کلومیپرامین 25

قرص کلومیپرامین 25 برای زود انزالی+ کلومیپرامین ۱۰ برای زود انزالی

ما در این مقاله به این موضوع می ‌پردازیم که که آیا مصرف کلومیپرامین باعث افزایش تاخیر انزال در مردان مبتلا به انزال زودرس می ‌شود یا خیر.

این بررسی شامل 8 بیمار مبتلا به انزال زودرس اولیه، 6 بیمار با انزال زودرس و اختلال نعوظ و 8 نفر در گروه شاهد بود. این بررسی شامل دوره ‌های 2، 3 هفته‌ ای با کلومیپرامین و دارونما بود. در طول مراحل درمان، افراد 25 میلی ‌گرم کلومیپرامین یا دارونما را 12 تا 24 ساعت قبل از فعالیت جنسی پیش‌ بینی شده (مقاربت جنسی یا خود ارضایی) مصرف کردند. سوژه‌ ها همچنین در طی این مراحل برای ارزیابی واکنش جنسی با استفاده از تحریک بصری با و بدون لرزش آلت تناسلی به آزمایشگاه مراجعه کردند. گزارش روزانه فعالیت‌ های جنسی در طول مراحل درمان انجام شد.

حتما بخوانید: درمان زود انزالی با 20 روش طبیعی-مشاوره ای

کلومیپرامین به طرز معنا‌ داری تاخیر انزال را در حین فعالیت جنسی (مقاربت یا خود ارضایی) از حدود 2 تا 8 دقیقه در مردان مبتلا به انزال زودرس اولیه افزایش داد. در گروه شاهد و مردان مبتلا به انزال زودرس و اختلال نعوظ هیچ اثر معناداری مشاهده نشد. ارزیابی آزمایشگاهی نشان داد که مردان مبتلا به انزال زودرس اولیه بهتر می ‌توانند واکنش انزال شان را با کلومیپرامین کنترل کنند. در این مردان کلومیپرامین منجر به افزایش رضایت از زندگی و رابطه جنسی هم شد. کلومیپرامین در همه سوژه‌ ها، نعوذ آلت تناسلی شبانه در هنگام خواب را کنترل کرد.

کلومیپرامین (25 میلی‌گرم) به طور موثر تاخیر انزالی را در مردان مبتلا به انزال زودرس اولیه افزایش می ‌دهد، در حالی که برای درمان افراد مبتلا به انزال زودرس و اختلال نعوظ موثر نیست.

نتایج یک تحقیق دیگر

برای بیست و سه فرد مبتلا به انزال زودرس و 11 سوژه شاهد، 25 میلی ‌گرم کلومیپرامین در یک بررسی کنترل ‌شده با دارونما تجویز شد. در طول آزمایش 2 هفته ‌ای، افراد 4 تا 6 ساعت قبل از فعالیت جنسی، دارو یا دارونما مصرف کردند. داده ‌های روزانه نشان داد که برای هر دو گروه، زمان تأخیر ارگاسم به طور قابل توجهی هنگام مصرف کلومیپرامین افزایش یافته است. برای افراد مبتلا به انزال زودرس، میانگین افزایش تاخیر ارگاسمی در طول مقاربت از کم تر از 1 دقیقه به بیش از 3.5 دقیقه رسید. سوژه‌ ها هم در دو جلسه آزمایشگاهی که در آن ها از دارو و دارونما استفاده می ‌شد، شرکت کردند. در طول این جلسات آزمایشگاهی، به آن ها ویدیو های شهوانی با و بدون افزودن تحریک ارتعاشی به آلت تناسلی نشان داده شد. (منبع)

به طور مشخص افراد مبتلا به انزال زودرس که در طول جلسات آزمایشگاهی کلومیپرامین مصرف می ‌کردند به طرز قابل توجهی کمتر از زمانی که دارونما مصرف می‌ کردند به ارگاسم می‌ رسیدند. علاوه بر این، آن ها در حین مصرف دارو، کنترل بیشتری بر ارگاسم شان داشتند.

6 تا از بهترین روش های درمان زودانزالی مردان (از دارو تا خوراکی و ورزش)

نتایج این مطالعه همراه با تحقیقات قبلی، به شدت دوز های پایین کلومیپرامین در درمان انزال زودرس به‌ ویژه زمانی که حداقل 4 ساعت قبل از فعالیت جنسی مصرف می ‌شد را تایید می ‌کرد. با این حال، توجه به این نکته مهم است که اثرات مفید دارو در بین سوژه‌ های بالینی یکسان نبود. در این مطالعه، آن دسته از افراد مبتلا به انزال زودرس که کم ترین تأخیر ارگاسمی در هنگام مصرف دارونما را داشتند، کم تر احتمال داشت که در حین مصرف دارو شاهد بهبودی قابل توجهی باشند. تحقیقات بیشتری برای تعیین این که آیا تغییرات در زمان و دوز کلومیپرامین می‌ تواند به کسانی که کم ترین زمان تاخیر را دارند کمک کند یا خیر ، ضروری است.


اپ چرب زبان

با اپلیکیشن چرب زبان، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


linkکلومیپرامین

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up