روغن خراطین چیست؟

به دست آوردن روغن از دانه‌ها و گیاهان، چیز عجیبی نیست؛ اما زمانی که متوجه شوید برخی از جانوران هم قابلیت روغن‌گیری دارند، ممکن است تعجب کنید؛ به خصوص روغن‌گیری از کرم خاکی قرمزی به نام خراطین. به نظرتان چه اتفاقی افتاد که پای این کرم سرخ به روغن‌های سنتی باز شد و روغن خراطین به سرعت طرفداران زیادی پیدا کرد؟

کشف خواص نهفته در بدن کوچک خراطین، شهرت جهانی برای او ایجاد کرد، چون بسیاری از افرادی که دنبال افزایش حجم اعضای بدنشان بودند، متوجه شدند که می‌توانند روی کمک خراطین حساب کنند. البته این تنها خاصیت روغن خراطین نبود، بلکه کم‌کم خراطین توانمندی‌های دیگری را هم از خودش به نمایش گذاشت، از جمله:

  • سفت کردن عضله‌ها و اندام‌های مختلف بدن که شل و افتادگی سطحی دارند.
  • کمک کردن به بهبود چین و چروک‌‌هایی که هنوز عمیق نشده‌اند.
  • پر کردن صورت، اگر فرورفتگی‌ داشته باشد.
  • گرم کردن محل مورد استفاده که در نتیجه گردش خون را در آن محل افزایش می‌دهد.
  • از بین بردن سردی بدن به دلیل طبع گرمی که دارد.
  • کاهش اسپاسم و کرفتگی‌های ناگهانی به دلیل گرم نگه‌داشتن محل گرفتگی.

حتما بخوانید: روغن خراطین

C:\Users\G10\Desktop\dsd.jpg

زمانی توانمندی‌های خراطین قابلیت استفاده پیدا کرد که این کرم کوچک را خشک و در روغن‌های پایه‌ای چون زیتون و کنجد با فرمولاسیون پیشرفته فرآوری و روغن‌گیری کردند و بعد با عنوان روغن خراطین راهی بازار روغن‌های گیاهی کردند. این تنها راهی بود که می‌شد از تمام خواص کرم سرخ‌رنگ استفاده کرد؛ زیرا تحت فشار دستگاه‌های روغن‌گیری، خراطین تمام خواص خود را به روغن‌های پایه پس می‌داد و به راحتی قابلیت استفاده پیدا می‌کرد.

اگر شما هم مثل بسیاری از طرفداران این روغن، برای افزایش حجم و سفت کردن عضلات تصمیم به خرید روغن خراطین گرفته‌اید، در نظر داشته باشید که با یک بار استفاده از این روغن، معجزه‌ای اتفاق نمی‌افتد و اندام شما دو برابر و سفت نمی‌شود، بلکه باید حوصله کنید و انتظار معقولی از روغن این جانور کوچک دوست‌داشتنی داشته باشید؛ یعنی حدود دو ماه مداوم از این روغن استفاده کنید، بدون اینکه دچار عوارض‌های جراحی‌ و پروتز شوید و هزینه‌های زیادی بپردازید، با اعتماد به این روغن می‌توانید به هدفتان برسید. فقط حواستان باشد که حتماً روغن خراطین اصل را تهیه کنید.

سایت قانون سبز

اگر سری به سایت قانون سبز زده باشید، در کنار آشنایی با محصولات ارگانیک و اصل قانون، با مطالب علمی و دقیقی روبرو می‌شوید که کمک زیادی به شما برای انتخاب روغن مورد نیازتان می‌کند‌. در این سایت می‌توانید تمام محصولات خود را به صورت آنلاین سفارش دهید و با ارسال رایگان، در منزل تحویل بگیرید. برند قانون سبز با یک دهه فعالیت در تولید روغن‌های گیاهی، بهترین محصول‌ها را برای افزایش سلامتی شما تهیه کرده است. با قانون، سلامتی را به خانه ببرید.


اپ چرب زبان

با اپلیکیشن چرب زبان، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


linkریپورتاژ

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up