پروپرانول

خودکشی با قرص پروپرانولول (3 نکته مهم)

خودکشی یکی از انفرادی ترین تصمیمات زندگی هر شخصی است. زمانی که فرد تصمیم به خودکشی میگیرد به این معناست که فرد زندگی را نمیخواهد و تصمیم به پایان زندگی خود میگیرد. از سوی دیگر خودکشی با داروها یکی از راه های نسبتا آسان تر خودکشی است، داروی پروپرانولول یکی از داروهای کاهش تپش قلب، استرس و اضطراب است که امروزه در خودکشی با قرص بسیار رایج شده است. استفاده از این قرص میتواند عارضه های زیادی به همراه داشته باشد. در ادامه تمام اطلاعات این دارو را به همراه راه های پیشگیری از خودکشی ارائه شده است.

قرص پروپرانولول چیست؟

قرص پروپرانولول یک داروی مسدودکننده‌ی بتا است که برای درمان فشار خون بالا، ضربان قلب نامنظم، رعشه و لرزش و شرایطی از این دست مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دارو پس از حمله‌ی قلبی برای بهبود شانس بقا استفاده می‌شود. همچنین داروی پروپرانولول برای جلوگیری از سردردهای میگرنی و درد قفسه‌ی سینه (آنژین قلبی) کاربرد دارد. کاهش فشار خون بالا به جلوگیری از سکته‌ی مغزی و حملات قلبی و درمان مشکلات کلیوی کمک می‌کند. جلوگیری از درد قفسه‌ی سینه می‌تواند به بهبود توانایی شما در تمرینات ورزشی کمک کند.

مکانیسم داروی پروپرانولول

عملکرد پروپرانولول به شکل جلوگیری از فعالیت بعضی مواد شیمیایی در بدن (مانند اپی‌نفرین) که بر روی قلب و عروق خونی تاثیر می‌گذارد است که این عمل‌کرد باعث کاهش ضربان قلب، فشار خون و فشار قلب می‌شود. راجب پروپرانولول در اینجا بطور کامل توضیح دادیم!

عوارض احتمالی پروپرانولول

 • سرگیجه
 • احساس سبکی در سر
 • احساس خستگی
 • تهوع و استفراغ
 • درد معده
 • تغییرات بینایی
 • مشکل در خواب
 • دیدن رویاهای غیرمعمول
 • کاهش فشارخون
 • سردی دست و پا

چرا افراد به خودکشی فکر میکنند؟

1- زمانی که فرد احساس تنهایی میکند، می پندارند کسی را ندارند و هیچ کس به زنده بودن یا مردن او اهمیت نمی دهد.

2- زمانی که فرد ناامید میشود، فرد احساس می کند که شرایط بهتر نخواهد شد و کسی به او کمک نخواهد کرد.

3- احساس بی ارزش بودن یکی از دلایل خودکشی افراد است. افرادی که چنین حسی دارند از عزت نفسی پایین برخوردارند و تشویق ها و تمجیدهای دیگران را نمی پذیرند و احساس بیهودگی می کنند.

4- افسردگی یکی از دلایل تصمیم به خودکشی است. افراد افسرده برداشتی منفی از خود، دیگران یا شرایط موجود دارند و آنها این احساسات را کاملا درست و منطقی می پندارند .

5- برخی از افراد به دلیل ناموفق بودن مثلا ناموفق بودن در دانشگاه، پایان یافتن یک رابطه مهم یا دست نیافتن به اهداف تحصیلی احساس شکست، شرمندگی یا بی کفایتی می کنند و تصور می کنند که دیگران او را دوست ندارند، بنابراین فرد تصمیم به خودکشی میگیرد.

6- برخی از افراد در مواقعی که به شدت خشمگین اند اقدام به خود کشی می کنند، بنابراین خشم یکی از دلایل تصمیم به خودکشی است.

7- مصرف موادمخدر و مشروبات الکلی گاهی منجر به تصمیم خودکشی است. در این حالت خطرات کاری را که انجام می دهند را دست کم می گیرند و در مقابل احساساتی که گرفتار آنها می شوند، آسیب پذیرترند.

خودکشی با پروپرانولول

داده های IPCS در مورد پروپرانولول میگوید که میانگین دوز سمی بدون اثرات مرگبار 1.75 گرم است که معادل حدودا 44 قرص 40 میلی گرمی میباشد؛ اما حتی دوزهای 5 تا 8 گرمی (125-200 قرص) هم باعث مرگ انسان نمیشود. تاثیر پروپرانولول برروی هر فردی متفاوت است پس پیش بینی اثرات آن دشوار میباشد. همچنین طبق مقاله ای که در PubMed منتشر شد، بیمارانی که بیش از 2 گرم پروپرانولول را مصرف کرده بودند، به تشنج مبتلا شدند و اینکه گفته می شود با این قرص خودکشی راحتی دارید تفکر بسیار اشتباهی می باشد و به احتمال زیاد به تشنج مبتلا شده و مبتلا به مشکلات مغزی و جسمی خواهید شد!

