روغن خراطین

ترکیبات روغن خراطین، شیوه استفاده و عوارض روغن خراطین

روغن خراطین روغنی فوق العاده که باعث حجم دهی و فرم دهی اندام های بدن می باشد. روغن خراطین از یک کرم به نام ایزنفتید گرفته شده و این کرم از خواص بیشماری برخوردار می باشد.

روغن خراطین چیست؟

  • تحقیقات انجام شده نشان می دهد از 31 نوع اسید آمینه ، 18 اسید آمینه در این روغن خارق العاده موجود می باشد.
  • از این روغن می توانید برای افزایش طول آلت تناسلی در آقایان ، حجم دهی و سفت کننده سینه در خانم ها ، برطرف کننده چین و چروک های دور چشم ، خط لبخند و علاوه بر این ها افزایش دهنده و فرم دهند لب می باشد.
  • این روغن پرکاربرد متشکل از 96 درصد روغن کرم ایزینفتیدا می باشد که این روغن حاوی 96.2 درصد الانتئین است و درصد باقی مانده از این روغن را کلاژن ساز و پروتئین ها تشکیل می دهند .

ترکیبات روغن خراطین

در واقع روغن خراطین اصل شامل ۱۰۰٪ خلوص روغن از کرم ایزینفتیدا است .

۱- الانتیئن: ماده ای که تنها در حلزون، زالو و از همه بیشتر در کرم خاکی ایزینفتیدا ( روغن خراطین اصل ) یافت میگردد. پس ماده اصلی که فرایند حجم رسانی به سلول های بافت اندام بدن را انجام میدهد الانتين میباشد.

۲- لینولئیک اسید: که یکی از دو خانواده اسید های چرب ضرروی است این. اسید کاملا بی خطر است.

۳- هگزادکالوئیک اسید: این اسید نیز از مواد لازم هر بدنی است که بستر را برای حجم سلول آماده مینماید و در کرم حجم دهنده خراطین یافت میگردد. لازم به ذکر است که این اسید ها تنها اسیدهای مفیدی هستند که بدن انسان نمیتواند تولید نماید .

۴-امگا ۶: این اسید چرب نیز به افزایش عروق و سلامت قلب و عروق تاکید مینماید.

۵- امگا ۳: این اسید چرب نیز که در ماهی بسیار یافت میشود را میتوان به عنوان بستر ساز روغن خراطين اصل بکار برد.

مکانیسم اثر روغن خراطین

حجم دهی به واسطه الانتين صورت می پذیرد. حال هنگامی که روغن خراطين یا همان روغن کرم ایزینفتیدا بر روی پوست ریخته میشود و جذب موضع میگردد ، گردش خون در آن محل حدود ۱.۷۵ برابر خواهد شد. این افزایش گردش خون میتواند عامل اصلی بزرگ شدن و افزایش سایز اندام های زنان و مردان باشد.

خواص کلی روغن خراطین

1-حجم دهنده آلت تناسلی آقایان

روغن خراطین اصل افزایش دهنده طول و قطر آلت تناسلی آقایان با تاثیر شگرف می باشد . علت این امر داشتن الانتئین زیاد در روغن خراطين رویکا است . الانتئین ماده افزایش دهنده ی حجم اندام های بدن است. بزرگ کردن آلت تناسلی مردان با دارو، آیا ممکن است؟ (جدیدترین تحقیقات)

2-افزایش دهنده ی سایز و قطر اندام های بدن

یکی از خواص روغن خراطین اصل افزایش دهندگی قابل توجه آن برای موضع استفاده شده است. بدین صورت که ناحیه ای را که روغن خراطين رویکا بر روی آن استفاده می گردد به مرور زمان طول ، اندازه و قطر آن افزایش می یابد.

حتما بخوانید: 3 تا از جدیدترین روش های طبیعی-گیاهی برای بزرگ کردن سینه (بهداشتی)

3-بزرگ کننده سینه و باسن خانم ها

از دیگر خواص روغن خراطین اصل می توان به بزرگ کردن ، سفت کردن و فرم دهی فوق العاده آن اشاره کرد. با ریختن چند قطره روغن خراطين اصل بر روی سینه و باسن و مالش دادن آن موضع به مرور زمان فرم و اندازه دلخواه را بدست می آید .

