1+12 روش کاشت ناخن پرطرفدار را در آموزشگاه گل گیس یاد بگیرید!

کاشت ناخن از جمله خدمات آرایشگری است که در سالهای اخیر در کانون توجه بانوان مشکل پسند و شیک‌پوش در نقاط مختلف کشور قرار گرفته است. به همین خاطر متخصصان این حرفه می‌توانند با ارائه کار تمیز و با کیفیت، به درآمد بالایی برسند. اما برای حرفه‌ای شدن در این کار در قدم اول باید حتما یک دوره آموزش کاشت ناخن تخصصی و کامل را پشت سر گذاشت.

F:\seo\picture\golgis\courses pictures\کاشت ناخن\uesd\عکس های مقاله کاشت ناخن\nail-implant-golgis-1.jpg

در این گفتار، شما را با پر طرفدار ترین روش‌های کاشت ناخن که در بهترین دوره‌ها تدریس می‌شود، آشنا می‌کنیم. روش‌هایی که یادگیری آن، اقدامی فرصت‌آفرین و پولساز برای خانم‌ها در ایران امروز است.

پرطرفدارترین روش‌های کاشت ناخن

کاشت ناخن با پودر (کاشت ناخن پودری)

کاشت ناخن پودری یکی از پرطرفدارترین مدل کاشت در ایران است. پودرهای اکریلیک و لیکوئید، ترکیب شده و مایع خمیری حاصل می‌شود و روی دست فرم داده شده و نیازی به دستگاه برای خشک شدن هم ندارد. پودر کاشت کلیر و هلویی از پر فروش‌ترین پودرها در لیست وسایل کاشت ناخن است. این روش از دوام بالایی هم برخوردار است.

کاشت ناخن با پلی ژل

این روش برای بلند کردن ناخن، تقویت و ترمیم ناخن شکسته مفید است. بافتی غلیظ داشته و رنگ‌های گوناگون دارد. کار با تیپ یا فرمر با پلی ژل، مثل مواد گذاری با پودر اکریلیک است.

کاشت ناخن با قالب

کاشت ناخن با پلی ژل و قالب، از دیگر روش‌های کم دردسر کاشت ناخن است. روی قالب مواد گذاری شده و روی انگشتان قرار می‌گیرد. روشی محبوب و کم هزینه است. حساسیت زا نیست اما در سالن‌های کمی این کار انجام می‌شود.

کاشت ناخن با بیلدر ژل

بیلدر ژل مثل چند لایه لاک ژل، ضخیم بوده و می‌توان انواع کاشت ناخن را دیزاین کرد. برای خشک شدن، نیاز به دستگاه UV/LED دارد. انعطاف پذیری این روش بالا بوده و بدون بو است؛ همین طور ریموو کاشت ناخن(پاک کردن) آسانی دارد. روش محبوبی در بسیاری از سالن‌های ایران است. اما برای ناخن‌های خیلی بلند مناسب نیست.

کاشت ناخن وان بال

از ترفندهای کاشت اکریلیک، کاشت با یک بار مواد گذاری است. در کاشت ناخن وان بال پودر کاشت را با لیکوئید ترکیب کرده و به شکل توپ، بالای کوتیکول قرار می‌دهند و سوهان کشی انجام می‌شود. از لاک ژل یا دیزاین برای طرح‌بندی استفاده می‌شود. مهارت بالا نیاز دارد. اما فرم دهی زیبا و سوهان کشی راحت بعد از کاشت را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

کاشت ناخن فایبرگلس

فیبر، رشته گیاهی است که با بیلدر ژل استفاده شده و می‌توان ناخن را تا حد کمی با آن قد داد و ظاهر طبیعی آن را حفظ کرد. برای ترمیم ناخن‌های شکسته کاربرد دارد. با دوام است اما فرم دهی آن کمی سخت است. با این حال همچنان محبوب است.