از آنجاییکه اولین اثر پروپرانولول کاهش ضربان قلب است، مصرف بیش ازحد آن بدلیل کاهش اکسیژن باعث کشتن سلولهای مغزی میشود

راهکارهای پیشگیری از افکار خودکشی

1- مراجعه به روان درمان: در صورت مشاهده عوارض اختلالات روانی، به خصوص افسردگی، حتما بلافاصله به روانشناس مراجعه کنید. نشانه های روانی خود را دست کم نگیرید.

2- دارو درمانی: گاهی اوقات برای کنترل وضعیت روانی و مکانیزم های مغز، لازم است تا شما دارو استفاده کنید. همچنین همراه دارو درمانی نیاز است روانشناس دائم وضعیت روانی شما را تحت نظر داشته باشد تا از خودکشی احتمالی جلوگیری کند.

3- ایجاد روابط سالم: لازم است تا روابط سالم خود را تقویت کنید. دوستان، خانواده و یک رابطه عاطفی میتواند تفکرات خودکشی را از بین ببرد. سعی کنید از تنهایی فاصله بگیرید.

4- داشتن هدف و انگیزه: مهم‌ترین علت خودکشی بی انگیزگی است. انجام فعالیت‌های هنری و ورزشی و انگیزه‌های تحصیلی، می‌تواند به شما برای ادامه زندگی محرک کافی باشد. در کنار ایجاد برنامه و هدف درمان‌های شناختی نیز به شما برای اصلاح تفکر نسبت به زندگی و تغییر نگرش‌های منفی بسیار لازم است.

5- به تعویق انداختن زمان خودکشی: اگر تصمیم به خودکشی در یک لحظه گرفتید. صبر کنید وسعی کنید بین فکر و عملتان فاصله زمانی بیندازید. مثلا زمانی که احساس خشم و یا ناراحتی زیاد دارید به خود 24 ساعت زمان دهید.

6- توقف مصرف الکل و مخدر: با مصرف مواد مخدر و الکل افکار خودکشی قوی تر میشود. خیلی مهم است که شما در زمان ناراحتی و فشار الکل یا مواد مخدر مصرف نکنید.

7- وسایل خطرناک را از خود دور کنید: چیزهایی را که می تواند در صدمه زدن به خودتان استفاده شود، از قبیل قرص، چاقو، ریش تراش، و یا سلاح گرم را حذف کنید. اگر شما قادر به انجام این کار نیستید ، به محلی که در آن شما احساس امنیت می کنید، بروید.

بهترین روانپزشکان در ایران را در اینجا معرفی کرده ایم


اپ چرب زبان

با اپلیکیشن چرب زبان، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


link
پروپرانولولخودکشی

مطالب مشابه

101 دیدگاه. همین الان خارج شوید

 • با سلام من اگر بخواهم با دارو خودکشی کنم کدام دارو و چقدر لازم است…

  پاسخ
  • چقدر زیادیم ، من حس همه شماها رو دارم خیلی دلم میخواد بمیرم ، از خودم بدم میاد به جز ضرر چیزی ندارم

   پاسخ
   • من ازخودم و زندگیم خسته شدم دیگه تحمل زنده بودن رو ندارم دلم میخواد بدون درد بمیرم

    پاسخ
  • سلام. آسان‌تر ین روش خودکشی رو بگید لطفا

   پاسخ
   • به نظر من این حق ما هست که بخوایم برای زندگی تصمیم بگیرم آخرش مرگ هست یعنی در سالمندی زمانی که اختیار ادرار خودمون رو هم نداریم باید بمیریم؟من یک زن ۴۷ساله هستم دارای دوفرزند ،دیگه واقعا انگیزه ای برای زندگی تکراری ندارم همه چیز تکرار هست و تمام ،

    پاسخ
   • توروخدا من از تنهایی میخوام دست به این کار بزنم صربه بدی خوردم و نمیتونم تحمل کنم و میتوام اینکارو بکنم همه جور قرصو مواد هم میتونم تهیه کنم ولی دلم میخواد با کلونازپام بمیرم و هیچی حس نکنم خسته شدم از بس فکر کردم و هر ثانیه ارزوی مرگ کردم

    پاسخ
 • سلام .قصد حتمی خود کشی دارم‌ولی میل به زجر کشی ندارم‌.بیشتر تمایل دارم‌موقع خودکشی به‌خواب عمیق برم‌و کارم تموم‌بشه . بنظر شما کدام دارو میتونه جوابگوی من باشه . از اون دنیا دعاتون میکنم. ضمنا بود و نبود من ۵۷ ساله هیچ فرقی نداره .حتی بچه هام دوست ندارن یه ثانیه منو ببینن .رفتن بهتر از موندن‌ نیست ؟ به امثال من میگن با اضافی روی الاغ .

