دکتر فارغ پور؛ متخصص زنان، زایمان و نازایی

دکتر فروزنده فارغ پور متخصص و جراح زنان، زایمان و نازایی فارغ التحصیل از دانشکده پزشکی دانشگاه تهران با بیش از سی سال تجربه در حوزه جراحی زنان و زایمان در دو مطب فعال تهران منطقه سعادت آباد و یافت آباد، مشغول فعالیت هستند.

نیمی از افراد هر جامعه را خانم‌ها تشکیل می‌دهند و سلامتی آن‌ها اهمیت بسیار زیادی دارد. یکی از حساس‌ترین و مهم‌ترین دوره‌های زندگی خانم‌ها، دوران بارداری و زایمان است‌. آن‌ها در دوران بارداری، با چالش‌ها و حساسیت‌های بسیار زیادی مواجه می‌شوند‌. به همین دلیل برای انجام مراقبت های بارداری، باید تحت‌نظر بهترین دکتر زنان باشند. پزشک زنان با ارائه خدماتی شامل مراقبت های قبل و حین دوران بارداری، به خانم‌های باردار کمک می‌کند که این دوران حساس را به‌خوبی پشت سر بگذارند. البته انتخاب یک پزشک خوب زنان بسیار مهم است. در این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین متخصص و جراح زنان، زایمان و نازایی تهران، دکتر فروزنده فارغ پور بپردازیم و شما را با خدماتی که این پزشک باتجربه در مطب‌ سعادت آباد، مطب یافت‌آباد و بیمارستان خصوصی خود ارائه می‌دهد آشنا کنیم.

word image 22549 1

چرا دکتر فروزنده فارغ پور بهترین متخصص و جراح زنان، زایمان و نازایی تهران است؟

خانم دکتر فروزنده فارغ پور، بهترین پزشک زنان تهران، تحصیلات خود را دانشگاه علوم پزشکی تهران به اتمام رسانده است و بیش از سی سال است که خدمات پزشکی خود را به بهترین نحو در حوزهٔ زنان و زایمان ارائه می‌دهد. یکی از ویژگی‌های مثبت دکتر فارغ پور، این است که برای رفاه حال بیماران خود خدماتی شامل مشاورهٔ قبل از بارداری، مراقبت های بارداری، درمان بیماری‌های زنان، معاینات دوره‌ای زنان و غیره را در دو مطب و دو منطقهٔ متفاوت شهر تهران ارائه می‌دهد. مطب سعادت آباد واقع در بلوار دریا، بین چهارراه مطهری و میدان کوثر در روزهای یکشنبه و سه شنبه از ساعت 16 تا 19 فعال است و مطب یافت آباد واقع در شهرک ولی‌عصر، در روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 15 تا 20 فعال است.

بیمارستان آزادی در خیابان آزادی، خیابان میمنت تهران واقع شده‌است و امکانات بسیار مناسب و باکیفیتی را به بیماران ارائه می‌دهد. دکتر فارغ پور خدماتی مانند زایمان طبیعی و سزارین، جراحی‌ هیسترکتومی، جراحی افتادگی رحم، نمونه‌برداری ار آندومتر و غیره را در این بیمارستان انجام می‌دهد. پرسنل بیمارستان خصوصی دکتر فارغ پور بسیار وظیفه‌شناس هستند و محیطی امن و آرام برای بیماران و زنان باردار ایجاد کرده‌اند. برخورد مناسب با مراجعه‌کنندگان، تجربهٔ درخشان، ارائه خدمات گسترده، مهارت بالا در انجام اعمال جراحی، ازجمله سزارین و بسیاری از ویژگی‌های مثبت دیگر، سبب شده‌است که دکتر فروزنده فارغ پور به‌عنوان بهترین پزشک زنان تهران شناخته شود.

دکتر فارغ پور متخصص و جراح زنان، زایمان و نازایی چه خدماتی به خانم‌های‌ باردار ارائه می‌دهد؟

یکی از مهم‌ترین بخش‌های دوران بارداری، مراقبت های بارداری است. دکتر فارغ پور، بهترین دکتر زنان تهران، خدمات بسیار مفیدی به زنان باردار ارائه می‌دهد. این خدمات اهمیت زیادی در حفظ سلامتی مادر و جنین دارند و شامل موارد زیر هستند:

مشاورهٔ قبل از بارداری

به همهٔ خانم‌ها توصیه می‌شود قبل از این‌که برای بارداری و زایمان اقدام کنند، جهت دریافت مشاوره قبل از بارداری، به باتجربه‌ترین پزشکان زنان تهران، یعنی خانم دکتر فروزنده فارغ پور، مراجعه کرده و مشاورهٔ قبل از بارداری دریافت کنند. دکتر زنان در چنین مواقعی، توصیه‌های لازم را به خانم‌ها ارائه می‌دهد و اقداماتی مانند معاینهٔ لگن، آزمایش چکاپ، بررسی زنان از نظر ابتلا به بیماری‌های عفونی و غیره را انجام می‌دهد. دکتر فارغ پور سال‌هاست در این زمینه تجربه دارد و با برقراری ارتباطی صمیمانه، باکیفیت‌ترین مشاورهٔ قبل از بارداری را به خانم‌ها ارائه می‌دهد تا با آمادگی کامل برای بارداری اقدام کنند.

