کلونازپام

چرا باید خودکشی با کلونازپام را جدی بگیریم؟ عوارض اوردوز این داروی خطرناک

folderاعصاب و روان
comments149 دیدگاه

یکی از رایج ترین داروها در بازار، کلونازپام است که با نام تجاری Klonopinشناخته می شود. این ماده متعلق به یک دسته از داروهای تجویزی مشابه بنزودیازپین است. مانند کلیه داروهای مشابه، کلونازپام برای احیای توازن ناسازگار در سیستم عصبی مرکزی بدن، یعنی مسائل مربوط به تشنج و اپیزود صرعی، کار می کند. طبیعت آرامبخش آن نیز برای درمان پارانویایی و سایر مشکلات سلامت روان ناشی از فعالیت مغز نامنظم استفاده می شود.

نکات مهم

کلونازپام به طور کلی ضعیف تر از بنزودیازپین های دیگر مانند Xanax و Valium می باشد. با این حال، بسیاری از کاربران آن را بنزودیازپین ترجیح داده شده بحساب می آورند، به دلیل اینکه نسبت به آن احساس رضایت می کنند. همچنین گفته شده است که در بسیاری از موارد یک واکنش مشابه به نوعی مستی ایجاد می شود. هیچ شکی وجود ندارد که، مثل همه بنزودیازپین ها، کلونازپام احتمال وابستگی، اعتیاد و حتی مصرف بیش از حد مواد شیمیایی را ایجاد می کند.

از آنجایی که عده ای دست به خودکشی با کلونازپام می زنند پیشنهاد می کنیم حتما این مطلب را بخوانند. در بسیاری موارد اوردوز یا مصرف زیاد کلونازپام جهت خودکشی، نه تنها باعث مرگ نمی شود بلکه فرد را فلج کرده یا دچار مشکلات مغزی و تشنج می کند. حتی دوزهای 10 تا 12 گرمی (130-230 قرص) هم باعث مرگ انسان نمیشود اگر افسرده هستید یا هر مشکلی که باعث شده تصمیم به خودکشی بگیرید یک مراجعه ساده به روانپزشک مشکلتان را حل خواهد کرد. این موضوع دقیقا مثل خودکشی با پرانول است که در این مطلب نتایج آن را خواندید!

اوردوز با کلونازپام (میلی گرم)

تعداد زیادی از عوامل باید هنگام پیش ‌بینی مقدار مصرف بیش از حد مورد توجه قرار گیرند. و حتی بهترین برآوردها در محدوده وسیعی قرار خواهند گرفت. واقعیت این است که هیچ متخصصی پاسخ دقیقی ندارد. فیزیولوژی هر فرد، ژنتیک، میزان تحمل و مصرف هر فرد بخشی از پازل این نسخه پیچیده است.

با این حال، به عنوان یک مبنای اصلی، دوز توصیه شده را ارائه می دهیم. میزان دوز تجویزی برای اکثر بزرگسالان 1.5 میلی گرم در روز است. این میزان می تواند با فواصل 0.5 میلی گرم در صورت نیاز افزایش یابد. حداکثر مقدار قابل تایید روزانه 20 میلی گرم است که این میزان برای بیماران مبتلا به تشنج شدید می باشد.

کلونازپام نیز دارای LD50 بسیار بالا و یا میزان مرگ و میر مورد انتظار 50 درصد از افراد آزمایشی است. برای موش آزمایشگاهی، این مقدار می تواند تا 4000 میلی گرم بر کیلوگرم باشد. از آنجا که این مقدار خیلی زیاد است، برای معادل انسانی هیچ تبدیلی وجود ندارد. با استفاده از کلونازپام با چند صد هزار میلی گرم مصرف بیش از حد احتمال مرگ و میر وجود دارد که احتمال مصرف این میزان از کلونازپام توسط یک انسان بسیار پایین است.
با این وجود، خطر واقعی مصرف بیش از حد کلونازپام زمانی است که این دارو با سایر ترکیبات آرامبخش مانند الکل ترکیب شود. علاوه بر این، کلونازپام طولانی تر از دیگر بنزودیازپین ها مانند Xanax در بدن باقی می ماند. این به این معنی است که ترکیب این داروها ممکن است خطرناک باشد.

نشانه های اوردوز کلونازپام

شدت علائم مصرف بیش از حد حدکلونازپام بستگی به میزان مسمومیت دارد. با این حال، علائم معمولا یک الگوی قابل مشاهده و مشابه را دنبال می کنند. علائم خاص عبارتند از:

 • آرامش و خواب آلودگی شدید: این علائم باید حتی زمانی که فرد با سر و صدای بیش از حد احاطه شده است، وجود داشته باشند. این علائم در یک محیط تفریحی ظاهر می شود که در آنجا بی حالی و رخوت برجسته به نظر می رسد.
 • اضطراب ذهنی و پریشانی: کلونازپام فعالیت الکتریکی را در مغز کند می کند. به همین ترتیب، برخی از فرآیندهای شناختی ممکن است مبهم یا ناقص باشند، که منجر به ناامنی می شود.
 • دید مبهم و تار: ابهام چشم ذهن ممکن است خود را در یک دید واقعی نشان دهد. ناتوانی در دیدن و یا پردازش محیط اطراف هم برای سلامت جسمی خطرناک است و هم می‌تواند به حس ترس از آسیب ناگهانی یک حس اساسی کمک کند.
 • کلمات ناخوشایند یا تنفس سخت: این ممکن است به صورت یکپارچه یا به عنوان نشانه های غیر مرتبط رخ دهد. بنابراین باید توجه ویژه ای به مسائل تنفسی داشته باشید.

از آنجا که کلونازپام در چند ساعت پس از مصرف اولیه در بدن انسان باقی می ماند، علائم اوردوز در هر زمان از مصرف ممکن است. اگر معتقدید که شخصی بیش از حد کلونازپام مصرف کرده است، سعی کنید به او کمک برسانید.

اثرات طولانی مدت مصرف بیش از حد کلونازپام

کلونازپام در اغلب موارد و به طور قانونی و دقیقا بر اساس تجویز پزشک، ایمن است. اما گاهی اوقات خطراتی حتی در شرایط ایمن وجود دارد. موسیقیدان مشهور Stevie Nicks از شرایط خود هنگام مصرف کلونازپام در طول سال ها صحبت کرده است. همیشه میزانی غیرقابل ‌پیش ‌بینی بودن با مصرف بنزودیازپین ها وجود دارد. اگر به افسردگی دچار هستید این مطلب را بخوانید!

این پدیده در دراز مدت با برخی اثرات جانبی نگران‌کننده مرتبط ‌است. استفاده گسترده ‌تر می ‌تواند منجر به افزایش افکار و تمایلات به خودکشی شود. این دارو ممکن است به طور مختصر یا برای همیشه بر روی حافظه تاثیر بگذارد و در صورت استفاده با الکل، به کبد آسیب برساند. هم چنین گاهی وقوع سرگیجه، غش، سردرگمی و کاهش زمان واکنش نیز می ‌تواند بخاطر مصرف کلونازپام وجود داشته باشد. این دارو ممکن است در کوتاه‌ مدت به بیماران کمک کند؛ منتها بنزودیازپین ها نباید برای مدت طولانی مصرف شوند.