  پاسخ
  • الهی عزیزدلم

   پاسخ
  • سلام نمی دونم چرا ولی فکر می کنم بابای خودم این پیامو داده لطفا خودکشی نکنید اونا شاید نخوان مثل من پدرشونو ببینن ولی تو اعماق قلبشون همیشه خاطراتشونو مثل یه الماس نگه می دارنو همیشه باباشون براشون مثل یه قهرمانه بابای من بدی های زیادی به منو خانوادم کرد و من نمی خوام هیچ وقت ببینمش ولی حتی نمی خوام مرگشو هم ببینم

   پاسخ
   • محمدمحمدی زاده
    18 می 2023 10:03 ب.ظ

    دقیقامثل من که کسی روندارم حمایتم کنه همش ازپدرومادرتوهین میشنوم
    دوست دارم خداهرچه زودترمنوازاین زندگی نجات بده

    پاسخ
    • منم همین مشکله دارم
     میخام خودم بکشم ولی راهی که زجر نکشمو بلد نیستم میشه یه نفر یه راه حل بده

     پاسخ
     • منم مثل شما
      9 ژوئن 2023 3:07 ب.ظ

      در همه این پیامهای عزیزان نکته ای که وجود داره اعتماد به نفس و عزت نفس پایین وجود داره…
      پیشنهاد میکنم با ورزش کردن،پیاده روی بصورت تند راه رفتن بهمراه موزیکی که شاد باشه رو انجام بدین..
      برین سرکار حالا هرکاری که میخواد باشه فعلا خودتون رو با کارهای فنی مشغول کنید..
      در جمعی از دوستان و بستگانی که باهاشون حالتون خوب میشه قرار بگیرین درحد یکساعت..
      سعی کنید نماز رو بخونید و از خدا کمک بگیرید..
      اگر خانواده شما رو اذیت میکنند سعی کنید به صحبتها و کنایه هاشون توجه نکنید،یه گوش در و یه گوش دروازه بشه بخندید و یا لبخندی بزنید رد بشین،اینکار شما به اونها نشون میده دیگه کنایه های شما برام اهمیت ندارن..
      ببینید چی اعتماد به نفس شما رو بالا میبره،همون کار رو بکنید..
      ورزش حالتون رو خوب می‌کنه
      بخودتون و افکارتون اجازه دسترسی به افکار منفی ندین..
      از آدمهایی که زبان و افکار سمی دارند دوربشید و جمع رو سریع ترک کنید…

   • بدی های اون از دیدگاه شماست شاید آگاهی نداشته ،ولی من تعجب میکنم شما تو این صفحه چیکار میکنید ،دنبال چی میگردین؟

    پاسخ
  • راهی پیدا کردید؟

   پاسخ
  • اگ دنیا خوب بود،خدا حضرت آدم رو برای تنبیه به زمین نمیفرساد،باید بمونی و بجنگی،بچه هات لیاقت ندارن

   پاسخ
  • سلام منم خستم

   پاسخ
 • با سلام و وقت بخیر
  من ۳ روز پیش ۱۸۳ تا کلونازپام رو با هم خوردم و خوابیدم و در کمال ناباوری صبح بیدار شدم
  کلونازپام یک بود
  ولی از رختخواب بیرون میام زمین میخوزم
  رفتم بیمارستان ولی قبول نکردم روده م رو شستشو بدن
  من میخوام بدونم چرا باید ۱۸۳ عدد اثری نداشته باشه
  هیچ دارویی هم استفا ه نکردم
  من به این نتیجه رسیدم داروهاز ایران همش کچه
  اثر درمانی نداره

  پاسخ
  • سلام یکی از افراد خانوادم نیاز به کمک داره هر روشی رو امتحان کردم جواب نداد لطف کنید اگ قرص خودکشی کم عوارض سراغ دارید بگید

   پاسخ
  • قرص های لعنتی چینی هستن ،گه تو این زندگی مسخره من هم فک کنم برق بهتر باشه از قرص فقط یکم از دردش میترسم رگم رو هم می تونم بزنم فقط ممکنه پیدام کنه یه توله سگی ببرتم دکتر که اونم شاید تو ماشین اینکارو بکنم

   پاسخ
  • شما دیگه به فکر خود کشی با دارو نباش بزار برا ما هم دارو بمونه

   پاسخ
 • اگه همه ی قرصا ی توی خونه رو باهم بخورم….مسموم میشم یا میمیرم?
  یعنی ۴۰ تا پروپرانولول با حدود صد تا اسپرین و ۴۰ تا مسکن باعث مرگ نمیشه?🤔
  فردا امتحانش میکنم اگه هیچی نشد بهتون خبر میدم🤣

