هزینه انواع جراحی زیبایی صورت (کامل)

هدف از انجام جراحی زیبایی صورت برای افراد سالمند جوانسازی چهره و برای جوانان زیبایی صورت است. که در هر دو صورت متقاضی و مراجعه کننده به کلینیکهای جراحی زیبایی مستلزم به پرداخت هزینه عمل زیبایی است. مبلغی که برای زیبایی پرداخت می‌کند و هدف اصلی آن از یک جراحی تا جراحی دیگر متفاوت است. مثلا برای رفع چین و چروک و شل شدگی پوست است و جوانسازی صورت و زیبایی بیشتر صورت انجام می‌شود. در ادامه با قیمت انواع جراحی زیبایی می‌پردازیم. لازم به ذکر است هزینه مشاوره جراحی زیبایی صورت بدلیل نوع این عمل ها که از نوع تهاجمی است در کلیه کلینیک های جراحی زیبایی در جلسه اول رایگان است. امّا بجز این مورد و دستمزد پزشک جراح زیبایی موارد دیگری نظیر هزینه بیمارستان، بیهوشی نیز از زیباجویان گرفته می‌شود.

قیمت و هزینه لیفت صورت (لیفتینگ بدون نخ و با تیغ)

کشیدن پوست با نخ با نوع بدون نخ آن متفاوت است. امّا جالب است بدانیم برخی از جراحی های پلاستیک صورت، مانند جراحی بینی؛ شامل دو دسته ترمیمی و زیبایی است. در اینجا جراحی لیفت صورت هم برای رفع چین و چروک بکار می‌رود و هم با کشیدن پوست برخی نواحی پوست صورت، زیبایی به چهره متقاضی باز می‌گردد. امّا این زیباسازی هزینه‌هایی دارد که شاید بسیار مناسب تر از سایر کلینیک های جراحی زیبایی باشد. خلاصه هزینه جراحی از لیفت صورت (ریتیدکتومی) تا هزینه عمل بینی (رینوپلاستی) را برای نزدیک تر کردن ذهن مخاطب برای زندگی‌ای سالم و زیبا ارائه کردیم.

هزینه جراحی زیبایی صورت تصویر خانمی در حال پرداخت پول

در این قسمت در جدول قیمت انواع جراحی صورت به هزینه های جراحی زیبایی صورت می‌پردازیم:

خدمات قیمت (تومان)
لیفت شقیقه 9 تا 14 میلیون
لیفت پیشانی 7 تا 9 میلیون
لیفت کامل صورت 50 تا 150 میلیون
جراحی زیبایی بینی 30 تا 100 میلیون
جراحی بلفاروپلاستی 7 تا 20 میلیون
جراحی فک از 200 میلیون
جراحی چانه 30 تا 70 میلیون
باکال فت 3 تا 9 میلیون
لیپوساکشن غبغب 25 تا 50 میلیون

 

قیمت انواع جراحی صورت گفته شده به صورت میانگین بوده و هر پزشک بنا به تخصص و تجربه کاری و لوکیشن آن متفاوت است برای دریافت هزینه لیفت صورت با جراحی، با کلینیک جراحی زیبایی دکتر شاهین شمس تماس بگیرید حاصل فرمایید. جراحی صورت برای تغییر ظاهر صورت و ایجاد تقارن بین بعضی از قسمت های چهره انجام می‌شود. همچنین جراحی ترمیمی صورت شامل از بین بردن نقایص صورت ناشی از مشکلاتی مانند تومورها یا عفونت ها یا ناهنجاری های رشدی و مشکلات مادرزادی است. در ادامه به انواع جراحی زیبایی صورت می‌پردازیم.

هزینه لیفت شقیقه از تهران تا تهران!

هزینه لیفت شقیقه مانند جراحی های دیگر به تجربه و مدرک جراح و عوامل متعددی نیز متفاوت است که میانگین بازه آغازین این قیمت ها و نهایی این هزینه‌ها را در جدول فوق و در ابتدای مطلب 5 تا 15 تومان نیز می‌تواند انجام داد امّا پیشنهاد می‌کنیم، اولویت خود را برروی انتخاب بهترین جراح لیفت شقیقه بگذارید. دستمزد بهترین جراح زیبایی لیفت صورت زعفرانیه ممکن است بسیار گران تر از نواحی دیگر حتی در همین تهران خودمان باشد.

قیمت جراحی زیبایی لیفت پیشانی

قیمت لیفت پیشانی بسته به شرایط های مختلف ماننده چین و چروک عمیق پوست و یا نوع عمل درخواستی شما متفاوت است. همچنین اگه درخواست عمل ترکیبی  با لیفت پیشانی خود با مشورت پزشک خود میتوانید عمل همزمان را انجام دهید. هزینه لیفت پیشانی با جراحی بین 7 تا 9 میلیون تومان است.

هزینه جراحی زیبایی لیفت گونه

برای برجسته شدن گونه و نمایان شدن خط گونه افراد لیفت گونه را انجام می‌دهند که در اکثر اوقات افراد با لیفت صورت همزمان انجام می‌دهند که هر کدام این شرایط و درخواست های متفاوت بر قیمت جراحی لیفت گونه تاثیر دارد. هزینه جراحی زیبایی لیفت گونه از 40 تا 50 میلیون تومان است.