درمان اوردوز با کلونازپام

مصرف بیش از حد کلونازپام به طور تقریبا مشابه با سایر بنزودیازپین ها است. هنگامی که قربانی به مرکز اورژانس می رسد، علائم او یک به یک چک می شوند. ابتدا، هر گونه ناهنجاری تنفسی مورد بررسی قرار می گیرد. هنگامی که یک وضعیت پایدار مشاهده شد، پزشکان ممکن است تصمیم بگیرند که یک پادزهر بنزودیازپین به نام فلماسینیل تجویز کنند.

این انتخاب به صلاح دید پزشک است، زیرا گاهی اوقات فلماسینیل باعث تشنج می شود. بنابراین بدیهی است که نتیجه مطلوب نیست، با توجه به این که در کسانی که کلونازپام را حداقل به لحاظ قانونی مصرف می کنند، به احتمال زیاد به منظور جلوگیری از تشنج ها انجام می شود. با هر روش انتخابی، قربانیان مصرف بیش از حد کلونازپام، زمانی که تحت مراقبت های مناسب قرار گیرند، احتمال زنده ماندن بالایی دارند.

حتما بخوانید: کلونازپام –عوارض، کاربرد، نحوه استفاده اصولی و سایر نکات مهم

اگر تفکر خودکشی دارید

 • یک مراجعه ساده به روانپزشک و داروهای ضد افسردگی شما را تا حد بسیار زیادی درمان می کند
 • دقت کنید که خودکشی موضوعی نیست که فقط شما را راحت کند بلکه ضربه سنگینی به اطرافیان تان وارد می کند
 • سعی کنید محیط زندگی تان را عوض کنید. کمی به خودتان وقت بدهید.
 • ورزش کردن و تحرک کمک زیادی به بهبودتان می کند
 • می توانید با شماره تلفن110 بخش مشاوره تماس حاصل کنید.
link
خودکشیکلونازپام

مطالب مشابه

149 دیدگاه. همین الان خارج شوید

 • سلام، من سربازم راستش تحمل خدمت رو ندارم و مدتی هست فراری ام و چن روز پیش مأموراومد در خونمون که شکایت داری از پادگان و باید بری و شنبه باید برم، میخوام بپرسم که خودکشی کنم با کلونازپام اینا ارتش هم از من دست بر میداره دیگه؟ ممنون ازتون موفق باشید.

  پاسخ
  • امیرحسین
   21 مارس 2021 12:30 ق.ظ

   من شهریور ۹۹ ۸تا ازین قرص و خوردم نمیدونستم نمیکشه بلکه خیلی اسیب زد به سرم الان ۶ ماه گذشته اما هنوز پشته سرم تق تق میکنه رفتم دکتر میگه ویتامینت کمه امپول نوشت زدم فقط همون شب یکم خوب شد سرم ولی فرداش دوباره روزی از نو خیلی تو مخیه بجز اینا داعم سر درد دارم ترو خدا سنی ندارم ۲۲ سالمه دارم دیوونه میشم همش میگم چه غلطی کردم اصن نمیدونستم قراره انقد سخت باشه اگه درمانی هست کمکم کنید ممنون میشم یا علی

   پاسخ
   • من سال ۹۷ حدودا ۹۰۰تا کلونازپام ۱ میلیگرم
    با حدودا ۱۵۰ تا لیتیوم خوردم
    ۱ هفته کما بودم
    بعد حدود ۴ ماه فراموشی داشتم
    و بعد اوکی شدم
    حیف منو زود پیدا کردن وگرنه راه من برگشتی نداشت

    پاسخ
    • منم امشب قصد دارم با گلوناز پام خودکشی کنم و تا الان 4برگ یک میلیکرمی مصرف کردم .خسته شدم خسته

     پاسخ
    • فلج نشدی ؟ همه جا میگن قرص خوردن تهش فلجیه که

     پاسخ
    • سلام حالا من ۶۰تا انداختم خیلی بد بود بدن اول شل میشه بد به خاب میری خیلی خاب عمیق اگ یه ساعت دیر تر رسونده بودن مرده بودم مراقب باشید خیلی بد بود حتی بعضی وقتا الانم مغزم قفل میکنه با خودم میگم اینجا چیکار‌میکنم‌ ولی واقعا زندگی دیگ ارزش نداره ایندفه میخام بیشتر بندازم

     پاسخ
    • کاش در دسترس من هم این مقدار دارو بود

     پاسخ
    • چقدر باید استفاده کنیم که مطمئن بشیم برنمیگردیم؟

     پاسخ
     • معلوم نیست مریم.هر چی‌ بیشتر بهتر. ولی کلونازپام برای کشتن زیاد زور نداره انگار. من تو فکر یه قرص دیگه ام، یکی کشنده‌تر

   • خودم جواب خودمو میدم اصن یعنی چی خب من رفتم ام ار ای سی تی اسکنم گرفتم نوار مغزم گرفتم میگن مشکل اعصاب روان داری فقط دارو عصابتو بخور خوب بشی امروز دکتره میکه مفاصل سرت شل شده خب چجوری سفت میشه پیشه چجور متخصصی برم که بدونه مفصل سرو چجوری درمان میکنن شاید فیزیتراپی یا چمیدونم امپول خاصی داشته باشه این همه علم پیشرفت کرده حالا منه نادون یه غلطی کردم هشتا خوردم اینجوری شده سرم خوب نشده بعده دوسال

    پاسخ
    • درضمن از سربازی نترس وقتی تموم شد تازه میفهمی هتل زندگی سربازی بود میتونی از کساییکه رفتن بپرسی اگه دردت سربازیه بهتره بری

     پاسخ
    • سلام من چند روزه مثل مرده متحرکم از اتاق بیرون نمیرم همش میخابم که دنبای واقعیو نبینم هرچی گشتم دو ورقه قرص که قبلا رواپزشک برام نوشته بود پیدا کردم یکیش دپاپکش بود که یدونه توش بود یکیشم کلونازپام که چهارتا توش بود هرچی بودو خوردم نه برای خودکشی برا اینکه بیشتر بخابم و دیگه بیدار نشم هرچند برامم مهم نبود که بمیرم و اگه میمیردمم پشیمون نشدم فقط قبلش برنامه ای نداشتم وگرنه با آمادگی بیشتری خودکشی میکردم از ساعت ۷ شب که خوردم تا پنج صبح خواب بودم بیدار شدم با خوابیدم تا سه و نیم عصر ، ولی خوبه حداقل مقدمه خودکشی بود ترسم ریخت و خوشحالم دفعه بعد کارم راحت تره چندتا قرص خوب معرفی کنید