مراقبت‌های حین بارداری

مراقبت‌هایی که در حین بارداری توسط دکتر فارغ پور، بهترین متخصص زنان تهران، در مطب سعادت آباد و یافت آباد ولی‌عصر انجام می‌شود، شامل آزمایش‌های دوره‌ای، آنالیز پاراکلینیکی برای جلوگیری از عوارض باردار شدن، کاهش خطر مرگ و میر نوزاد و مادر، پیشگیری از زایمان زودرس و زایمان خطرناک، آماده کردن مادر برای زایمان طبیعی یا سزارین و به دنیا آوردن نوزادی سالم و سرحال است. تجربه‌های موفقیت‌آمیز این پزشک زنان درزمینهٔ زایمان طبیعی و سزارین نشان می‌دهد که مراقبت های بارداری را با مهارت بسیار بالایی ارائه می‌دهد.

انجام زایمان طبیعی و سزارین

یکی دیگر از خدماتی که دکتر فروزان فروزنده باتجربه‌ترین متخصص زنان و زایمان تهران به زنان باردار ارائه می‌دهد، انجام زایمان طبیعی و سزارین در بیمارستان خصوصی آزادی است. خانم‌هایی که از زایمان طبیعی می‌ترسند، برای انجام عمل سزارین به این جراح زنان مجرب مراجعه می‌کنند. گاهی اوقات به دلایل مختلفی مانند مرگ جنین در رحم و به خطر افتادن جان مادر عمل کورتاژ با صلاح دید جراح زنان انجام می‌شود. یکی از ویژگی‌های مثبت دکتر فروزنده فارغ پور این است که بعد از انجام خدمات زایمان طبیعی و سزارین نیز مراقبت‌های دارویی و روش‌های جلوگیری از بارداری مجدد را به خانم‌ها ارائه می‌دهد‌.

word image 22549 2

دکتر فارغ پور، متخصص زنان، زایمان و نازایی، به زنان غیرباردار چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

خدماتی که بهترین دکتر زنان تهران به زنان غیرباردار ارائه می‌دهد، شامل موارد زیر است:

درمان دارویی نازایی

خانم‌هایی که با مشکل نازایی دست‌وپنجه نرم می‌کنند، برای درمان نازایی خود می‌توانند به مطب دکتر فروزنده فارغ پور، بهترین دکتر زنان، زایمان و نازایی تهران، مراجعه کنند و از خدمات درمان دارویی نازایی بهره‌مند شوند. با درمان دارویی، اختلالات مربوط به تخمک‌گذاری رفع می‌شود. این داروها به شکل تزریقی و خوراکی تجویز می‌شوند.

درمان بی‌نظمی‌های قاعدگی و اختلالات هورمونی

یکی از مشکلات شایع که ذهن بسیاری از زنان را درگیر کرده‌است، بی‌نظمی‌های قاعدگی و اختلالات هورمونی است. این مشکل زندگی فردی خانم‌ها را تحت‌تأثیر قرار می‌دهد و عوارض مختلفی دارد. دکتر فارغ پور با انجام آزمایش‌های لازم و پی بردن به علت اصلی این مشکل، به رفع آن کمک می‌کند.

درمان کیست تخمدان و تخمدان پلی‌کیستیک

یکی دیگر از خدمات دکتر فارغ پور که به خانم‌های غیرباردار ارائه می‌شود، درمان کیست تخمدان و تخمدان پلی‌کیستیک است. در سونوگرافی افراد مبتلا به این اختلال، تخمدان‌ها بزرگ‌تر از حالت طبیعی هستند و کیست‌های کوچکی اطراف آن را احاطه کرده‌اند. در آزمایش خون آن‌ها نیز قند و کلسترول بالاست.

خدمات معاینات دوره‌ای زنان که توسط دکتر فارغ پور انجام می‌شود کدامند؟

انجام معاینات دوره‌ای زنان جهت پیشگیری از سرطان دهانهٔ رحم و سرطان سینه

یکی از انواع معاینات دوره‌ای که توسط پزشک زنان باتجربهٔ تهران، خانم دکتر فارغ پور انجام می‌شود، معایناتی است که برای پیشگیری از سرطان دهانهٔ رحم و سرطان سینه انجام می‌شود. انواع مختلف معاینات دوره‌ای برای پیشگیری از این بیماری‌ها عبارتند از: پاپ اسمیر، سونوگرافی، غربالگری سرطان سینه و نمونه‌برداری از آندومتر است‌.

