word image 24029 3

زاج سیاه چیست؟ تفاوت زاج سیاه و سنگ قلیاب

زاج سیاه چیست ؟ آیا زاج سیاه همان قلیاب است؟ + موارد استفاده

زاج سیاه و موارد استفاده آن

یکی از کاربردی‌ترین موارد در علوم غریبه و ماوراء الطبیعه که با هدف باطل کردن انواع سحر و جادو به کار برده می‌شود زاج سیاه یا همان سنگ قلیاب است. ما در این مقاله قصد داریم به توضیحات مفصلی در پاسخ به این سوال که «زاج سیاه چیست؟» و همچنین طریقه استفاده از زاج سیاه یا قلیاب بپردازیم. اگر شما هم به این موارد علاقمند هستید توصیه می‌کنیم که تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

زاج سیاه چیست؟

زاج سیاه (سنگ قلیاب-کلیا، شغار، کلیاب و کلیون) در واقع شیره خشک شده نوعی گیاه به نام اشنان یا هوشلنگ است که در شوره زارهای نزدیک شهر قم و عموما در مناطقی با اقلیم بسیار گرم و خشک می‌روید. این گیاه دارای شاخه‌های نازک و برگ‌های ریزی است.

سنگ قلیاب حاصل سوزاندن شاخه های گیاهی به نام اشنان است که از خاکستر آن، زاج سیاه یا همان قلیاب به دست می آید.در واقع سنگ قلیاب همان زاج سیاه است و هیچ تفاوتی با هم ندارند.

word image 24029 1

زاج سیاه هم به صورت سنگ وجود دارد و هم گاهی می‌توان آن را به صورت پودر سنگ تهیه کرد. به سنگ قلیاب، شغار نیز گفته می‌شود و از آنجایی که گیاه اشنان بیشتر در شوره زارهای اطراف قم می‌روید به قلیاب قمی نیز شهرت دارد.

از سنگ قلیاب در باطل کردن سحر و جادو، بخت گشایی، دعا نویسی، رمالی و امثال آن استفاده می‌شود و بیشترین خواص زاج سیاه مرتبط با علوم غریبه، احضار جن و روح و کارهای مرتبط با دعانویسی و رمالی است.

ریختن قلیاب در خانه

ریختن ترکیبی از سرکه و قلیاب در اطراف خانه با هدف باطل شدن هر نوع سحر و جادو انجام می‌گیرد. برای این منظور ابتدا مقداری سنگ قلیاب را به سه قسمت مساوی تقسیم می‌کنند و در روزهای زوج هفته یک بخش از آن را با کمی آب قلیان و سرکه ترکیب کرده و می‌جوشانند و سپس چند قطره از ترکیب حاصل شده را در چهار طرف محل زندگی می‌ریزند و بخش زیادی از آن را خارج از خانه در مقابل درب ورودی خالی می‌کنند.

همچنین در روش دیگر، مقدار مناسبی زاج سیاه را با سرکه سفید می‌جوشانند و معجون حاصل شده را در چهار گوشه خانه می‌ریزند تا تمامی سحر و جادوهای احتمالی باطل شود. این کار باید با آفتابه مسی و در شب جمعه انجام شده و هفت مرتبه تکرار شود تا به نتیجه دلخواه رسید.

زاج سیاه یا سنگ قلیاب برای موارد متفاوتی کاربرد دارد و به شیوه های مختلفی استفاده میشود که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد. برای خرید سنگ قلیاب با قیمت ارزان میتوانید از فروشگاه معتبر اقدام به خرید کنید.

به دست آوردن ثروت با قلیاب

یکی دیگر از کاربردهای سنگ قلیاب استفاده از آن برای جذب ثروت است. اگر در کسب و کار فردی گره‌ای ایجاد شده باشد و یا رزق و برکت از مال و زندگی او رفته باشد، می‌توان با استفاده از سنگ قلیاب برای جذب ثروت اقدام کرد.

بسیاری از دعانویسان و فعالان در علوم غریبه معتقدند که زاج سیاه دارای خواص کارگشایی است. بنابراین با استفاده از این خواص زاج سیاه می‌توان با ایجاد کارگشایی به رزق و روزی فراوان در ثروت زیاد دست پیدا کرد.

word image 24029 2

جذب محبت با قلیاب

یکی دیگر از موارد کاربرد سنگ قلیاب، استفاده از این ماده سحرانگیز در باطل کردن انواع سحر و جادو در زمینه روابط عاطفی و عاشقانه است.

در بسیاری از موارد شاهد هستیم که با استفاده از جادو، دعا و انواع سحر رابطه میان یک زوج به سردی گراییده و مهر و محبت بین آن‌ها از بین می‌رود. در چنین شرایطی می‌توان با استفاده از خاصیت جادویی زاج سیاه در باطل کردن انواع سحر و جادو از این ماده برای رفع کدورت و جلب محبت میان زوجین استفاده کرد.

جوشاندن سنگ قلیاب و سرکه

رایج‌ترین شکل مصرف سنگ یا پودر قلیاب استفاده از آن به همراه سرکه است. حتما شنیده‌اید که گفته می‌شود سرکه (منظور انواع سرکه است و هیچ فرقی میان سرکه سفید، زرد، سرکه انگور و سرکه سیب وجود ندارد) خاصیت باطل‌کنندگی جادو و سحر دارد.

قلیاب نیز ماده‌ای است که در علوم غریبه برای باطل کردن انواع سحر و جادو از آن استفاده شده و خواص جادویی برای آن تعریف شده است.