     پاسخ
  • پایا آزمون
   6 ژوئن 2022 6:21 ب.ظ

   سلام،اصلا اصلا ترسی نداره من خودم مدت۱۵ سال فراری بودم از ارتش با۷ ماه خدمت به امید حق دو سه سال پیش ۲۰ میلیون دادم خریدم ولی‌ کارت پایان خدمت‌ هم تا الان استفاده ای برام نداشته،تو مدت فرار اصلا به درب خانه یا هرجای دیگه هیچکس نیامد بیخود نترس ونگران نباش فوقش اینه که می‌ری پادگان یه دلیل موجه جور کن که مثلاخدایی نکرده بخاطر مریضی نامزد،والدین،یا هر چیز دیگه ناچار شدی بخدا نهایت ۱ماه بهت اضافه میدن وبرمیگردی سرپرست باز دوباره میتونی جیم بزنی،وکلا میتونی اصلا نری وبار دیگه اگر اومدن بگن کخ از آنجا را ترک وبه منزل نامشخصی رفته ای داداش گلم،همین به همین سادگی بازم راهنمایی خاستی پیام بزارذشمارتو بهت زنگ بزنم،سلامت وموفق باشی

   پاسخ
  • زنده ای ؟

   پاسخ
   • سلام من این نظر هارا خودندم ناامید شدم اگه ۱۰۰قرص نکشه پس چجوری خودما راحت کنم میخوام خودما بکشم ولی عرضه ای راه های دیگه را ندارم میترسم خودما دار بزنم قرص روش بهتریه والا خسته شدم از این زندگی ی ادم تنها تواین دنیا ن کسی دارم بهم سربزنه ن خانواده ای دستم سره کار رفت دستگاه دیگه نمیتونم سره کار برم صاخب خونه ۳۰میلیون پول پیش میخواد ندارم باید تخیله کنم کرایه خونه ندارم بدهکارم ن کسی دارم بهم کمک کنه راضی شبا گشنه بخوام ولی سقفی بالا سرم باشه موندن من بدبختیه کلا باید تا ی هفته نشد خلاص کنم وگرنه تواین سرما باید کوچه خیابون بمونم مردن شرافتش بیشتره تا کارتون خوابی ببخشید سرتونا درد اوردم کسی ندارم درد هاما بهش بگم امروز ۱۴۰۱.۸.۱۹ اگه چند روز گذشته اینا میخونید بدونید من راحت شدم دلنتون بحالم نسوز خداحافظ همگی

    پاسخ
    • خواهشا اگه کسی راه بهتری برا خودکش بلده بگه یا چندتا قرص باید بخورم که دیگه زنده نمونم میترسم از این که نمیرم بدتر هم بشم لطفا کمک کنید

     پاسخ
  • ای کاش درد منم سربازی بود حاضرم برم ولی دردم خیلی بزرگتر از این حرفاس ناشرک نباش انقدر مشکلات بعد از سربازی پیش رو داری

   پاسخ
  • دوستان من مادرم ۴ ورق کلوناسپام ۲ خورده به امید خودکشی من خودم ۱۸ سالمه این قرص اگر ۵۰۰ تا هم بخوری نمیمیری فقط میخوابی و در صورت زیاد بودن قرص فلج میشی خواهش میکنم نخورید اگر هم میخواید بمیرید یک راه کاریو انتخواب کنید که اطرافیانتونو اذیت نکنید

   پاسخ
  • من یه جوونم که سالمم همه چیم از لحاظ سلامتی بجز زانوم که کمی درد داره مشکلی ندارم،الانم که دارم اینو مینویسم ۵تا خوردم میام ۲۰ تا دیگه بخورم که شاید خلاص شم از دنیایی که ۱۵ سال سگ دو زدم اما الان لنگ ۲۰ م پولم
   منمیذونم مث من زیاده اما بریدم
   رفاقت ۱سالم با کسی که دوسش دارم به ۱۰ سال رسید اما هنوز زورم نرسید مال خودم کنمش
   امروز سالگرد ۱۰ سالگیممونه
   میدونی چیه من ضعیف نبودم ،آرزوهام تند تند بزرگ و گرونتر شدن که نشه رسید

   پاسخ
 • کلونازپام وواقعا میکشع

  پاسخ
  • سلام من شبها خواب نداشتم تا اینکه یه دکتر داروی کلونازوام و تجویز کردالان دوماهه شبی یکی میخورم زود خوابم میبره‌‌ سوالم اینه که آیا من به این قرص اعتیاد پیدا میکنم با اینکه نباید ادامه بدم

   پاسخ
   • سلام. من پانیک میشم و دکتر این قرض و تجویز کرده وقتی قطع میکنمش بدن درد شدیدرو حال بدی میگیرم. اگه تازه میخوری کم کم بزارش کناز

    پاسخ
   • بله داداش ۱۰۰ در ۱۰۰اعتیاد آور هستش بعد زمان طولانی مصرف کنی یکی از عوارضش ضربان قلب پایین میاره، شب میخابی صبح دیگه بیدار نمیشی من یه پیمانکار داشتم دقیقا همینطوری شد شب خوابید صبح دیگه بیدار نشد

    پاسخ
    • من 70تا الپروزولام خوردم با ۲۰تا استامینوفن کدین که خطرناکتره هیچیم نشد شب خوردم صب زود با سرگیچه رفتم سر کار

     پاسخ
     • ماتوخودکشی ام شانس نداریم منم یه بار۳۰تاپرگابالین ۱۰۰خوردم صبح بلند شدم رفتم دانشگاه ولی تلوتلو میخوردم

    • خوشبحال کاش منم شب بخوابم صبح بیدار نشم

     پاسخ
  • منم تحمل ندارم چقدر باید خورد تا خودکشی قطعی باشه ؟

   پاسخ
 • سلام خوبین من یه سوال داشتم چنتا کلونازپام کشنده س و اگه همراه با کدئین استفاده بشه چی میشه

  پاسخ
  • من ۱۲۰ عدد دوز ۱ مصرف‌کردم ولی بعد از ۸ روز بیدار شدم و تا ۶ ماه هوشیاری کامل نداشتم پیشنهاد میکنم اینکارو نکنید چون راه درستی هم نیست
   بریم یه اسلحه بخریم بهتره😂

   پاسخ
   • پیشنهاد بده بهترشو

    پاسخ
   • موافق

    پاسخ
   • خانم دانش
    17 جولای 2022 1:18 ب.ظ

    موافقم

    پاسخ
   • داریوش کاتبی
    27 نوامبر 2022 6:43 ق.ظ

    من بار اول ۶۰ تا دوروز بعد بهوش اومدم
    بار دوم ۱۷۰ تا و صبح بیدار شدم
    رگ دستام رو زدم
    سم موش هم دو تا قوطی خوردم
    الان دتبال اینم که چیزی باشه نتونن برم گردوننم

    پاسخ
    • آقا من ۱۳۰تا کلونازپام یکجا خوردم و فردا صبح بلند شدم دیدم که مردم.
     الآنم از عالم برزخ پیام میدم.
     خخخخخ

     ……شوخی کردم تا افسرده ها یه لحظه بخندن

     پاسخ
    • خو دیونه خدا دوس نداره بمیری

     پاسخ
     • سلام منم میخام خودکشی کنم چن ساله افسردگی شدید و اضطراب پنیک دارم دیگه نمیتونم تحمل کنم از ی طرفیم خانواده درک نمیکنن فک میکنن همش اداس میگن ابروی ادم میره بگی قرص عصاب میخوری واقعا خستم دلم ی مرگ اروم میخواد