بررسی ویروس HPV

یکی دیگر از معاینات دوره‌ای که حتماً باید توسط دکتر زنان انجام شود، بررسی ویروس HPV است. این ویروس عفونی واگیردار به شکل زگیل در اندام تناسلی زنان ظاهر می‌شود. درصد کمی از زگیل‌های تناسلی HPV منجر به ایجاد سرطان می‌شوند.

انجام مشاورهٔ پیشگیری از بیماری‌های عفونی زنان

خانم‌ها برای پیشگیری از بیماری‌های عفونی زنان نیز باید از پزشک زنان کمک بگیرند. دکتر فارغ پور در این زمینه خدمات مفیدی به زنان ارائه می‌دهد و با معاینات دوره‌ای واژن، بیماری‌های عفونی آن‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهد. یکی از شایع‌ترین بیماری‌های عفونی زنان، عفونت واژن است و انواع مختلفی دارد. دکتر فارغ پور در درمان تمام عفونت‌های واژن شامل عفونت باکتریایی واژن، عفونت قارچی واژن، تریکومونیازیس و غیره تخصص دارد و مشاوره‌های لازم برای پیشگیری از عفونت واژن را به بیماران‌ ارائه می‌دهد.

دکتر فارغ پور، بهترین دکتر زنان، زایمان و نازایی تهران، در بیمارستان خصوصی خود چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

خانم دکتر فروزنده فارغ پور، بهترین جراح زنان در شهر تهران، علاوه‌بر انجام زایمان طبیعی و سزارین در بیمارستان خصوصی خود یعنی بیمارستان آزادی، خدمات مربوط به جراحی نیز به بیماران ارائه می‌دهد‌. این خدمات عبارتند از:

جراحی هیسترکتومی

جراحی هیسترکتومی به‌عنوان یک اصطلاح رایج در پزشکی، به معنی برداشتن رحم است و توسط جراح زنان انجام می‌شود‌. در زنان مبتلا به سرطان رحم و برخی از بیماری‌های عفونی، پزشک زنان ترجیح می‌دهد با انجام عمل جراحی هیسترکتومی، رحم را به‌طور کامل از بدن بیمار خارج کند. دکتر فارغ پور این عمل جراحی را در بیمارستان آزادی با امکانات پیشرفته و مهارت خاصی انجام می‌دهد.

جراحی افتادگی رحم (سیستوسل رکتوسل)

افتادگی رحم یا پرولاپس یک نوع بیماری زنان شایع و آزاردهنده است که بعد از زایمان‌های سخت ایجاد می‌شود‌. دکتر فارغ پور برای درمان افتادگی رحم، از روش جراحی افتادگی رحم استفاده می‌کند و رحم را به جای اصلی خود یعنی داخل واژن برمی‌گرداند.

انجام نمونه برداری آندومتر (کورتاژ تشخیصی)

یکی دیگر از اعمال جراحی که در بیمارستان خصوصی آزادی تهران و توسط بهترین جراح زنان این شهر، خانم دکتر فارغ پور انجام می‌شود، جراحی نمونه‌برداری آندومتر یا کورتاژ تشخیصی است. در این نوع جراحی، از رحم بیمار نمونه برداری می‌شود تا بررسی‌های لازم برای تشخیص انواع بیماری زنان مانند سرطان رحم انجام شود‌. البته عمل کورتاژ در سقط جنین هم کاربرد دارد.

جمع‌بندی

در این مقاله به معرفی بهترین و باتجربه‌ترین دکتر زنان تهران یعنی دکتر فروزنده فارغ پور پرداختیم و خدماتی که این پزشک در مطب سعادت آباد، مطب یافت آباد ولی‌عصر و بیمارستان خصوصی آزادی در زمینه‌های مختلف ازجمله مراقبت های بارداری، معاینات دوره‌ای، زایمان طبیعی و سزارین ارائه می‌دهد را توضیح دادیم. اگر در انتخاب پزشکان زنان تردید داشتید، حالا دیگر با خیال راحت و اطمینان از کیفیت بالای خدمات دکتر فارغ پور، می‌توانید به سایت این پزشک معروف و باسابقه مراجعه کرده و برای رزرو نوبت آنلاین اقدام کنید. امیدواریم از این مقاله نهایت استفاده را برده باشید.

word image 22549 3


اپ چرب زبان

با اپلیکیشن چرب زبان، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


linkریپورتاژ

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up