ترکیب سرکه به همراه قلیاب یک معجون بسیار قدیمی و کاربردی در زمینه باطل کردن انواع جادو، سحر، دعا و… محسوب می‌شود. به نظر می‌رسد که ترکیب دو ماده باطل السحر می‌تواند هر طلسم و جادویی را به راحتی بشکند.

برای اطمینان از باطل شدن سحر باید مقداری از سنگ قلیاب را با یک استکان سرکه مخلوط کرده و آن را کمی حرارت داد. سپس ترکیب به دست آمده را به دو قسمت تقسیم کرده و مقداری از آن را در چهار گوشه خانه ریخته و مقدار باقی مانده را بیرون از خانه در مقابل درب ورودی بریزید.

همچنین برای باطل کردن سحر و جادوی مرتبط با یک شخص خاص، این فرد باید با ترکیب سرکه و پودر قلیاب غسل کند که در ادامه به تفصیل در مورد هریک از روش‌های باطل کردن سحر و طلسم با ترکیب قلیاب و سرکه صحبت خواهیم کرد.

در علوم غریبه و ماوراء الطبیعه برای این که از خواص ترکیباتی چون سرکه و زاج سیاه بهره‌مند شوید نیاز است که انجام مراحل باطل السحر در زمان درست انجام گیرد.

تأثیرگذاری چنین اعمالی در زمان سفارش شده بیشتر خواهد بود. به طور مثال ترکیب سرکه و قلیاب به سه روش برای باطل شدن انواع سحر و جادو به کار برده می‌شود که در هریک از انها زمان‌های خاصی برای این کار معرفی شده است.

ترکیب سرکه و قلیاب برای رفع سحر و جادو

در این روش ابتدا ۱۰۰ گرم سنگ قلیاب را به سه قسمت مساوی تقسیم می‌کنند، سپس در روزهای زوج هفته، هر بار یک قسمت از سنگ قلیاب را همراه با مقداری سرکه و آب قلیان جوشانده و مایع به دست آمده را در چهارگوشه مکان مورد نظر و همچنین در خارج از درب ورودی آن می‌ریزند.

این کار می‌تواند برای باطل کردن سحر و طلسم مرتبط با مکان‌هایی چون خانه، محل کسب، محل آموزش و… انجام گیرد. گفته می‌شود این ترکیب حصاری قوی در اطراف محل مورد نظر ایجاد می‌کند که هر نوع موکل و خدام سحر و جادو را از محل فراری می‌دهد.

word image 24029 3

ترکیب باطل السحر قلیاب و سرکه

این ترکیب که از جوشاندن قلیاب و سرکه ایجاد می‌شود باید حتما در آفتابه مسی ریخته و در اطراف خانه یا محل کسب پاشیده شود. این کار باید به مدت هفت بار و در شب‌های جمعه انجام گیرد. در برخی منابع نیز اشاره شده است که این کار هفت شب پیاپی انجام گیرد و شروع آن در شب جمعه باشد.

غسل سرکه و قلیاب برای باطل شدن طلسم

برای بهره مندی از خواص قلیاب در باطل کردن سحر، جادو و طلسم مرتبط با یک شخص، باید سرکه را با پودر قلیاب ترکیب کنید. این ترکیب بوی بسیار نامطبوع و لجن مانندی دارد. زمان استفاده از این ترکیب یک ربع قبل از غروب آفتاب است.

برای استفاده از آن باید به حمام رفته و رو به قبله بایستید و دعایی که در ادامه گفته می‌شود را خوانده و ترکیب را روی سر خود بریزید به طوری که تمام سر تا بدن شما به آن آغشته شود. پس از گذشتن دو دقیقه سر و بدن را آب کشی کرده و از حمام خارج شوید. بسیار مهم است که این کار قبل از غروب آفتاب انجام شود.

در دعای مرتبط با این روش آمده است که باید بگویید «یا الله به حق ۴ ملک مقرب درگاهت (میکائیل، جبرائیل، اسرافیل و عزرائیل) و به حق ۱۲۴ هزار پیامبرت تو را قسم می‌دهم که هرگونه سحر، جادو و طلسم چه از جانب انسان و چه از جانب شیاطین در حق من» نام خود را بگویید «زاییده» نام مادر” کرده‌اند به اذن و قدرت تو باطل شود و شیاطین از من دور شوند تا زندگی من بهتر و بهتر شود.

طبق آنچه در این روش‌های استفاده از سنگ قلیاب آمده است مشخص است که باید انجام امور مرتبط با باطل شدن سحر و طلسم و دعا در زمان‌های خاص و سفارش شده انجام گیرد.

مضرات سنگ قلیاب

استفاده از ماده‌هایی با خواص جادویی زاج سیاه به هر شکلی که باشد بهتر است توسط متخصصین امر تأیید شود. بسیاری قلیاب را با توجه به میزان بالای پتاسیم و سدیمی که دارد به صورت خوراکی مصرف می‌کنند و گفته می‌شود که روی میزان این املاح در خون و همچنین در دفع ادرار تأثیرگذار است. از آنجایی که شرایط جسمی و سلامتی افراد با هم فرق می‌کند اکیدا توصیه می‌شود که این ترکیبات زیر نظر متخصصین و با توجه به توصیه آن‌ها مصرف شود.

همچنین ترکیب سرکه و قلیاب با توجه به بوی ناخوشایندی که دارد ممکن است در افراد ایجاد ناراحتی‌های تنفسی کرده و یا در انجام غسل سرکه و زاج سیاه باعث سوزش چشم در افراد شود. بنابراین توصیه می‌شود در زمان مصرف این ترکیبات نکات مرتبط با سلامتی را در نظر داشته باشید..


اپ چرب زبان

با اپلیکیشن چرب زبان، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


linkریپورتاژ

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up