    • کاش مشکلات منم مثل شما بود
     من ۶ سال ازدواج کردم قبلش جوون شاد و ورزشکار و امیدواری بودم . حالا ۶ ساله زندگیم جهنم همش بی پولی قرض بدهی وام . چند ساله میخوام از این خراب شده در برم حالا که میتونم برم المان و با این سنم اخرین امید زندگیمه واسه چندرغاز پول نتونستم برم فقط به مرگ و راحت شدن فک میکنم همه زندگیم دعوا و غم و اندوهه . لطفا به هم پیشنهاد قرص و تعداد دقیقشو بدین بخوابم و بلند نشم. ممنون

     پاسخ
   • من میخوام فراموشی بگیرم چندتا بخورم اوکی میشه؟؟

    پاسخ
    • بابا خسته شدیم دیگه خدا خودش ببرمون که گناهم نکنیم

     پاسخ
    • اخه مدت کوتاهیه من ۱۵ روز فراموشی گرفتم با۸۰تاقرص

     پاسخ
     • جون زیر خط فقر در جایی که حتی دستو پا بزنی بیشتر فرو میری
      15 جولای 2023 7:48 ب.ظ

      از فقر و بیکاری میخام تموم کنم خودمو ظلم یعنی اینکه هرچی پیر پتیله استخدام میکنن ما که جونیم باید ول بگردیم با مدرک لیسانس باید مسافر کشی کنم اونم از صبح تا شب واسه 350 بعد سه روز دو میلیون خرج ماشین کنی.. ریدم تو این زندگی .. پدرای ما اون زمانای قدیم هم سن ما بودن یعنی 25سالشون بوده بچشون کلاس اول بوده.. ما شرایط انقد سخته نمیتونیم گلیم خودمونم از اب بکشیم.. مگه ما چه گناهی کردیم که باید بعد خدمت انقد بهمون فشار بیاد.. خداحافظ زندگی دردناک و سلام بر مرگ????????????????

  • اگه خودت امتحان گردی بنویسم برام دنباله خوابم

   پاسخ
   • این چرت و پرتایی که آخرش مینویسه اعصابم رو خورد میکنه.
    انگار تو کله ی مغز و افکار و روان منه.
    من واقعا کم آوردم، دنبال مرگه خاموشم. با ارشد دانشگاه تهران نشستم خونه، بخاطر کارفرماهای بیشعور.
    روزی ۱۲ تا قرص اعصاب، روانشناس.
    فایده نداره آقا…
    فایده نداره…

    پاسخ
    • بخاطر عزتم زنده بودم سختی مهم نبود
     23 می 2023 8:58 ق.ظ

     مثل منی بعد کلی درس خوندن و 10 سال جون کندن و سابقه کار و 17 سال قرص آرامبخش خوردن بخاطر کنترل خودم تا دیگران اذیت نشند از مشکل و بی پولی از همه بدتر خورد شدن شخصیتم واقعا بریدم و نمیخوام از صفر شروع کنم الان دیگه بچه یه سالمم برام مهم نیست چون میدونم آینده اون از ثروتی که از دیگران بهش میرسه روشنه و یه پدر عصبی و ضعیف بدردش نمیخوره یه پک 100تایی کلونازپام 2 گرفتم فقط دارم راهشو یاد میگیرم جالبه هر وقت از افسردگی و غم داشتم میمردم دنبال خودکشی نبودم ولی الان انگار عاقلانه میخوام بمیرم

     پاسخ
    • اخه منم این زندگیو دوست ندارم از مال دنیا همه چیم دارم ولی ارامش ندارم

     پاسخ
  • سلام دوست عزیز اگه ده بسته هم بخوری نمیمیری فقط فلج میشی

   پاسخ
   • من میخام امشب بخورم کلونازپام منم خیلی خسته شدم

    پاسخ
    • لعنت بر باعث و بانيش همه دنباله خودكشى هستيم اينو با گريه دارم مينويسم نظراتو خوندم خيلى حالم بدتر شد خودمم داغونه ولى خودكشى درست نيست موندنم تو اين دنيا ديگه فايده نداره اصلن به اين ميگن جهنم 🤦‍♂️😭

     پاسخ
    • سلام من ده سلام واسه اعصابم استرس انواع قرص خواب اور ارم بخش خوردم یک بار خسته شدم ۳۰۰ قرص کلونازپام سرتالی پرانول خوردم وقتی به خودم اومدم تو بیمارستان بودم امشب هم ۳۰۰تا قرص آلرپرازلام ۲ خورد ۲۰۰تا هم پرانول سرتالین یک ساعت خوابم برد الان گمی تنگی نفس دارر سر گیجه همه این دکترا واسه اعصاب میری پیشوشون قرصای آرام بخش خواب اور میدن یک ۳۸ روز نخردم ولی نه اعصابم خوب شد نه استرس‌ این ۳۸ شبانه روز هم نخوابیدم دیگه تحمل ندار

     پاسخ
 • یکی از اقوام ما سه عدد کلوناز پام را با هم خورده میخاستم ببینم موجب مرگ میشه سه عدد یا نه

  پاسخ
  • خیر

   پاسخ
   • یعنی سه تا بخوره چی میشه؟

    پاسخ
    • سلام یکی از دوستای من دوورق کلونازپام خورده خیلی منگه اصن نمیتونه سرپا واسته میشه کمک کنید باید چیکار کنم؟ دکتر هم نمیره

     پاسخ
     • من سه بار خودکشی کردم،دفعه اول از پل روگذر اتوبان رفتم اونطرف گارد کامل معلق شدم که یک احمق من و گرفت از پشت پرت کرد این طرف پاشدم دوویدم،دو مرتبه بعدی سه ورق پراپرانول و الپروزلام ولی نمردم فقط بیهوش شدم بعدم هیچی حالم بدتر شد،طی ۷سال سه بار یعنی میخوام بگم دفعه اول جرات و جسارتم بیشتر بود سنم کمتر بود،لطفا تو خودکشی بقیه دخالت نکنید همیشه به اون احمق فحش میدم کثافت فضول حالا هم بزرگتر شدم هم ترسو

    • سلام کمکم کنید تروخدا مامانم ۵تا قرص کلونازپام خورده باعث مرگش میشه یا نه ؟

     پاسخ
   • اگه ۱۸۰تا کلونازپام ۲ بخوری چند روزه میمیری

    پاسخ
   • اگر یه بسته دیگه بخورم چی؟
    چند تا دارو قر وقاطی
    شاید ترکیبشون کشنده باشه

    پاسخ
   • سلام ،،،میشه بگید چن تا قرص کلونازپام بخورم ،،،چند روز تو کما میمونم 😕

    پاسخ
  • 10ساعت راحت میخوابه بیدار میشه من تجربه تمام این قرصارو دارم

   پاسخ
 • سلام خوردن 13تا قرص کلونازپام باعث چ چیزی میشه

  پاسخ
  • نه من 9 تا خوردم ولی فقط خوابمدخیلیرزیاد شده دو بینی دارم و تار میبینم و تعادل راه رفتن ندارم وگرنه نمیکشه