  پاسخ
  • چیشد خوردین زنده اید هنوز

   پاسخ
  • من نزدیک ۱۰ تا پروپانول ۱۵۰ تا کلردیاز پکساید با چنتا اارو ته مونده مث ازیترو مایکسین و استامینوفن خوردم ولی هیچیم نشد
   چند وقتیش هم ۲۰ تا کلوناز ۲ با هر چی قرص دم دستم بود خوردم هیج
   الانم اومدم چنتا چای فوق غلیط با هر جی پیدا کردم ریختم توش که شاید اوردوز کنم

   پاسخ
   • بذارین کسی که به شما اجازه ی حیات داده،قشنگ ترین پایان رو هم براتون رقم بزنه.حتی اگه پایانش قشنگ نباشه اون کسی که داره این کار و می کنه خداست!و هیچ حرفی روش نیست! فقط به خدا اعتماد کنید و همیشه با هر

    پاسخ
 • پیام من چی شد؟ چرا چاپ نشد؟

  پاسخ
 • من امروز میخوام آمپول هوا تزریق کنم به خودم خانواده ام ازم بدشون میاد هیچ دوست و رفیقی ندارم کلا تو خانواده با آشغال تفاوتی ندارم ۳۲ سالمه و مجردم حالم از این زندگی نکبت بار بهم میخوره

  پاسخ
 • سلام یکی از دوستام ۴۰ عدد قرص پرانول ۱۰ خورد مشکلی براش پیش نمیاد؟ چهار پنج ساعت گذشته طوریش نشده هنوز خداروشکر

  پاسخ
  • وای من قبلا فکر میکردم مثلا اگه 5تا قرص بخورم خودکشی کردم نگو باید برم 40 تا بخورم گفتم دیگه ولش کن حوصلم نمیشه😂البته ربطی نداشته ببخشید 😬

   پاسخ
  • من هم ۴ بسته ۱۰تایی مصرف کردم ۲ روز درد معده و سرگیجی و خواب ولم نکرد

   پاسخ
 • سلام….الان داشتم پیاما رو میخوندم …تو رو خدا یه راه حل بگین برا خود کشی بدون درد و زحمت این دنیا دیگه فایده نداره….من نزدیک پنجاه سالمه ….همه چیمو باختم….البته دروغ چرا زنم بالا کشیده….امروز دخترم تو روم وایستاد….با مادرش دارن بیرونم میکنن…من تو این سن کجا برم اخه….دره خونه کی برم… تو رو خدا کمک کنین راحت بشم از این دنیا

  پاسخ
  • 😞😞😞خیلی ناراحت شدم

   پاسخ
  • پرتاب کن تو اب خیلی راحت البته اگر کسی نباشه نجاتت بده من کردم خوب بود درد ندارع آروم آروم زیر آب میری ولی بودن نجاتم دادند

   پاسخ
  • منم حکایت تورو دارم خونه رو به نام خانمم پسرم کردم حالا میگن گمشو بیرون چهار بار قرص خوردم هیچی میترسم قرص برنج بخورم با درد بمیرم همه سایت هارو دیدم هیچ راهکاری نیست جذات از پل انداختن یا از پشت بام هم ندارم چی بخورم صبح بیدار نشم

   پاسخ
 • شبیه یه تیکه اشغالم برای همه مرگ من حالشونو خوب میکنه منم نباشم همه آرومن خیلی عاشق شوهرمم ولی آرامش میخام آرامش میخاد
  خیلی خستم به اندازه یک عمر میخابم🖤

  پاسخ
 • فقط میدونم همین روزا خودم رو خلاص میکنم 45 سالمه مجردم از لحاظ مالی ورشکسته و شکست خورده ام….به نظر شما به چه امیدی ادامه بدم…بزرگترین ترسم از بچگی غرق شدن بود اما الان تصمیم گرفتم خودم رو غرق کنم یا توی دریا یا رودخونه….خداحافظ زندگی

  پاسخ
  • منم از جنس شما هستم و خيلي سخته زندگي خيلي …ولي جنگيدن براش خوبه و خودکشي يه طور ترسيدن و فرار کردنه …من رو هم کسي دوست نداره ولي من بقيه رو دوست داشته باشم …دوست داشتن رو گسترش بدم کسي به روز من دچار نشه. براي حل مشکل هم اقدام کنيم که مشکلي نمونه …نديده و نشناخته دوستتون دارم و براي همه مون آرزو ميکنم خدا نگاه ويژه داشته باشه ..علي ياور همه مون باشه

   پاسخ
   • بدبخترین فرد ممکن
    13 می 2023 9:19 ب.ظ

    سلام من میخوام یکم اطرافیانمو بترسونم لطفا راهنمایی کنید چه دارویی بخورم که چندساعت بیهوش بشم من بچه دارم بخاطر بچه هام نمیخوام بمیرم وگرنه همه ی راه های مردن و امتحان میکردم خودمو خلاص میکردم. لطفا بگین چه دارویی بخورم که چندساعت بلند نشم.دلم میخواد چند روز برم کما تا شوهرم قدرمو بهتر بدونه و برگردم بخاطر دوتا طفل معصومم ????????????????????