4-سفت کننده و فرم دهنده سینه و باسن خانم ها

از خاصیت اعجاب انگیز دیگر خراطین میتوان سفت کنندگی و فرم دهندگی در کنار حجم دهندگی اشاره نمود . حجم بدون فرم بسیار زننده خواهد بود . لذا این روغن با خاصیتی که دارد اندام را به فرم متناسب خود میرساند و شما میتوانید با گذشت زمان و ماساژ های خود ، فرم دلخواه را به آنها بدهید . روند فرم دهی با استفاده از این روغن به وسیله چشم قابل مشاهده خواهد بود و شما میتوانید در هر زمان که به فرم مطلوب رسیدید از ادامه دست بکشید .

word image 120

5-از بین برنده چین و چروک صورت

چین و چروک صورت با بالا رفتن سن و به علت کمبود کلاژن پوست رخ می دهد . ترکیبات روغن خراطين اصل حاوی مقدار قابل توجهی الانتیین و مواد کلاژن ساز است. الانتیین موجود باعث می شود چین و چروک های صورت از بین رفته و سطوح صورت همسان شود. کلاژن موجود نیز باعث ترمیم خط و چروک صورت می شود.

6-از بین برنده رد جوش و آکنه و اسکار های به جا مانده بر روی صورت

روغن خراطين در کشور های آمریکایی تحت عنوان ” بادی اینکریسمنت ” به فروش میرسد . مطابق یک آزمایش که اخیرا در دانشگاه PENN پنسیلوانیا انجام شد مشاهده گردید که بادی اینکریسمنت ها علاوه بر حجم دهندگی میتواند لک ها و اسکار های قدیمی روی پوست را نیز درمان کند.

حتما بخوانید: روش افزایش 10 برابری توان جنسی مردان با این داروی گیاهی

براساس این تحقیقات اثرات جوش و اکنه به علت تخریب لایه اپیدرم و درم پوست توسط جوش بر روی صورت باقی می ماند . بادی اینکریسمنت ( روغن های خراطین ) به جهت دارا بودن طیف وسیعی از اسید های امینه میتواند ملانین های پوست را بوسیله طیف T4 همرنگ سازی نماید و در نتیجه لک های پوستی را به هماهنگ ترین حالت ممکن با رنگ پوست برساند . در نتیجه لک ها بطور کامل حذف خواهند شد .

7-بزرگ کردن و حجم دادن لب و گونه ها

در حال حاضر بهترین راه و تضمینی ترین راه برای دریافت نتیجه فت فیس یا حجم دادن لب و گونه ها استفاده از روغن خراطین است و جایگزین عمل های خطرناک و پرهزینه است.

8-افزایش گردش خون

روغن خراطين اصل با بازسازی عروق خونی به گردش خون کمک شایانی می کند. این گردش خون بالا میتواند در آقایان لذت جنسی مضاعف را در پی داشته باشد .

9-افزایش اعتماد به نفس و حس قدرت

با استفاده از روغن خراطين اصل و رفع مشکلات جنسی خود حس اعتماد به نفس و قدرت دست می آورید.

حتما بخوانید: 30 تا از خواص ثابت شده علمی روغن کرچک برای پوست و مو+ روش استفاده

10- درمان زود انزالی

از دیگر خواص روغن خراطین اصل میتوان به درمان زود انزالی اشاره کرد. با استفاده مداوم و افزایش گردش خون موجب درمان زود انزالی می گردد .

11-از بین برنده گودی و پف تانیکس زیر چشم

این مساله درست است که از بین بردن گودی زیر چشم ممکن است بوسیله خراطین زمان بر باشد اما در مدت زمان ۵ ماه امکان پذیر است . این روغن تا حد بسیار زیادی کمک به از بین بردن گودی زیر چشم میکند . دقت کنید که این روغن فقط استفاده موضعی دارد و از وارد کردن آن به داخل چشم میبایست خودداری شود .

حتما بخوانید: 13 تا از بهترین و جدیدترین روش چاقی صورت با داروهای گیاهی در کمتر از 30 روز

12- از بین برندگی خطوط پنجه کلاغی

خطوط پنجه کلاغی ، خطوط اطراف چشم هستند که بر اثر افزایش سن ایجاد میشوند. این خطوط را نمی توان به وسیله بوتاکس از بین برد و تنها راه خلاصی از شر خطوط پنجه کلاغی استفاده از روغن خراطین اصل میباشد.

13-از بین برنده خطوط خنده

برخی از خطوط در اطراف لب و بینی که بر اثر کهولت سن ایجاد میشوند و از زیر بینی تا اطراف لب امتداد را خطوط خنده می گویند . روغن خراطين میتواند به سریع ترین حالت ممکن خطوط خنده را از بین ببرد و صورتی صاف و عاری از چین و چروک را به ارمغان آورد.

14-فرم دهی به بافت های افتاده صورت

از این روغن میتوان به عنوان فرم دهنده به بافت هایی که عموما در کنار لب ها ایجاد میشوند و علت آن بالا رفتن سن میباشد استفاده نمود . علاوه بر لب ها با افزایش سن ، سینه ها نیز فرم افتاده به خود میگیرند ، با این محصول میتوان افتادگی این بافت ها را مدت زیادی به تعویق انداخت.