   پاسخ
   • چند ساله شوهرم بهم خیانت میکنه یه مریض جنسیه هر بار که‌ رفتم طلاق بگيرم گولم زد با دروغاش وقولاش باز مثل خر برگشتم همین چند روز پیش دیدمش يه زنه رو برده بود تو پارکينگ حالم ازش به هم میخوره
    یه پسر ۸ ساله دارم دلم نمياد برم چون باباش اصلا به‌ فکرش نیست چند بار خواستم خودمو بکشم اما میترسم ،میگم شما که‌ میخواید خودکشی کنیدبیاید اول شوهر منو بکشید بعد میگیرن اعدام میکننتون راحت میشید ،منم واستون دعا میکنم

    پاسخ
  • هیچی دو روز میخوابی

   پاسخ
 • سلام خوردن دوتا کلونازپام باعث بروز چه مشکلی میشه

  پاسخ
 • سلام مواد قرص كلونازپام همون ترياك هست؟

  پاسخ
  • سلام اگه ممکنه سریع پاسخ بدید تا فردا می‌خوام جوابش رو بدونم.
   آیا خوردن ۱۰۰ عدد قرص کلونازپام با دو شیشه متادون ۳۵۰ سی‌سی کشنده هست؟ و چقدر زمان میبره تا باعث مرگ یک فرد بشه؟ لطفاً اگه ممکنه سریع پاسخ بدید ممنون میشم.

   پاسخ
  • من پنج ساله بیماریه شنت مغزی وکیست مغزی دارم وحالا افسردگی شدید گرفتم وحتی مشکل کلیوی هم دارم به نظر شما من چرا زندگی کنم مردن بهتر از این نیست که همیشه جلوی چشمت باشه ولی نتونی کاری کنی

   پاسخ
 • سحر اسلیمی
  2 جولای 2021 4:56 ق.ظ

  سلام من ۳۲ سالمه، از۱۴ سالگی دچاربیماری صرع شدم وابتدا به اولین پزشگی مراجعه کردم کارمابازپین راتجویز کرد و تا ۲۰ سالگی این دارو رومصرف کردم، ولی بخاطر وجود بیش از ۵ نوع صرع اثر منعکس برمن گذاشت وحالا سالهاست به پزشکهای مغز واعصاب زیادی مراجعه کردم و هرکدوم بیش از ۴ – ۵ نوع دارو تجویز کردندو کلوزپام وانواع داروهای تاثیربخش بالاتر از کلونازپام هم تجویز کردند واثر اونا جزخواب بیهوشی چیزی نبود وتا الان بیش از ۱۳ نوع داروی ضدصرع طی چندسال مصرف کردم، ولی هیج تاثیری نداشت! والان فقط دخترم حائل زندگی وزنده بودنمه، قبل ازاون بخاطر خلاصی ازین بیماری به بیش از ۲۰ بارخودکشی (خوردن ۳ بسته آلپروزلام، انداختن عمدی خودم از دوطبقه، ۹۶عدد کابازپین +۱ورق الپروزلام فنوباربیتال وکلونازپام یکجا، خوردن اسید شوینده و… که هیچکدوم بانی مرگم نشدند والان دیگه توان تحمل این بیماری وعوارض داروهاشو ندارم، لطفا یکی توی دنیا بدادم برسه یاپزشکی مطمئن به من معرفی کنه

  پاسخ
  • سلام من هم این مشکل رو دارم ۱۱سال
   فقط تنها دکتری که تونست کمکم کنه دکتر پرویز بهرامی هستن تو تهران بیمارستان خاتم الانبیا هم کار میکنن
   حتما مراجعه کنید ایشون فوق تخصص صرع و تشنج دارن

   پاسخ
  • پس به خواطر دخترتم که شده زندگی کن زندگی چیز باارزشیه اونم اگه یه کسیا داشته باشه که امید زندگیت باشه چی بهتر از داشتن دخترت بهت امید میده هروقت اونا میبینی باید امید به زندگیت بیشنر وبیشتر بشه اگه تو نباشه زندگی اونم تباه میشه ایناباورداشته باش

   پاسخ
  • توروخدا دخترت فقط ب دخترت فکرکن تو این دنیای خراب کی مثل مادرش پیدا میشه بهش محبت کنه بی منت کمک کنه🥺

   پاسخ
 • سلام وقت شما به خیر
  ببخشید خوردن ۲۵ تا کلونازپام ۲ چه عوارضی داره ؟منجر به مرگ میشه ؟خیلی ممنون میشم جواب بدین

  پاسخ
 • سلام
  من خودم بیشتر وقتها به خاطر بیماری سرگیجه و ناشناخته ام میخورم
  عوارض خیلی داره قشنگ متوجه میشم
  خواستم بدونم با کدام یک از انتی بیوتیک ها تداخل دارد
  ایا قبل از رفتن به دندان پزشکی میشه مصرف کرد؟

  پاسخ
 • همه کار کردم که نره ولی رفت نمی دونم چرا زندگی هر لحظش داره عزابم میده نمی تونم ببینم با یکی دیگست فکر کنم با کلونازپام راحتتر مادر و پدرم هم راحت میشن

  پاسخ
  • سارا علیزاده
   3 اکتبر 2021 12:10 ب.ظ

   چقد آدم ضعیفی هستی خب بدرک رفته ، مادر پدرها چ گناهی کردن از دست شما بچه ای نا اهل
   اون با یکی دیگست بعد شما میخوای ب خودت آسیب بزنی؟؟؟

   پاسخ
  • کارما

   پاسخ
   • مریم براهویی
    27 آوریل 2023 2:19 ب.ظ

    به منم بگید خسته ام

    پاسخ
    • سلام دوستان میدونم زندگی چقدر براتون سخته و چقدر دارید زجر میکشید اما خواهش میکنم اینکارا با خودتون و اطرافیانتون نکنید باور کنید حداقل ۱ نفر پیدا میشه که بعد از مرگتون زندگیش بهم میریزه که حتی شما فکرشم نمیکنید اون ۱ نفر کیه ولی خواهش میکنم با روانشناس و روان پزشک جلو بریم و سعی کنید حال خودتون رو بهتر کنید من خودم یه جوونم زندگی خیلی سخته درک میکنم همتون رو ولی خواهش میکنم نکنید با خودتون اینکارا حیف شما هاست

     پاسخ
  • رفت که رفت یارو بعد ۷سال زندگی کلا همه چی به پاش گذاشتم خوشی زد زیر دلش رفت بدون هیچ توضیحی. سر ۱سال هم دخترخالشو گرفت حالا من خودمو بکشم چون اون با یکی دیگه خوشحاله خوب به درک

   پاسخ
  • چرت ترین بهونه من 8سال بود رفت بعد 4ماه انگار نبود

   پاسخ
 • چن روز پیش ۱۰ تا قرص کلونازپام خوردم نمردم ولی خبلی حالم بد شد

  پاسخ
 • صدیقه رحیمی
  19 اکتبر 2021 9:38 ق.ظ

  به خاطر اعتیاد همسرم به تریاک ۱۰ تا قرص کلونازپام با هم خوردم ۲۴ ساعت خواب بودم بعدش تازه همسرم فهمید 😔خیلی حالم بد شد ۱۰ روز گذشته ولی سردرد امونم نمیده خودم کردم که لعنت بر خودم بود به خودم کلی ضرر زدم آخرش چی درست شد هیچی 😭
  تورا خدا به خودتون آسیب نزنین