    پاسخ
  • غرق شدن بدترین نوعشه.
   تصمیمت رو عوض کن????

   پاسخ
 • چیزی به اسم خودکشی یا دگرگشی آسون نداریم؛ از همه بدتر اینکه ۹۸ درصداز این اقدامات نه تنها ناموفق بوده بلکه یه عوارضی هم به خودشون اضافه کردن، و تقریبا همشون بعدش پشیمون شدن. خطاب به اون شخصی که به این باور رسیده که افسرده‌ی حادش هیچ درمانی نداره، اطمینان میدم که بین از داروهای ضدافسردگی، حتما یکیش هست که کاملا درمانش کنه، فقط باید مرتب با دکترش درارتباط باشه تا داروی سازگارش شناخته بشه؛ گاهی اون دارویی که در ظاهر عوارض بیشتری داره و قدیمیتره، همون دارویی هست که اون شخص ناامید رو نه تنها خوبش میکنه بلکه عوارضی هم نشون نمیده

  پاسخ
 • یچیزی بگید بمیریم این چرت پرت چیه شاید یکی دوست ندارم زندگی کنه

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز برای اینکه حالتون خوب بشه و انگیزه پیداکنید ب دیگران کمک کنید و خوشحالشون کنید و سعی کنید با دیگران ارتباط پیداکنید

   پاسخ
 • خداوند برای مرگ هر انسانی یه زمانی مشخص کرده حتی اگر قرص برنج هم بخوری وقتی قرار نباشه‌ قسمت نباشه که بمیری ، نمیمیری و هیچ مشکلی هم نیست نشه حلش کردم آدم میتونه به مرور حال خودش و خوب کنه حتی بدون کمک پزشک همه ی ما تو زندگیمون مشکل داریم حتی خود من تو بدترین وضع قرار دارمو عزا دار هم هستم ولی میگذره بالاخره هیچ حال بدی موندگار نیست برای آرامش جسم و روح تون قران بخونید و به خدا توکل کنید

  پاسخ
 • ما هیچیکدوممون نمیخوایم بمیریم
  فقط میخوایم جلوه توجه کنیم
  من خودم الان ۲۰ تا پراپنانول ۲۰ تا پوکساید خوردم الانم اینجام

  پاسخ
 • من از مامان بابام خسته شدم ی راه خودکشی بدید

  پاسخ
 • من هم یه مرده هستم،
  مردن مگ خودکشی و قرص خوردن و زیر خاک شدنه، گاهی آدما با یه رفتار زننده ک انتظارشو ندارن برای همیشه میمیرن ، کلمات آدم میکشن ، رفتارها آدم میکشن ، همونایی ک قرار بود واست زندگی رو زیباتر کنن دقیقا زندگی و زندگی کردنو ازت میگیرن ..

  پاسخ
 • امیر کینگ خنگ
  24 آوریل 2023 7:07 ق.ظ

  من هم یه بدبختم میرم پیش هر فالگیری میگه تو همین روزاست که بمیری ولی من وضم خوبه تو خیابون بچه ی کار می بینم هرچی که دارن دو یا سه برابر از خودشون گرونتر می خرم ومن نا امیدی کسی رو دوست ندارم بیایید باهم مهربون باشیم

  پاسخ
 • پیام هاتون رو خودم هممون مشکلات زیادی داریم ولی رنج کشیدن بخاطر مادر خیلی سخته مادر من با یه مردی ازدواج کرده مدام میگه برو پیش پدرت پدرمم یه ادم معتاد هیچی ندار که خرجشو برادراش میدن منم تراجنسم تو جامعه ایران خیلی آزار دیدم مادرم همیشه اذیتم کرده سرکوفت زده بهم خوردم کرده درسم خوب بود ولی نزاشت برم دانشگاه شرایط مهاجرت داشتم ولی مانعم شد بدون هیچ دلیلی منو فرستاد کمپ تو کمپ بهم چندین بار تعرض کردن من مادرم رو هرگز نمیبخشم الانم چهارتا قرص برنج تهیه کردم از ناصرخسرو تو دستامه دارم به خواهرم فکر میکنم اون دختره قانونا نمیتونن از خونه بیرونش کنن براش هم یه مبلغی پول گزاشتم براش ولی میدونم مادرم از دستش میگیره چاره ای نیست من بدنیا اومدم زجر کشیدم به خیلی کمک کردم اما خودم وقتشه که برم تمومش کنم ، اگر توان ساپورت دارین بچه داربشین اگر ندارین یکی دیگه رو هم مثل خودتون به بدبختی نندازین .شاهین تاریخ۱۴۰۲/۲/۳ ساعت ۱۱:۳۷ دقیقه شب خودکشی کرد