کاشت ناخن سیلک

سیلک‌ها مثل فیبرها بوده اما بر خلاف فیبرها که رشته‌ای هستند، این‌ها ورقه‌ای بوده و بافتی منسجم دارند. سیلک یا ابریشم ناخن، به منظور تقویت ناخن‌های ضعیف و شکننده یا ترمیم ناخن‌های شکسته استفاده می‌شود. استفاده از ضد قارچ و پرایمر پیش از اقدام به کاشت ناخن سیلک توصیه می‌شود. ظاهری طبیعی ایجاد می‌کند و در برابر تماس مداوم با آب، ضعیف است.

F:\seo\picture\golgis\courses pictures\کاشت ناخن\uesd\عکس های مقاله کاشت ناخن\nail-implant-golgis-2.jpg

کاشت ناخن با فرمر

فرمرها، کاغذ هستند که برای قد دادن و بلند کردن ناخن با پودر و ژل استفاده می‌شود. زیر ناخن قرار گرفته و پایه‌ای برای مواد گذاری است. نیاز به مهارت برای فرم دهی ناخن دارد.

کاشت ناخن با سافت ژل

سافت ژل، در مقایسه با هارد ژل، مقاومت کمی دارند. برای ناخن‌های کوتاه و طبیعی، انتخاب خوبی بوده و پر طرفدار است. استحکام ناخن‌های کوتاه و متوسط و داشتن قابلیت پاک کردن با استون از مزایای این روش محبوب است.

کاشت ناخن آکواریوم

کاشت ناخن آکواریوم به کاشت‌های شیشه‌ای اطلاق می‌شود که داخل آن، موادی شناور ریخته شده و آکواریوم نام دارد. برای این کاشت به تیپ آکواریوم که دو جداره هستند و محفظه دارند، نیاز دارید. شما می‌توانید اکلیل و پولک و یا هر طرحی که برای ناخن دوست دارید را درون تیپ آکواریوم بریزید. سوهان کشی، مرحله پایانی این روش محبوب است.

کاشت ناخن به روش ماربل

یکی از پرطرفدار ترین روش‌های کاشت، کاشت ناخن ماربل یا ابر و بادی است. بایستی از چند کاشت پودر استفاده کنید. ماربل را می‌توان با انواع رنگ لاک ژل (واتر ماربل) و کاشت دیپ هم انجام داد. در زمانی که ناخن را به روش ماربل دیزاین می‌کنید، حتما در پایان کار، یک لایه تاپ کت زده و خشک کنید.

برخی از آرایشگرها، در میان مواد گذاری رنگ‌ها روی ناخن در این روش، بر روی بخشی از صدف ناخن، ورق طلا یا پولک قرار داده تا طراحی ناخن مشتری، جلوه بیش‌تری داشته باشد.

کاشت ناخن دیپینگ

از محبوب ترین روش‌های کاشت ناخن است. کاشت ناخن دیپینگ، نیازی به لیکوئید و سوهان کشی پس از کاشت ندارد. به منظور استفاده از پودرها، دیپینگ صرفا به بیس کت ژل، تاپ کت و دستگاه UV/LED نیاز دارد. کاشت دیپینگ را می‌توان به روش دیگری هم انجام داد. نیازی به لیکوئید و دستگاه UV نخواهد بود. اما به اکتیویتور و بیس و تاپ مخصوص دیپ نیاز خواهید داشت.

بیس کت، دوام مانیکور را افزایش داده و برای افزایش ماندگاری مانیکور با استفاده از لاک پایه بیس کت (BASE COAT)، به عنوان یک چسب دوطرفه باید در نظر گرفته شود.

این روش کاشت ناخن، سریع و آسان بوده و ضد حساسیت است و به راحتی با استون حذف می‌شود. اما برای قد دادن به ناخن مناسب نیست و روی ناخن طبیعی قابل انجام است.

کاشت ناخن بیبی بومر

کاشت ناخن بیبی بومر، از پر طرفدارترین روش‌های کاشت ناخن در ایران است. مثل طراحی فرنچ فرانسوی بوده و در این روش، سر سفید ناخن‌های شما با بستر ناخن که به رنگ صورتی یا گلبهی است، ترکیب می‌شود. در این روش، انتهای آن به رنگ خود ناخن تبدیل شده و طراحی بیبی بومر، زیبایی خود را حفظ می‌کند.