  پاسخ
 • سلام من سه بار با قرص کلونازپام و آلپرازلام خودکشی کردم آخرین بار 200 عدد خوردم اما به این نتیجه رسیدم که این قرص اصلا نمی کشه و فقط تا چند روز شاید 10 روز رو به خاطر نمیاری جالبه که من در این فاصله بعد از روز چهارم به کارهای روزمره خودم رسیدگی می کردم بدون اینکه به یاد بیارم علت تکرار خودکشی من عدم موفقیت من بود در صورتی که اطرافیانم فکر می کنن قصد خودکشی ندارم هنوز به دنبال یه خودکشی بی درد هستم الان به فکر پریدن از ارتفاع زیاد هستم تحت نظر روانپزشک هم هستم اما احساس می کنم دکتر هم دیگه براش مهم نیست و فقط می گه اگه افکار خودکشی داری بیا بستری بشو همین

  پاسخ
  • پریدن از ارتفاع درد نداره؟؟؟!
   یه مدت از همه دور شو
   یه جای جدید انتخاب کن
   تمام اهداف قبلیو بریز دور. شخصیت قبلیت رو فراموش کن. یه آدم جدید شو. نخواه اون آدم شکست خورده قبلیو احیا کنی. شاید سختت باشه و نتونی. ی آدم جدید بساز. بدور از آدمایی قبلا می‌شناختی دوباره شروع کن. قطعا زندگی برات معنای جدید پیدا میکنه

   پاسخ
   • من از ۷ ماه پیش اومدم یک کشور دیگه واسه شروع یه زندگی جدید. مستر ام رو شروع کردم و الان بعد ۷ ماه فقط میخوام بمیرم. عوض شدن محل زندگی و موقعیت هیچ تاثیری نمیزاره حتی شاید تشدید کنه. الان من تنهای تنهام. با کلی فشار درس و فشار مالی بخاطر گرون شدن پوند. دارم نابود میشم. فقط میخوام بخوابم و دیگه بلند نشم

    پاسخ
  • دکترا فقط به فکر بستری ان. من چند تا قرص اضافه خوردم. روانپزشکم نامه داد که بستریرشم ولی من نرفتم.

   پاسخ
  • برای اینکه این حس ازت دور بشه، کارهای مفید کن… به دیگران کمک کن، محبت کن، مهربون باش… وقتی کارای خوب انجام بدین، حالتون خیلی بهتر میشه
   واقعیتش الان که توی این سایت هستم، واسه اینه که سرچ کردم که ۵ تا کلروزپام آدم رو میکشه یا نه…
   من یک معلمم بعد از مدرسه رفته بودم جایی، همینطور که توی خیابون منتظر پدرم بودم، یه خانومی یهو برخورد کرد به دستگاه بستنی یه مغازه…منم دیدم ضربه خورده و ممکنه الان بیهوش بشه، گرفتمش، انقدر سنگین شده بود که گفتم لابد ضربه مغزی شده و داره بیهوش میشه. نگهش داشتم و از بقیه کمک خواستم، یکی صندلی آورد، به زور نشوندمش روی صندلی، اصرار داشت که نمیشینه، و یه حالتی گیج بود، به سختی نشوندمش روی صندلی، براش از یه مغازه آب قند گرفتم. بعد اونایی که جمع شده بودن دورش، گفتن این معتاده که اینجوریه
   بلندش کردم بردمش سمت درمانگاه. توی راه ازش پرسیدم چیزی مصرف میکنی؟
   هرسوالی که ازش میپرسیدم نمیتونست جواب بده… منگ و گیج بود، فقط گفت کلروزپام.گفتم چند تا خوردی؟ گفت یدونه. گفتم نه تو بیشتر خوردی که اینجوری هستی. ازش اجازه گرفتم و کیفش رو گشتم. نه گوشی داشت نه کلید نه کارت. یکم پول بود توی کیفش. جیب هاشو هم گشتم. قرصا توی جیبش بود. بازشون کردم. دیدم ۵ تا کلروزپام خورده. همش میگفت سردشه، بردمش درمانگاه، کنار بخاری نشوندمش… گفتن ما بیماری خودکشی قبول نمیکنیم، اگه چیزیش بشه برای ما مسئولیت داره و ببرش بیمارستان، منم اون خانم رو بردم بیرون از درمانگاه.بهش گفتم کسی رو نداری بیاد دنبالت؟ نمیتونست جواب بده. گفتم برات ماشین میگیرم برو بیمارستان، گفت پول ندارم. گفتم توی کیفت پول هست. گفت اجاره خونه دارم برای اجاره خونمه… گفت شوهرم ولم کرد، دخترمم با خودش برد… گفتم من الان باید چیکار کنم؟ مونده بودم که چیکار کنم. بهش گفتم دخترت بهت احتیاج داره، باید خودتو از این وضع در بیاری، با این اوضاعی که توش هستی، نمیتونی از یه بچه نگه داری کنی، باید ادل حالت خوب بشه… خیلی حس بدیه وقتی نتونی کاری انجام بدی. ولی خدا رو شکر میکنم که از اون همه آدمی که امروز توی این صحنه حضور داشتن و ذره ای به خودشون زحمت ندادن، حداقل یه کاری برای اون خانم انجام دادم، حتی پرستارهای درمانگاه که خیلی کارها میتونستن انجام بدن و حتی یه تماس نگرفتن یا یه آب دست این بنده خدا ندادن و گفتن ببرش بیرون از درمانگاه و ناراحتم از اینکه حس انسان بودن در وجود هیچ کدوم از آدمایی که امروز دیدم نبود

   پاسخ
 • ببخشید میشه لطفاً یه چنتا قرص قوی و تعدادشو بگید؟؟
  برا خود*کشی می‌خوام خیلی شرایطم سخته
  لطفاً کمکم کنید
  دلم میخواد دیگه تموم بشه

  پاسخ
 • سلام آیا۴۵۰عدد کلونازپام 5میلی گرم باعث مرگ میشود؟

  پاسخ
 • من بنا به تجویز پزشک شبی یه کلونازپام میخورم.
  دیشب از دست این زندگی *** جونم به لبم رسید برا سومین بار سعی کردم بکشم خودمو. ۱۰۰ تاشو خوردم فکر کردم اوردوز میکنم خلاص میشم ولی همچنان زنده‌م…
  واقعاً چرا؟؟!!