  پاسخ
  • یکی که دوست داره نباشه ولی جرعت خودکشی نداره
   29 آوریل 2023 7:24 ق.ظ

   قرص برنج خیلی دردناکه امیدوارم نکرده باشی اینکارو. حداقل با قرص برنج نکرده باشی

   پاسخ
  • شاهین کجایی چیکار کردی

   پاسخ
  • بمیرمم واست،نکنید بخدا من که نمیشناسمت دارم گریه میکنم که نکنه واقعا خودکشی کرده باشی بعد فکر کردی آبجیت چه حالی میشه؟ خداکنه چیزیت نشده باشه و هرچی گفتی فقط کصشر باشه

   پاسخ
 • با چندتا استامینوفن میسه خودکشی کرد؟؟اونی که بگه یک خانواده رو نجات داده مطمئن باش

  پاسخ
 • می‌خوام ۲۰۰ تا پروپرانولول ۴۰ بخورم اگر نمردم میام خبر میدم

  پاسخ
 • میشه راه حل بدون درد بگید واسه خودکشی ممنون

  پاسخ
 • من دوتا بچه دارم نمیخوام بمیرم ولی شوهرم همش سرکاره به من اهمیت نمیده عصبی میشم ازدست بچه ها ولی کسی نیست کمکم کنه امروز پسرمو حسابی کتک زدم الان دارم به خودکشی فک میکنم اگه من نباشم بهتره به من که نمیگن مادر. چرا نمیتونم بچه هامو بزرگ کنم واقعا خسته شدم هیچکس حتی حالمو درک نمیکنه دلم میخواد بمیرم داغمو رو دل شوهرم بذارم تا آخرعمر حسرت بکشه بچه ها اذیتش کنن

  پاسخ
 • سلام من همه مشکلات بالا را که گفته شده دارم اما آنقدر ضعیف نیستم که بخاطر اینا خودکشی کنم یک عده با من دشمنی دارند بک عمر حقم را خوردند و دارند می خورند و قصد دارند حقوقم هم ندهند و برای همیشه ببرند دیوانه خانه تا الان تحمل کردم الان خودکشی حتمی فقط می ترسم قرصی بخورم که خیلی دچار خفگی بشم دردم بیاد یا نکشه فلج بشم من این بار ۸۸ درصد حتی ۹۵ درصد در مورد خودکشی عمیقا تصمیم جدی گرفتم

  پاسخ
  • سلام من هم راه دیکه ای ندارم متاسفانه . هر کس راه بهتر و بدون دردی سراغ داره پیشنهاد بده فکر خودم اصلا کار نمیکنه.

   پاسخ
 • ساده ترین راه خودکشی چیست؟

  پاسخ
 • خسته تر از خستع
  30 ژوئن 2023 9:28 ب.ظ

  واقعا میخام خودکشی کنم با چه قرصی میشع خودکشی کرد اگر میدونید بگید توروقران

  پاسخ
 • تنها و خسته
  22 جولای 2023 12:40 ق.ظ

  منم همیشه به خودکشی فکر میکنم
  از سرزنشای مامانم خسته شدم
  دیگه هیچ امیدی به زندگی ندارم ارتباطی با دوستام ندارم همش میخوابم
  حس میکنم کسی برام ارزشی قائل نیس دوسم نداره بود و نبودم فرقی نداره

  پاسخ
 • آیا یک قرص برای خودکشی هست قابل دسترس و بدون درد در خواب

  پاسخ
 • سلام من یه زن ۳۲ساله هستم، من از بچگی دوست داشتم بمیرم چون همش بقیه برام تصمیم میگرفتن، هیچ وقت هیچی رو خودم انتخاب نکردم حتی همسرم رو، پدر و مادرم خیلی شکاک و تعصبی هستن نذاشتن که به دانشگاه برم،شب خاستگاریم گفتم می‌خوام بعد ازدواج درسم رو ادامه بدم و همسرم قبول کرد ولی بعداز محرمیت نذاشت،ده سال به خانواده خودش زندگی کردم والان شش ساله که از خونشون اومدیم بیرون وجدان زندگی میکنیم،یه سری مشکلاتمون حل شد ولی یه سری دیگه اضافه شد،شوهرم دروغگو هست،اونم خیلی شکاکه، نمیدونم چیکار کنم یه دختر ۱۳ساله دارم ،تاحالا چندین بارخودکشی کردم ولی نمردم، دیگه خیلی کم آوردم ،نمیدونم چیکار کنم، چندین بار خواستم طلاق بگیرم ولی نمیاد طلاق بده، گفتم از خونه فرار میکنم ولی بازم نمیدونم کجا باید برم ، من خودم شاغلم ولی حتی شغلم رو شوهرم برام پیدامیکنه،اون تصمیم میگیره که کجا برم چی بپوشم یا چه کاری انجام بدم و متاسفانه برا دخترم هم همین کارو میکنه، دیگه خیلی كم آوردم ،دلم میخواست حداقل اگه قراره نمیرم یه چند روزی بیهوش باشم خسته شدم، حتی به شوهرم گفتم بیا بریم پیش روانپزشک و مشاور ولی میگه باشه میام اما نمیاد، کسی اگه راهی داره بهم بگه که چند روزی رو به خوابی عمیق برم

