شمار می‌رود. جالب است بدانید که برای لیزر ترک های پوستی، به هیچ‌گونه مراقبت‌های خاص قبل از لیزر نیازی نخواهید داشت. بلکه کافی است که در یک جلسه مشاوره (نزد متخصص موردنظر زنان و زایمان) حاضر شوید تا پوست‌تان مورد معاینه قرار گیرد. سپس در موعد مقرر، بایستی در کلینیک مجاز مربوطه حضور پیدا کنید و به درمان ترک های پوستی با لیزر بپردازید. بسته به رنگ و نوع پوست مراجعه‌کننده، پزشک موردنظر طول موج مناسب پوست را انتخاب خواهد کرد و طی فرآیند درمان، امواج لیزر روی پوست بیمار اثرات مناسبی خواهد گذاشت. لیزر ترک های پوستی، نوعی درمان قطعی می‌باشد و دارای مزایای بسیار بیشتری نسبت به سایر روش‌ها است که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت.

ویژگی‌های مثبت درمان ترک های پوستی با لیزر

کارشناسان همواره مزایای بسیار زیادی را برای درمان ترک های پوستی با لیزر عنوان می‌کنند. تأثیر گسترده، جواب‌دهی سریع و عدم تحمل هرگونه درد، از جمله مزایای مهم لیزر ترک های پوستی محسوب می‌شود. در یک نگاه کلی، اصلی‌ترین نکات مثبت این نوع درمان عبارت است از:

 • عدم احتیاج به جراحی
 • عدم نیاز به مراقبت‌های خاص پوستی
 • هیچ‌گونه عوارض خاصی نخواهد داشت.
 • هزینه کاملاَ اقتصادی انجام لیزر ترک های پوستی
 • بدون به‌وجود آمدن زخم‌های پوستی
 • بیمار هیچ‌گونه دردی را متحمل نخواهد شد.
 • عدم خونریزی در حین و بعد از انجام لیزر
 • کاهش سریع رنگ ترک‌های پوستی و محو کامل و تدریجی آن‌ها.

لازم به‌ذکر است که درمان ترک های پوستی با لیزر استاندارد کلینیک دکتر بیتا زلالی، توسط سازمان FDA آمریکا مورد تأیید می‌باشد.

word image 24448 2

مراقبت‌های پس از لیزر ترک پوستی

یکی از ویژگی‌های مهم درمان ترک های پوستی با لیزر، عدم نیاز به طی کردن دوران نقاهت است. چنان‌که مراجعه‌کنندگان پس از لیزر ترک های پوستی خود، به‌راحتی قادر هستند که به محل کار یا خانه خود عزیمت کنند. همچنین افراد به هیچ‌گونه مراقبت‌های پوستی ویژه‌ای احتیاج نخواهند داشت. البته اگر روی پوست بیمار، التهاب یا تورم مشاهده شود، یک متخصص زنان و زایمان می‌تواند پمادهای مرطوب کننده یا ترمیم‌گر را برای بیمار خود تجویز نماید. مسلماَ مدت استفاده از پماد نیز زیاد نخواهد بود و پس از رفع التهاب موقتی، می‌توانید پماد را کنار بگذارید.

البته بایستی اشاره داشت که اگر پس از درمان ترک های پوستی با لیزر، دچار التهاب خاصی شوید و به پمادهای خاص دسترسی نداشته باشید، می‌توانید از کمپرس‌های یخ استفاده نمایید. برای این امر، کافی است کمپرس یخ را روی بخش ملتهب پوست خود قرار دهید. همچنین پزشکان معتبر و مجرب، همواره بر این نکته تاکید دارند که پس از انجام لیزر، تا حدود یک هفته در معرض نور مستقیم خورشید قرار نگیرید.

میزان نتیجه درمان ترک های پوستی با لیزر

جواب‌دهی درمان ترک های پوستی با لیزر، قطعی خواهد بود. البته به‌یاد داشته باشید که بسته به عوامل زیر، درصد نتیجه‌دهی لیزر ترک های پوستی متفاوت خواهد بود:

 • نوع لیزر: لیزر مورد استفاده در کلینیک دکتر بیتا زلالی، یکی از بهترین مدل‌های موجود در جهان است که از طول موج‌های متنوعی بهره می‌برد. بدین معنی که برای انواع پوست‌ها، می‌توان از طول موج متناسب استفاده نمود تا شاهد بیشترین نتیجه ممکن باشیم.
 • تعداد جلسات مراجعه: درمان ترک های پوستی، امری تدریجی است. بنابراین بیمار برای رفع کامل عارضه ذکرشده، باید حضور مستمری در جلسات لیزر داشته باشد.
 • نوع ترک و پوست: بسته به نوع ترک و پوست و البته قدرت لیزر، برخی از افراد در چندین جلسه اول، شاهد 40 الی 60% جواب‌دهی و کمرنگ شدن ترک‌های پوستی هستند.
 • زمان مراجعه برای درمان ترک های پوستی با لیزر: ترک های پوستی در گذر زمان، معمولاَ پررنگ‌تر می‌شوند. بنابراین پرواضح است به هر اندازه که سریع‌تر برای درمان این عارضه اقدام کنید، روند رفع ترک‌های پوستی تسریع می‌یابد. غالباَ در مراحل اولیه، این عارضه با رنگ بنفش یا قرمز خودنمایی می‌کند و بهترین زمان مراجعه برای درمان (انجام لیزر) خواهد بود.