  پاسخ
  • چند سال قبل یه برنامه مستند تلویزیونی یک خانم موفق و بسیار شیک و زیبا رو نشون داد ….که زندگی دوباره اش در حالی که زیر یک متر برف توی جوی آب یه محل پایین تهران دفن شده بود و اعتیاد و فحشای جدید و هپاتیت و ….از پا انداخته بودش و از اون طرف فقط یک ایست کوتاه شخصی برا بستن زنجیر چرخ و دیدن یک دست بیرون اومده از زیر برف دنیای اون رو عوض کرده بود..
   نا امید نباشید ..بجنگید ..زندگی یه بازیه اصلا غم نداره فقط بجنگ …از دلخوشی نمی‌گم ..از ثروت مطلق رسیدم به دستفروشی کف خیابون سالها اعتیاد همسر ..حمایت هیچ کس ..درد و بیماری اما هنوز هستم.قوی و در حال حرکت …
   تسلیم نشید …. هاوکینز سالها روی اون ویلچر برترین علم جهان بود…..خدا درون شماست ..بهش وصل شید تا قدرت پیدا کنید

   پاسخ
   • عالى بود كامنتت ولى از ١جايى به بعد ديگه هيچ كسى و هيچ كاريو نميخاى جز ١خاب راحت و ابدى

    پاسخ
 • من شنیدم خودکشی با گاز نیتروژن خیلی خوبه، بیاید یه کپسولشوبگیریم قرار بزاریم همه یه جا باهم تمومش کنیم.راحت میخوابید توی خواب میرید تو کما بعدم تمام! اینطوری گروهی به صرفه س!

  پاسخ
 • خاک …زندگی راه وچاه داره همش قرار نیست که یکسان باشه شرایط پستی بلندهای خودشو داره زندگی اگه انسان شریفی باشیناینکارو نمیکنید مادرشوهرمنم ی سالی میشه هرچی میشه به پسراش میگه خودمو میکشم

  پاسخ
 • اگه یه ورق بخوریم و بعد شیر گازو باز کنیم چی؟ یه مرگ اروم داریم یانه؟

  پاسخ
 • من 200میل کلونوزپام دارم بخورم میمیرم؟

  پاسخ
 • دوستان عزیز کلونوزپام نخورید جواب نمیده همش دردسره
  دنبال راه های مطمن تر باشید

  پاسخ
 • من امروز بیست عدد قرص کلونازپام ۲ خوردم که بمیرم ولی ۳ ساعت بعد سرحال بیدار شدم به من بگید چی بخورم که از این دنیا برم

  پاسخ
  • من ۳تا ورق خوردم یه دو ..۲تا ۱ .فرداش بیدار َشدم پدر هرکی عذابم داده بود درآوررم.الان حالم بهتره..انگار کله م حالش بهتره..وصیتمم گذاشته بودم زیر مبل کنارم که خواب بودم..از دست خانواده …خدا نیستشون کنه که منو به فکر مردن نندازن

   پاسخ
  • نکن این کارو من چند بار خودکشی کردم ب همه روش ها اخرین بار دیگ پام شکست ناقص شدم

   پاسخ
  • خلافت خیلی بالاست .
   حداقل دو روز میخوابیدی بعد .

   پاسخ
 • من ۱۶ سالمه هر روز ۷ یا ۱۰ تا پرپرانولل ۲۰ میخورم دیدم یکی گفت اینقدر خورده نمرده اصلا راهش قرص نیست ب نظرم از ۱۴ سالگی انواع قرص دم دستم بوده پانیک اتک یهو بهم دست میده و OCD دارم مجبور بودم خیلی قرص بخورم در حدی حالم بد بود ک با قرصا ۲۲ ساعت رو میخوابیدم دیگه رفتم بستری شدم هر روز میرفتم rtms ی مدت خوب بودم دیدم ک سر رفتار آدمای اطرافم دوباره دارم بد میشم نظراتتون رو ک خوندم فهمیدم راهش قرص نیست فوقش میریم توی کما ک من میدونم اگه اینطوری بشه خانواده ای ک دارم من رو زندانی میکنن ک چرا اینجوری کردی اینا کلا از ی بعد دیگه ان مشکل دارن منم دیگه ب قرصا عادت کردم روزی ۴۰۰ میلی فلووکسامین چندتا ورق پروپرانولل یا کلونازپام دیگه ب نظرم بخوام هم نمیشه با اینا مرد

  پاسخ
  • بیشتر از ی ماه گذشت و دوباره اومدم توی این سایت و دیدم کامنتم رو
   واقعا مرگ خیلی بهتره اما من از نبودن دنیایی پس از مرگ میترسم اما دیگه اهمیتی نداره هیچوقت قرار نیست درست شه منتظر نیستم دیگه
   فقط اینکه دلیل تصمیمم اصلا بخاطر ی رابطه عاطفی نیست من مشکل روحی داشتم و خیلی اذیت شدم همه قرصام رو کنار گذاشته بودم دیگه نرفتم مرکز درمانی چون اون رو پیدا کرده بودم اما اون بدترش کرد
   من و کسایی ک مشکل داریم با هزارتا قرص هم خوب نمیشیم مثل وقتی دکترم گفت ک قرصات برای همیشه ان هیچوقت درمان نمیشی
   ببین باهام چیکار کردی ک اومدم اینجا ولی بازم میگم ک هیچوقت حسم تموم نمیشه همه چی بودی

   پاسخ
 • ناشتا بالاب دن تا با فاصله بخوربی جوابه من شرتا خوردم تارج گوشیی رو نمیبینم‌سرتا دیگه مال پنج دقیقه دیسوفچمرک چیز ترسناکیه اا ترسناک تر اززندگی سی ساله نیست

  پاسخ
 • دوشیزه مجهول
  15 سپتامبر 2022 2:10 ق.ظ

  پرتگاه انتها ندارد مگر به فکرش نباشی در گریختن رستگاری نیست بمان و از خودت چیزی بساز که نشکند….
  درک این جمله سخته وقتی درک میکنی ک در برابر مشکلات و سختی ها قوی باشی.
  منم دوبار خودکشی کردم ولی نمردم رگ ک اثری نداشت و اما قرص کلونازپام و زولپیدم و چندتا بسته قرصای دیه هم مثل استامینوفن و باکلوفن و…. رو با هم خوردم.نمیدونم چندتا بود ولی زیاد بودن خلاصه میگم که هیجی نمیشه تهش شاید فکر کنیم می‌میریم ولی اشتباهه با اینکه توی بیمارستان دکتر هپارین تجویز کرده بود ولی الان بازم لختگی خون دارم و بزرگ شده؛الان اعصابمم ضعیفتر از قبله و بخاطر کمبود ویتامین ک بخاطر خودکشی با قرصا گرفتم.
  خلاصه حرفم اینه الان تو برو ۵۰۰ تا قرص کلونازپام بخور و صد تا قرص دیگه هم روش تا وقتی توی سرنوشتت به این زودی مردن نباشه نمیمیری شاید یه مدت بیمارستان بمونی ولی اون مدت ک از زندگین مونده رو نابود میکنی الان انتخاب خودتونه
  یا بمونین از اتفاقای زندگی درس بگیرین و خودتونو قوی کنین چون توی سن ۱۵ تا ۱۸ سالگی سختی نیست!
  اگه از الان خودتو قوی کنین و برای آینده بجنگین دیگه اون دردا و غم ها مشکلات نمیتونه از پا در بیارتتون
  اگه هم میخواین قرص بخور،رگ بزن ،خوتون پرت کن پایین وقتی قرار نیست بمیری هیچی نمیشه بقیه عمرت نابود میشه یا فلج میشی یا سرطان میگیری کم خونی کم بود ویتامین و هزار تا کوفت و زهرمار دیگه…

  پاسخ
 • سلام مدتی پای یه زن اومده نو زندگیم البته اشتباه ار خودم بود منو اسیر و غلام خود گرده خونواده ام یعنی زن و ۲تا بچه هام بی‌خبرند البته یه چیزهای مبهمی ميدونند. دیگه خسته شدم رسیدم به انتهای زندگیم .این زن به هیچ صراطی مستقیم نیست و همش تهدید .خسته شدم. انشالله خدا منو ببخشه

  پاسخ
 • اگه خدا نخواد هیچ کس نمیتونه خودشو بکشه من بخدا دوبار قرص برنج خوردم بار اول سه ماه تو کما بودم بار دوم هم یک ماه العان تمام اعضای بدنم داغون شده مدام از دهنم خون میاد همه جای بدنم کبود شده هرچی میخورم بالا میارم خلاصه اگه میمردم خیلی بهتر بود ولی اگه خدا نخواد نمیزاره

  پاسخ
  • واقعا با قرص برنج زنده موندی؟! مگه میشه؟ من میخواستم با قرص برنج تمومش کنم..