15-درمان لک صورت

ترکیبات ویتامین E و کلاژن سازی بالای این روغن میتواند لک های صورت و رد جوش های برجای مانده را نیز در کمتر از ۳ ماه حذف کند. بهترین کرم های رفع لک صورت در اینجا نیز معرفی شده اند!

حتما بخوانید: آیا روغن خراطین واقعیت دارد و خواص آن از نظر علمی ثابت شده است؟

شیوه استفاده از روغن خراطین

  • قبل از مصرف ناحیه مورد نظر را شتشو دهید تا روغن بر روی پوست بطور کامل پخش شود.
  • زمانی که پوست خشک شد . ۳ الی ۵ قطره روغن بر روی پوست بریزید و مالش دهید.
  • هر ۲۴ ساعت و ترجیحا قبل خواب این حرکت را تکرار کنید.
  • برای حجم دادن طولی یا قطری نحوه ماساژ متفاوت است.
  • ماساژ باید متناسب با اندام باشد : دورانی – پنی مور – پنی لس و یا تپ ( ضربه ای ).
  • در طول دوره مصرف روغن خراطين آب به اندازه کافی بنوشی .

عوارض روغن خراطین

1-روغن خراطین در حالت کلی دارای عوارض نیست مگر اینکه فرد در زمان ماساژ این کار را اشتباه انجام دهد و عارضه های ثانویه ماساژ غیر اصولی به بدن آسیب وارد کند. در صورت استفاده کردن از روغن خراطین جهت ماساژ اندام تناسلی، مردان باید به این نکته توجه کنند که وارد آوردن فشار زیاد و ماساژ غیراصولی می تواند سبب شکسته شدن اندام تناسلی شود لذا باید شیوه صحیح ماساژ را جهت افزایش سایز این اندام آموزش دید.

2-یکی دیگر از عوارض روغن خراطین زمانی رخ می دهد که فرد از روغن تصفیه نشده و ناخالص استفاده کند. در این صورت جوش های زیادی بر روی پوست نمایان می شود. در حقیقت بروز این جوش ها به دلیل طبع گرم این روغن است و موجب خواهد شد که این عارضه به وجود آید.

حتما بخوانید: جدیدترین و بهترین روش استفاده از جوانه گندم برای چاقی صورت بطور موثر

3-علاوه بر بروز جوش های کوچک بر روی پوست اگر از روغن خراطین ناخالص و یا تقلبی استفاده کنید ممکن است با خارش پوستی که نوع دیگری از عوارض روغن خراطین است، نیز مواجه شوید. توجه کنید که طبیعت کرم ایزینفتیدا که روغن خراطین از آن تهیه می شود بسیار گرم می باشد و این می تواند جزو مضرات روغن خراطین غیرارگانیک و تصفیه نشده به شمار رود.

4-عوارض روغن خراطین ممکن است زمانی بروز کند که شما از آن بر روی محل هایی استفاده کنید که مناسب برای استعمال خارجی نیست. این روغن تنها برای استعمال خارجی در نظر گرفته شده است و هنگامی که شما آن را بر روی نواحی حساس بدن مانند دور چشم یا کنار لب و نقاطی که پوست حساس و نازک است، استفاده کنید و یا ناحیه ای که با خون شما در ارتباط باشد ممکن است با مضرات روغن خراطین از جمله بروز جوش مواجه شوید.

5-روغن خراطین را نباید به عنوان مصرف خوراکی مورد استفاده قرار داد و در صورتی که اشتباها با دهان و لب های شما تماس پیدا کرد بهتر است که سریعا شستشو دهید و آن را از دهان خارج کنید.

6-یکی دیگر از عوارض روغن خراطین زمانی دیده می شود که شما آن را در تماس مستقیم با چشم ها قرار دهید. اگر این روغن با چشم شما تماس پیدا کرد از قطره اشک مصنوعی استفاده کنید و یا آن را با آب گرم شستشو دهید.

حتما بخوانید: خراطین و روغن خراطین چیست؟ به همراه تصاویر، فیلم و کاربردهای آن

نکته

توجه کنید که روغن خراطین روی همه افراد کارایی مشابه و یکسانی ندارد لذا نباید انتظار داشت اگر یک شخص در عرض یک ماه به نتایج دلخواه خود رسیده است پس شما هم حتما در این مدت زمانی می توانید از فواید آن بهره مند شوید و به نتیجه برسید. زمان درمان می تواند برای هر فرد با توجه به شرایط و ویژگی های بدنی کاملا متفاوت باشد.

    روغن خراطین را از اینجا خریداری کنید (کلیک کنید )

خرید روغن زالو

     خرید روغن رزماری 

 

ویدیوی زیر را از دست ندهید

 


اپ چرب زبان

با اپلیکیشن چرب زبان، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


linkخراطین

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up