میزان تخصص پزشک در انتخاب طول موج مناسب لیزر برای پوست، دیگر فاکتور موثر برای افزایش ضریب جواب‌دهی لیزر ترک های پوستی به‌شمار می‌رود. اما حال این سوال مطرح می‌شود که هزینه لیزر ترک‌های پوست، چه‌قدر است؟

word image 24448 3

قیمت درمان ترک های پوستی با لیزر

مراجعه‌کنندگان برای درمان ترک های پوستی با لیزر، غالباَ به سه الی چهار جلسه «لیزر درمانی» نیاز خواهند داشت. جلسات مورد اشاره برای لیزر، ماهی یک‌بار تشکیل می‌شود و بیمار باید برای بهبودی سریع‌تر، حتماَ در جلسات موردنظر شرکت داشته باشد. بایستی بدانید که هزینه هر جلسه لیزر ترک های پوستی، بین 5.500.000 الی 6.500.000 تومان است. در این جلسات، از لیزرهای پیشرفته مونالیزا برای درمان استفاده می‌شود.

گاهاَ مطابق نظر متخصص زنان و زایمان، ممکن است به شیوه‌های درمانی مکمل نیاز داشته باشید. در چنین شرایطی، پای شیوه کربوکسی تراپی نیز به فرآیند درمان ترک های پوستی با لیزر باز می‌شود. لازم به‌ذکر است که هزینه هر جلسه کربوکسی تراپی، بین 1.500.000 الی 1.700.000 تومان می‌باشد. معمولاَ هر بیمار بسته به نوع عارضه خود، ممکن است به پنج تا شش جلسه کربوکسی تراپی احتیاج داشته باشد که زمان تشکیل این جلسات، به‌صورت هفته‌ای یک‌بار است.

لیزر انواع ترک پوستی با بهترین متخصص زنان و زایمان تهران

درصورت درمان ترک های پوستی با لیزر در مراکز غیرمعتبر، قاعدتاَ درصد نتیجه‌گیری برای رفع این عارضه کاهش می‌یابد. با توجه به سوابق ارزشمند دکتر بیتا زلالی (www.drzolali.com) و بهره‌گیری ایشان از به‌روزترین تجهیزات تشخیصی-درمانی، کلینیک دکتر زلالی به انتخاب اول بسیاری از بانوان برای لیزر ترک های پوستی تبدیل شده است. به‌طور کلی خدمات زیر در این مرکز به بانوان گرامی ارائه می‌شود:

 • درمان ناباروری؛ شامل: IUI، IVF، PRP تخمدان، دوره‌های دارو درمانی و تزریق سلول‌های بنیادی.
 • درمان زگیل‌ها و زخم‌ها؛ خدماتی نظیر: تشخیص سرطان دهانه رحم، درمان انواع زگیل پوستی با لیزر مونالیزا، درمان زگیل تناسلی با پلاسما پن، دی‌بی‌دی پلاسما و کرایوتراپی.
 • تست‌های متنوع؛ اعم از: لاپاراسکوپی، پاپ اسمیر، سونوگرافی، تعیین جنسیت و کولپوسکوپی.
 • خدمات زیبایی؛ شامل: کربوکسی تراپی، درمان ترک های پوستی با لیزر، تزریق چربی و ژل به واژن، تایتنینگ، وایتنینگ، لابیاپلاستی بدون بخیه، امواج آر-اف و غیره.
 • درمان‌های خاص؛ از جمله: عمل لاپاراسکوپی، رفع معضل سپتوم و میوم رحمی، درمان قاعدگی نامنظم، درمان زخم دهانه رحم، واژینیسموس، درمان بی‌اختیاری بانوان و بارداری خارج از رحم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت نوبت حضوری و آنلاین دکتر بیتا زلالی، می‌توانید با کارشناسان این مجموعه ارتباط برقرار نمایید.

کلینیک تهران: سعادت آباد، میدان کتاب به سمت سرو غربی، جنب بانک آینده، ساختمان نگین سرو. (سه شنبه، چهارشنبه و پنج شنبه)

تماس: 09126176917.

کلینیک اندیمشک: خیابان امام خمینی، بین مسجد علی ابن ابی طالب و رادیولوژی دکتر اسپید، محل سابق دفترخانه رودبندی، پلاک 164 (شنبه، یکشنبه و دوشنبه)

تماس: 06142641511؛ 09361125322؛ 09362271850


اپ چرب زبان

با اپلیکیشن چرب زبان، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


linkریپورتاژ

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up