جوانسازی صورت با تزریق ژل و بوتاکس زیر نظر متخصص در کلینیک زیبایی جلفا

می توان گفت یکی از اصلی ترین مواردی که باعث می شود افراد زیبا دیده شوند این است که پوستی زیبا داشته باشند. تنها افرادی می‌ توانند چنین پوستی را داشته باشند. که مراقبت های لازم از پوست را بشناسند و آنها را رعایت کنند.

اما امروزه علاوه بر زیبا سازی پوست افراد برای دستیابی به ظاهری زیبا از روش های درمانی دیگری مانند: بوتاکس و تزریق ژل صورت نیز استفاده می کنند. اما همه این موارد بیان شده زمانی می‌ توانند به زیبایی ما کمک کنند که توسط یک پزشک متخصص و در یک کلینیک معتبر انجام شوند.

بسیاری از افراد هنگامی که می خواهند به یک کلینیک زیبایی مراجعه می کنند.این سوال را می‌ پرسند که در اینگونه از مکان ها چه خدماتی به ما ارائه می دهند.اگر شما نیز دوست دارید با چنین خدماتی بیشتر آشنا شوید.ادامه این مطلب را به خوبی مطالعه کنید. چون ما در اینجا بعضی از مهمترین خدماتی که در کلینیک زیبایی جلفا ارائه می شوند را به شما معرفی کرده ایم.

تزریق ژل

یکی از بهترین روش هایی که باعث جوانسازی افراد می شود تزریق ژل صورت می باشد. چون ژل می تواند با حجم دهی به قسمت های مختلف بدن چین و چروک های آن را از بین ببرد. این روش از زیبا سازی ضرر زیادی به همراه ندارد و افرادی که از آن استفاده می کنند با مشکل مواجه نمی شوند.

تزریق ژل انواع مختلفی دارد که در این مجتمع زیبایی جلفا بعضی از آنها مانند: تزریق ژل گونه، تزریق ژل لب، تزریق ژل زیر چشم، تزریق ژل خط خنده، تزریق ژل خط اخم، تزریق فیلر به بینی و زاویه سازی صورت با ژل انجام می‌ شود. بنابراین اگر قصد دارید هر کدام از این کارها را انجام دهید می توانید به کلینیک ما مراجعه کنید. چون پزشکان آن از بهترین ژل ها با ماندگاری بالا استفاده می کنند.

قیمت تزریق ژل

اگر دوست دارید از قیمت تزریق ژل در این کلینیک زیبایی آگاهی پیدا  کنید. بهتر است بدانید تعیین قیمت این کار به عوامل مختلفی بستگی دارد که ما بعضی از آنها را برایتان در اینجا بیان کرده ایم.

ناحیه تزریق: ناحیه ای که ژل به آن تزریق می شود یکی از مواردی می باشد که در تعیین قیمت بسیار موثر است.

نوع ژل تزریقی: برند های مختلفی از ژل در بازار موجود است که هر برند دارای قیمت و ماندگاری خاصی است. به همین خاطر نوع ژلی که برای شما تزریق می‌ شود.اگر با کیفیت باشد باعث می شود مجبور به پرداخت قیمت بیشتری شوید.

میزان ژل تزریقی: هر چقدر میزان ژل تزریقی شما بیشتر باشد باید هزینه بیشتری پرداخت کنید.

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد یک روش پزشکی است که از یک پرتو متمرکز نور لیزر برای از بین بردن موهای زائد ناخواسته استفاده می کند. هنگامی که افراد اقدام به لیزر می کنند.نوعی نور از دستگاه ساطح می شود. که به طور مستقیم بر روی رنگ دانه های ریشه مو تاثیر می‌ گذارد.

انرژی نور به گرما تبدیل می شود و به وزیکول های لوله ای داخل پوست یا فولیکول های مو که مسئول تولید مو هستند آسیب می رساند. این آسیب از رشد مو جلوگیری کرده یا آن را به تاخیر می اندازد.

به همین خاطر لیزر مو موثرترین روش برای از بین بردن موهای زائد می باشد. این کار زمانی می‌تواند تاثیر زیادی داشته باشد. که توسط بهترین دستگاه های لیزر انجام شود. به همین خاطر انتخاب کلینیک زیبایی جلفا بهترین تصمیم می باشد. چون این کلینیک پیشرفته ترین دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا و متخصص ترین پرسنل را در اختیار دارد و این کار را به بهترین نحو ممکن برای شما انجام می دهد.