   پاسخ
 • دوست ندارم زندگی کنم چنتا کلونار پام دو. راحت منو میکشه

  پاسخ
  • بخور راحت شی نمیدونم چند تا بخوری راحت میشی ولی دو بسته بخور منم میخوام بمیرم بی پولی فوت پدرم . میخوام بمیرم خدا چرا منو نمیکشی

   پاسخ
   • فک میکنی اگه خودکشی بکنی راحت میشی ؟! تازه اون دنیا تو برزخ آواره میشی درد و غم های این دنیا که یادت نمیره هیچ درد و غمای اون دنیا هم بهش اضافه میشه ، بعد دلت میخواد اونجام خودکشی کنی که دیگه نمیشه چون زندگیت ابدی هستش . پس بهتره زنده بمونی به هر قیمتی ام شده این حس خودکشی رو از خودت دور کنی چون اصلا به صلاح هیچکس نیست، سعی یه راهی برا حل مشکلت پیدا کنی.

    پاسخ
    • منم پدرم فوت کرده وضعی هم ندارم خیلی داغونم ولی مث تو نیستم خدادرمان دردهاست نا امیدی از خدا بدترین کاره

     پاسخ
   • منم شرایط تو رو دارم و انقد ب خودکشی فک کردم ک دارم دیوونه میشم، تنها چیزی ک نمی‌ذاره اینه ک مادرم گناهی نداره، زندگی براش سخت‌تر میشه، نمی‌دونم چیکار کنم خیلی درمونده ام

    پاسخ
 • سم سیانور وقرص برنج موجوده. صفر نهصدوسی وپنج پونصدو۰چهل سی ودو هفتادوشش

  پاسخ
 • برادرم رفته بود کوه. تقریبا 100 تا کلونازم 2 خورده بود. بعد از بیهوشی از پرتگاه پرت شد پایین.

  پاسخ
 • اگه واقعا فکر خودکشی بدون درد هستید فنوباربیتال 100 60 تا دونش و برا کسایی که سابقه مصرف دارن حداقل هشتاد دونه فنوباربیتال 100 میلی گرم از لحاظ علمی باعث مرگ انسان بالغ میشه ولی زنده بمونید و بجنگید

  پاسخ
 • من ۴۰ تا کلونازپام۲ خوردم تقریبا دو روز بیهوش بودم و بعدش هیچی نشد
  یسری چیزای جزئی رو یادم نمیومد
  برا مثال یادم رفته بود چجوری بند کفشمو ببندم
  همین
  کلونازپام نمیکشه
  برید سراغ قرصای دیگه

  پاسخ
 • واالا چتونه من الان موجودیم هزار تومنم نیس بجان خودم هیچویم ندارم ن ماشین ن چیزی سرباز فراریم هستم
  بابا جرأت دارین زندگی کنین چیه آخه ارزش نداره خواهرا برادرای عزیزم
  تحمل کنین بوقتش خودش میبره هممونو
  یاعلی

  پاسخ
 • بخدا قرصای ایران همش گچه حتی گچ هم میکشه???? من دقیقا ۲۰۳ تا کلوناز پام ۲ خوردم با چند پیک هم عرق بیرون تو کوچمون هیچیم نشد فقط چند روز تو بیمارستان خواب بودم قرصای ایران همش گچه مگه میشه

  پاسخ
 • خاهشا یه چیزی بگین حداقل واسه چندروز بریم کما

  پاسخ
 • زندگی زیباست از دستش ندید ..واسه مرگ عجله نکنین هر لحظه کنارتونه…پول یه چیزیه بدست میاد…مسائل عاطفی هم به خودشناسی برسین به رشد و تعالی برسین با یکم کتاب خواندن…لطفا زندگی کنین مرد و زن واقعی باشین نه ضعیف

  پاسخ
 • من اگه 20تا قرص کلونازپام 2بخورم چیکارمیشه

  پاسخ
 • همون که ۲۰۶ داره
  14 ژوئن 2023 10:21 ب.ظ

  من ۱۴۰۰ تا کلونازز۲ خوردم
  متاسفانه منو ۱:۳۰ بعدش پیدا کردن
  ۳روز کما بودم
  بعدشم اومدم بیرون و داستان بستری و این چیزا پیش اومد
  اما تنها تاثیری که روم گذاشته این بوده که خیلی فراموش کار شدم اصن معزم دیگه هیچی رو نمیکشه نمیدونم چرااااا
  حدودا ۲ سال گذشته ولی همنوز خوب نشدم
  بنظرم این کار رو نکنین خیلی اشتباهه

  پاسخ
 • میگم بچه ها یه گروهی کانالی یه چیزی بزنین لینکشو بزارین اینجا همه اد بشیم شاید بتونیم یاهمو بکشیم یانجات بدیم

  پاسخ
 • منم ۵بسته کلنازپام ۲گرفتم بخورم حلالم کنید ایشالا بیدار نشم

  پاسخ
 • من ناراحتی قلبی هم دارم عمل قلب باز هم شدم البته بعد عمل ۳ بار خودکشی کردم

  الان میخوام طوری تموم کنم زنده نباشم
  نمیدونم بشه یا نه ولی بعد قرص خوردن میخوام آمپول هوا هم بزنم فقط تموم بشه بسه درد کشیدن

  پاسخ
 • چرت نگو کو قشنگیاش؟ تا … تو بدبختی دست و پا میزنیم

  پاسخ
 • حالم از همه اینایی که می خوان خودکشی کنن به هم می خوره اگه جرات دارید زندگی کنید خودکشی را خوب منم بلدم دست بردارید از این افکار مسخره بدبینی به خدا هم اینقدر

  پاسخ
 • حالم بده خیلی
  چهار بار خودکشی کردم ولی بازم برگشتم
  زندگیم مثه زندون شده
  الانم میخوام با کلوناز خودم خلاص کنم
  چه چیزی بگین که دیگه بر نگردم
  به خدا الان با گریه دارم اینارو مینویسم

  پاسخ
  • من میدونم گی جوابه ولی اگر کسی رو پیدا کنید که بهتون بفروشه و کلاهبردار نباشه البته اگر بنویسم احتمالا نظرم پاک میشه

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up