  پاسخ
 • حسین ساری
  13 آگوست 2023 2:24 ب.ظ

  من خسته ام. خسته از زندگی ای که برای بالا نگه داشتن پرچمش جوونیم رو دادم و در اخر هیچ. ۳۷ سالمه و دیگه نمیخوام زنده باشم. واقعا نمیخوام. هفته پیش حدود دویست تا قرص خواب و قرص اعصاب و قرص آرامبخش رو با هم خوردم ولی فقط ۲ روز بیهوش بودم. و تا چند روز بعدش منگ بودم. امروز به هر زوری بود هشتاد تا قرص پرپرانول هم گرفتم. حالا میخوام با هم استفاده کنم. به امید یک خواب ابدی امیدوارم آرامش رو اونور ببینیم. یک جمله همسرم مثل پتک توی سرم میچرخه. طلاقمو بده تا لیاقتم رو ببینم. دیگه تحمل این حالت رو ندارم. جهنمی بدتر از این دنیای جهنمی وجود نداره

  پاسخ
 • تا حالا خودکشی نکردم و نمیخوام بکنم چون جرئتشو ندارم ولی خیلی بهش فکر میکنم. خیلی مستأصلم خیلی زیاد، همش 18 سالمه ولی هیچ آینده ای برا خودم نمیبینم.

  پاسخ
 • سلام یه قرص بگین و تعدادش رو هم بگین که چقد بخورم باعث خودکشی میشه لطفا هرچی سریع تر پاسخ بدین

  پاسخ
 • کسی ک مرده
  23 آگوست 2023 10:17 ب.ظ

  من تازه چند روزه ک ۱۵ سالم شده و دنیا برام بی ارزش شده دلم میخاد بمیرم:)
  تاحالا با دو سه بسته قرص ایندومتاسین فکر میکردم میتونم خودکشی کنم اما کمه.
  نزدیک یکسال میشه ک من دارم تحقیق میکنم ببینم با چ قرصی میتونم ب زندگی خودم پایان بدم🙂اگه قرصی میشناسین بگین

  پاسخ
 • احمد محمدی
  2 سپتامبر 2023 9:33 ب.ظ

  من امشب ۸۰۰تا قرص که ۲۰۰تاش واقعا آدمو بیهوش میکنه و تو بیهوشی بدون درد میکشه رو دارم
  امشب شب منه ساعت ۳
  من همچیم خوبه خانوادم خودم چهرم اندامم اخلاقم
  حالا نه اینکه همچی بلاخره هرکسی یه خصوصیات بدی داره
  من فقطو فقطو دلم برای مادرم و خواهرام میسوزه
  احتمالا مادرم سکته کنه فوت کنه. دوتا از دوستام هم همینطور اوناهم بدجور داغدار میشن مثل داداشیم
  من ۳۰ سالمه بیشتر عمرم تنها بودم منظورم رابطه عاطفی نداشتم
  کلا با ۳نفر دوست بودم که جمع تایمشون ۱سال نمیشه.
  واقعا اگر الان کسی تو زندگیم بود کنارم بود باهاش دردودل میکردم بهم امید میداد این کارو نمیکردم
  دوستم خیلی این کارو میکنه ولی اون پسره میدونی
  رفیق پسرت با دختری که رابطه احساسی باهاش داری خیلی فرق داره
  یه دستی میکشه روی سرو صورتت نوازشت میکنه آرومت میکنه ولی رفیقم هیچ وقت نمیتونه کاری که دختر میکنه رو بکنه.
  درکل بگم یوقتایی رفتن خیلی بهتر از موندنه مخصوصا تو این کشور خ لو گلو بلل و عالی ما که همچیش عالیه عالیه آیندمون درخشانه. من تا ساعت ۳ وقت دارم بیشتر از این نمیتونم اینجا باشم.
  امیدوارم هرکس هر خواسته‌ای داره بهش برسه هرچی میخواد باشه