قیمت لیزر موهای زائد بدن

شاید خیلی از شما فکر کنید که قیمت لیزر موهای زائد بدن در این کلینیک بسیار زیاد است اما بهتر است بدانید تعیین قیمت این کار نیز به موارد زیادی بستگی دارد که بهتر است با بعضی از آنها آشنا شوید.

ناحیه لیزر

هر چقدر ناحیه ای که قصد لیزر آن را دارید از حساسیت بیشتری برخوردار باشد و سطح آن بیشتر باشد باید هزینه بیشتری پرداخت کنید.

دستگاه لیزر

معمولا لیزری که با استفاده از دستگاه های پیشرفته انجام می شود دارای کیفیت بیشتری است و قیمت آن بالاتر می باشد.

تراکم مو

بدن بعضی از افراد به گونه ای است که تراکم موی آنها بسیار زیاد می باشد. برای لیزر بدن اینگونه از افراد باید وقت بیشتری صرف شود. به همین خاطر قیمت بالاتری نیز از آنها دریافت می شود.‌

تزریق بوتاکس

یکی دیگر از دارو های تزریقی که بعد از وارد شدن به عضلاتی که در زیر پوست قرار دارند باعث می شود چین و چروک های پوست به طور کلی از بین بروند بوتاکس می باشد.

در واقع بوتاکس نوعی سم می باشد که دوز آن به شدت پایین است و می تواند با فلج کردن عضلات صورت چین و چروک های آن  را از بین ببرد. بسیاری از افراد فکر می‌ کنند چون بوتاکس نوعی سم است می تواند باعث آسیب به بدن شود و ضرر زیادی دارد.

بهتر است بدانید به هیچ وجه چنین چیزی درست نمی باشد. چون بوتاکس توسط سازمان جهانی بهداشت تایید شده است و ضرر زیادی برای بدن ندارد. با استفاده از این ماده می توان چین و چروک های قسمت های زیادی از بدن را از بین برد.به همین خاطر در کلینیک زیبایی جلفا تزریق بوتاکس به انواع قسمت ها مانند:بوتاکس پیشانی، بوتاکس ابرو، بوتاکس زیر چشم و بوتاکس چشم گربه ای انجام می شود.

قیمت تزریق بوتاکس

قیمت تزریق بوتاکس در مجتمع پزشکی جلفا به هیچ وجه زیاد نمی باشد و براساس معیار های مختلفی تعیین می شود که بهتر است با آنها آشنا شوید.

ناحیه بوتاکس

همانگونه که در بالا نیز اشاره کردیم بوتاکس به قسمت های مختلفی از صورت تزریق می شود.معمولا قیمت هر قسمت با قسمت دیگر متفاوت می باشد. به همین خاطر همیشه ناحیه تزریق بوتاکس تاثیر زیادی بر قیمت نهایی آن دارد.

نوع بوتاکس تزریقی

داروی بوتاکس نیز دارای انواع مختلفی است.هر برند از این دارو دارای ویژگی های خاصی می باشد. به همین خاطر نوع بوتاکسی که برای شما تزریق می‌ شود.بر قیمت این کار تاثیر گذار است.

عمق چروک ها

هر چقدر چروک های صورت شما عمیق تر باشند.برای از بین بردن آنها نیاز به تزریق بوتاکس بیشتری است.بنابراین عمق چروک نیز بر قیمت نهایی این تزریق تاثیر گذار است.

پاکسازی پوست

پاکسازی پوست یکی از روش های محافظت از پوست می باشد.که در بین آقایان و بانوان طرفداران زیادی دارد. این روش امروزه دارای محبوبیت زیادی می باشد.

برای افرادی که دوست دارند پوستی زیبا داشته باشند بهتر است بدانند پاکسازی پوست کمک زیادی به لطافت پوست می کند‌ در واقع می توان گفت این روش سالم ترین و کم ضرر ترین روش زیبا سازی می باشد.

خدمات زیبایی اگر در کلینیک معتبر و نزد پزشک متبحر و کاربلد انجام شود،کمترین میزان عوارض و بیشترین بازدهی را به همراه خواهد داشت. ما نیز در این مقاله سعی کردیم هر آن چه باید در رابطه با تزریق ژل،تزریق بوتاکس و لیزر موهای زائد بدانید را پوشش دهیم.اگر به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز داشتید می توانید از سایت مجتمع پزشکی جلفا (https://jolfaclinic.com) کمک بگیرید یا با شماره  09121760116 تماس بگیرید.


اپ چرب زبان

با اپلیکیشن چرب زبان، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


linkترمیم پوست

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up