قیمت جراحی زیبایی لیفت گردن

در اکثر مواقع به دلیل افزایش سن پوست گردن افتاده می‌شود که برای جوانسازی و زیبایی لیفت صورت و گردن را همزمان انجام می‌دهند و برای ماندگاری بالا از جراحی زیبایی بهره می‌برند. قیمت جراحی زیبایی لیفت گردن را نمیتوان دقیق گفت و برای استعلام قیمت به سایت دکتر شاهین شمس دات کام مراجعه فرمایید.

هزینه انواع لیفت صورت با جراحی در نواحی مختلف نشان داده شده است

هزینه عمل بینی 1403 (رینوپلاستی)

عمل بینی یا رینوپلاستی یا جراحی زیبایی بینی با ایجاد تغییرات قابل مشاهده در بینی جهت زیبا سازی بر طبق الگوهای زیبایی‌شناسی است. این نوع جراحی تغییراتی در تیغه بینی یا غضروف ایجاد می‌کند همچنین قوز و عدم تقارن بینی را برطرف می‌کند و به طور کلی، بینی تغییر می‌کند.

جراحی بینی در دو دسته جراحی بینی گوشتی و جراحی بینی استخوانی قابل انجام است. برخی از افراد پوست بینی ضخیم، غضروف بینی ضعیف و نوک بینی پهنی دارند که به آن بینی با این ویژگی بینی گوشتی گفته می‌شود. هزینه جراحی بینی بر اساس شرایط بیمار و درخواست پزشک معالج تعیین خواهد شد. افراد پوست بینی نازک، غضروف بینی قوی و برآمدگی روی بینی دارند که به آن بینی استخوانی می‌گویند. و قیمت هر کدام از آن ها متفاوت است هزینه عمل بینی بین 30 تا 100 میلیون تومان متغیر است.

قیمت عمل پلک بلفاروپلاستی 1403 (با جراحی)

برای رفع مشکلات چروک دور چشم، که شامل جراحی زیبایی افتادگی پلک، تورم زیر چشم، جراحی پلک پایین، جراحی پلک بالا، و جراحی افتادگی چشم در جراحی بلفاروپلاستی انجام می‌شود. همچنین بلفاروپلاستی پلک بالا و یا پلک پایین نیز می‌توان جدا انجام شود. قیمت بلفاروپلاستی  از 7 تا 20 میلیون تومان انجام می‌شود

قیمت جراحی زیبایی فک 1403 (ارتوسرجری)

جراحی فک به دو دسته درمانی و زیبایی تقسیم می‌شود. همچنین جراحی فک بالا یا عمل فک پایین و نوع و روش جراحی در قیمت جراحی فک بسیار تاثیرگذار است. با مراجعه به جراح و بعد از مشاوره با پزشک می‌توان هزینه عمل خود را محاسبه کنید. ولی به طور میانگین قیمت جراحی فک از 200 میلیون تومان است.

هزینه جراحی چانه برای زیبایی (جنیوپلاستی)

قیمت جراحی چانه به نوع عمل درمانی یا زیبایی همچنین  به درخواست متقضی بستگی دارد و هر روش عمل چانه قیمت متفاوتی دارد . برای دریافت هزینه دقیق جراحی زیبایی چانه باید به جراح فک و صورت مراجعه فرمایید. دکتر شاهین شمس یکی از بهترین جراحان در این زمینه با بیش از 14 سال سابقه هستند، که میتوانید حضوری، انلاین و تلفنی نوبت دریافت کنید. در اصل میانگین قیمت جراحی زیبایی بین 30 تا 70 میلیون تومان است.

قیمت جراحی زیبایی بوکال فت 1403

بوکال فت یک روش پرطرفدار در دنیای امروزی است که نه تنها مردم عادی بلکه بازیگران زیادی مانند آنجلینا جولی بوکال فت انجام داده اند و روی صورت و جذابیت بیشتر چهره خیلی تاثیر گذار است. باکال فت چربی زیر گونه تا  چانه از داخل دهان تخلیه می‌شود تا استخوان گونه برجسته دیده شود و  به زاویه دار شدن صورت کمک می‌کند. اگر به دنبال انجام بوکال فت هستید بهترین راه این است به یه جراح با تجربه مانند دکتر شاهین شمس مراجعه فرمایید و برای اطلاع از هزینه انجام این نوع عمل باید گفت میانگین قیمت بوکال فت 3 تا 9 میلیون تومان است.

قیمت لیپوساکشن غبغب 1403

افرادی به دلیل افزایش سن و یا ژنتیکی، پوست زیر چانه شان افتاده است که به آن غبغب می‌گویند و برای رفع این مشکل و خلاص شدن از غبغب و جوانسازی صورت و  کشیدن پوست زیر چانه برای زاویه دار کردن فک، لیپوساکشن غبغب انجام می‌شود. که میانگین قیمت لیپوساکشن غبغب بین 25 تا 50 میلیون تومان است.