  پاسخ
 • با سم یا مرگ موش خودکشی انجام میشه؟چقد باید خورد؟،کجا میشه تهیه کرد؟

  پاسخ
 • سلام دوستان من همه موارد و نظرات متفاوت رو جهت نارضایتی از عدم ادامه حیات خوندم، بنده 2 بار به سخت ترین شکل ممکن خودکشی کردم یکبار صد ترامادل باهم خوردم و یکبار دور از شهر شاهرگ دستمو زدم که تاندونها و حتی یک شریان دستم قطع شد، غرض از نوشتن این مطلب اینکه خدا نخواد بمیرید شما نمیتونید دورش بزنید و تو رو تحمیل به زندگی اجباری در هر شرایط سخت میکنه و نخواد فوقش ناقص میشید و نمیمیرید!، ما چیزی به اسم سرنوشت داریم و همه ادیان و بی دینهام بهش معتقد هستند مهم اینه تاریخ انقضاء مون کی باشه، یهو دیدید فردا رو ندیدیم و یا بدتر دیدیم، دلهاتون شاد.

  پاسخ
 • مهسا تنها ٢٧
  13 سپتامبر 2023 8:49 ق.ظ

  دوستاني كه از تهران هستيد و مثه من تنها هستيد و قصد خودكشي داريد (داريم) ، بياييد همو پيدا كنيم ، دوست شيم با هم ، با هم معاشرت داشته باشيم ، باور كنيد حالمون بهتر ميشه، همو بهتر درك ميكنيم.خودمون به خودمون كمك كنيم ❤️

  پاسخ
 • سلام من کلاس دوازدهم تجربی ام متاسفانه امتحان ها اینقدر سخت گرفته میشن که هم خرداد افتادم هم شهریور ماه دائم استرس دارم و افسرده شدم و بابام بخاطر همین درس هام که افتادم چیز هایی کع دوست داشتم ازم گرفت مثل پلی استیشن ۵م و تلویزیونم ماهیانه ام رو قطع کرد و دعوام کرد با اینکه کلی درس خوندم نتونستم موفق بشم دیپلم برام یه چیزه دست نیافتنیه فقط دوست دارم بمیرم همش دارم گریه میکنم دوست دارم بخوابم بلند نشم چه دارو ایی پیشنهاد میکنید برا مرگ راحت میخوام از شر مشکلاتم خلاص بشم یه دارو پیشنهاد بدین یواشکی بخرم و بخورم شب بخوابم دیگه بلند نشم فقط امیدوارم داداش کوچیکم که ۷ سالشه تحمل داشته باشه من کنارش نباشم چون بهم وابسته است اونو اندازه یه دنیا دوست دارم دارو پیشنهاد دارین بدین خیلی ممنون میشم

  پاسخ
 • منهم شنیده بودم یکی با پرو پرنالول تو رندان خودکشی کرده فکر میکردم با تعدادی از اون یا کاونازپام میشه ولی با شنیدم تجربیات دوستان سخت شد 😐

  پاسخ
 • منم چندبار اقدام به خودکشی کردم،دوروزپیش هم دخترم خودکشی کردکه خداراشکر نجات پیدا کرد،فقط اینو فهمیدم که به طرز معجزه آسایی هم من و هم دخترم زنده موندیم و فهمیدم هیچ چیزی و هیچکسی ارزش خودکشی نداره

  پاسخ
 • هرکس می‌دونه با چه قرصی میشه خودکشی کرد لطفاً بگه

  پاسخ
 • با قرص فشار میشه خودکشی کرد؟
  فک کنم راحت تر باشه
  چون فشار تا حدی پایین بیاد کما و بعد مرگ هس
  اگه کسی چیزی میدونه و اطلاعی داره بگه لطفا

  پاسخ
 • سلام این ایدیه تلگرام منه @mino823
  هر وقت نیاز داشتید با کسی حرف بزنید این ایدی یادتون باشه
  بدون قضاوت فقط گوش میدم💁🏻‍♀️
  فقط بخاطر اینکه ذره ای هم که شده احساس تنهایی نکنید

  پاسخ
 • من در اطرافم کسانی رو دارم که تعمدا من رو اذیت می کنند تا خودکشی کنم و شکایت در مجامع قانونی هم کاری رو از پیش نبرد. همیشه از خدا می خوام که عمرم رو کم کنه چون حالم ازین دنیا و آدماش به هم می خوره.

  پاسخ
  • من دخترم(:💔۱۷سالمه دیروز تولدم بود امروز میخام‌ هرجور شده خودکشی کنم یه راهکار بدین زیاد درد نداشته باشه من دیگه خسته شدم از بچگی آرزوی مرگ کنی خسته کننده میشه😞

   پاسخ
 • سلام.دکتر داروساز هستم. سالهای طولانیه که داروخونه دارم و دوز کشنده تک تک داروها رو میدونم.سالهاست نزدیکترین فکر بهم خودکشیه ولی شوربختانه جراتشو ندارم. داشتن جرات مهمترین بخش کاره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up