مراحل انجام کاشت ناخن به روش بیبی بومر، مثل کاشت ناخن پودری است. اما در اجرای آن بایستی از دو رنگ پودر استفاده کنید. به گونه‌ای که روی ناخن‌ها، حالت هایلایت ایجاد شود.

برخی به این روش محبوب کاشت ناخن، امبره ناخن هم می‌گویند. هیچ خط مرزی بین رنگ‌ها مشخص نیست. به این تکنیک علاوه بر آمبره فرنچ ناخن، سایه روشن هم گفته می‌شود.

این روش مثل فرنچ ناخن که پایه صورتی روشن با نوک سفید دارد، در هر موقعیتی قابلیت استفاده توسط بانوان شیک پوش و مشکل پسند دارد.

F:\seo\picture\golgis\courses pictures\کاشت ناخن\uesd\عکس های مقاله کاشت ناخن\nail-implant-golgis-3.jpg

درآمد کاشت ناخن چقدر است؟

به دلیل بازار مشتری خوبی که در کشور وجود دارد، درآمد کاشت ناخن بالا است. این که عده‌ای از ناخن کارها، قادر به کسب درآمد بالا نیستند، دلایل مختلفی از جمله کیفیت کار نامناسب، می‌تواند داشته باشد. به هر حال، درآمد ناخن کار به عوامل گوناگونی از جمله مهارت، تجربه و ارتباط مطلوب با مشتری بستگی دارد. برای مثال هر میزان کیفیت کاشت خوب باشد و طراحی و دیزاین هم چشمگیر، مشتری افزایش قابل توجه پیدا می‌کند.

به هر حال، شغل‌هایی مثل: کاشت و طراحی ناخن، رنگ و مش، شینیون مو، گریم و میکاپ، اکستنشن و لیفت و لمینت مژه، اکستنشن مو و میکروپیگمنتیشن در فهرست شغل‌های پولساز حوزه آرایشگری و زیبایی قرار دارند که با یادگیری حرفه‌ای هر یک از آنها می‌توان بسیار موفق بود.

گل گیس، بهترین آموزشگاه فنی حرفه‌ای کاشت ناخن در تهران

آموزشگاه گل گیس یکی از آموزشگاه‌های معتبری است که سالهاست با استفاده از بهترین مربی‌های فوق حرفه‌ای و بین المللی، با کیفیت ترین و به روز ترین آموزش کاشت ناخن را با جدیدترین تجهیزات، به هنرجویان (از مبتدی تا حرفه ای) ارائه می‌دهد و آن‌ها را برای ورود به بازار کار آماده می‌کند. از جمله مزایای آموزشگاه آرایشگری گل گیس که آن را از سایر آموزشگاه‌ها متمایز می‌کند عبارتند از:

  • استفاده از اساتید حرفه‌ای و باتجربه
  • دارای بیش از ۱۵ سال تجربه آموزشگاه آرایشگری
  • ارائه مدرک معتبر و بین المللی فنی و حرفه ای
  • برگزاری کلاس های آموزشی آرایشگری به دو صورت تئوری و عملی
  • امکان آموزش آنلاین علاوه بر حضوری
  • امکان رزرو دوره‌های حضوری و مشاهده آنی دوره‌های آنلاین با پرداخت امن
  • برگزاری کلاس‌های آموزش آرایشگری با رفع اشکال رایگان برای ورود به بازار کار
  • مواد رایگان حین آموزش اکثر دوره

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره آموزش کاشت ناخن و ثبت نام به سایت آموزشگاه گل گیس به آدرس https://golgisamoz.comمراجعه کنید و یا با شماره‌های ۷۷۷۲۹۶۸۲ و ۰۹۱۲۰۰۴۱۵۸۲ تماس بگیرید.


اپ چرب زبان

با اپلیکیشن چرب زبان، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


linkریپورتاژ

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up