قیمت جراحی پلاستیک صورت 1403

جراحی پلاستیک علاوه بر زیباسازی چهره و اصلاح نقایص ظاهری، در درمان و ترمیم پوست و صورت نیز کاربرد دارد. این روش های جراحی می‌توانند به عنوان راه حلی برای مشکلات پوستی همچون آکنه، اسکار، چین و چروک و همچنین آسیب های ناشی از حوادث و بیماری ها مورد استفاده قرار گیرند. متخصصان جراحی پلاستیک با به کارگیری تکنیک های پیشرفته و تخصصی، می‌توانند با ترمیم بافت های آسیب دیده و بهبود ظاهر پوست، به بهبود کیفیت زندگی بیماران کمک کنند.

این امر علاوه بر جنبه های ظاهری، به افزایش اعتماد به نفس و کاهش آسیب های روحی و روانی افراد نیز منجر می‌شود. این نکته را باید در نظر به گیرید که قیمت  جراحی پلاستیک صورت در خیلی از موارد بیشتر از  جراحی زیبایی که گفته شده است بالا تر است.

سایر هزینه‌های عمل های زیبایی بدون جراحی

قیمت لیفت صورت بدون جراحی

لیفت صورت بدون جراحی یکی دیگر از روش ه جوانسازی صورت است همچنین از مهم‌ترین پیشرفت در عرصه‌ی پزشکی زیبایی است که امروزه به طور فزاینده‌ای مورد توجه قرار گرفته است. این روش درمانی که بدون نیاز به جراحی انجام می‌شود، با استفاده از تکنیک‌های تهاجمی کم‌تر و فرایندهای غیرتهاجمی، به بهبود ظاهر چهره کمک می‌کند و به افراد این امکان را می‌دهد تا با حفظ طبیعی بودن چهره‌شان، به نتایج مطلوب زیبایی دست یابند.

لیفت صورت بدون جراحی در مقایسه با عمل‌های جراحی، دارای مزایای متعددی همچون کاهش زمان بهبودی، هزینه‌های کمتر و عوارض جانبی محدود می‌باشد. این روش درمانی با استفاده از تکنیک‌های پیشرفته مانند لیزر، نخ‌های لیفتینگ و تزریق مواد پر کننده به بهبود ظاهر کلی چهره و حذف نشانه‌های پیری کمک می‌کند و می‌تواند به طور چشم‌گیری اعتماد به نفس افراد را افزایش دهد. همچنین این را باید در نظر بگیرید که نتیجه دائمی و ماندگاری ندارد و بعد از چند ماه باید مجدد لیفت صورت را انجام دهید و به مراتب قیمت لیفت صورت بدون جراحی خیلی پایین تر اروش های دیگر است.

دلیل انجام جراحی زیبایی صورت در بین افراد

جراحی زیبایی صورت در میان افراد مختلف طرفداران زیادی پیدا کرده است. این روند می‌تواند به دلایل متعددی باشد. بسیاری افراد باور دارند که با انجام این نوع جراحی ها، می‌توانند ظاهر خود را بهبود بخشیده و به اعتماد به نفس بیشتری دست یابند. همچنین، برخی افراد معتقدند که جراحی های زیبایی صورت می‌تواند آنها را در رسیدن به اهداف شغلی و اجتماعی خود یاری دهد. از طرف دیگر، برخی دیگر از افراد معتقدند که این نوع جراحی ها می‌توانند به بهبود کیفیت زندگی آنها کمک کرده و مشکلات روحی و روانی ناشی از عدم رضایت از ظاهر خود را برطرف سازد. در نهایت، گروهی نیز معتقدند که انجام جراحی زیبایی صورت می‌تواند به بهبود ظاهر و افزایش جذابیت فرد در سطح اجتماعی کمک کند.

فرمول محاسبه قیمت جراحی زیبایی

فرمول محاسبه دقیق قیمت جراحی زیبایی صورت در تهران : هزینه دستمزد جراح + هزینه بیمارستان + هزینه قبل عمل مانند آزمایشات … + هزینه بعد از عمل مانند تهیه درمان و…

 هزینه جراحی زیبایی صورت برای زیباسازی یا جوانسازی

آنچه گفته شد

تفاوت قیمت ناشی از عوامل تاثیر گذار بر هزینه های جراحی زیبایی همچون نوع جراحی، تجربه و شهرت جراح، امکانات پزشکی مورد استفاده، نیاز به بستری و مدت زمان بهبودی پس از عمل می‌باشد. همچنین تورم و تغییرات مداوم هزینه های بیمارستانی و لوازم مصرفی پزشکی می‌تواند، بر نوسان قیمت این اعمال جراحی تأثیرگذار باشد. بنابراین پیش از انجام هر نوع اقدام جراحی زیبایی، برآورد دقیق و به روز هزینه های مربوطه امری بسیار ضروری و مهم می‌باشد تا بیمار بتواند با اطمینان خاطر بیشتری تصمیم گیری نماید.


اپ چرب زبان

با اپلیکیشن چرب زبان، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


linkریپورتاژ

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up