چاقی صورت

4 روش جدید طبیعی چاق کننده صورت (ثابت شده و علمی)

یک صورت لاغر میتواند شما را لاغرتر از آنچه هستید نشان دهد، بخصوص اگر حالت کلی بدنتان لاغر باشد. اگر پزشک به شما گفته باشد که برای بهبود سلامتیتان باید وزن اضافه کنید، از روشهای سالم و بیخطر استفاده کنید. هیچ ضمانتی نیست که افزایش وزن جدید موجب زیبایی و برآمدگی گونه ها میشود اما دستیابی به وزن سالم ممکن است موجب پرشدن صورت شود و رنگ پوست را بهبود بخشد پس این میتواند شما را سالم تر هم نشان دهد.

افزایش وزن سالم

اضاقه وزن وقتی ایجاد میشود که شما کالری بیشتری نسبت به آنچه میسوزید بخورید. خوردن این کالری ها از غذاهای باکیفیت مانند پروتئین ها، دانه های کامل، سبزیجات نشاسته دار، چربی های غیراشباع و لبنیات ایجاد میشود و همچنین موجب میشود در طول افزایش وزن به موادمغذی مطلوب دست پیدا کنید. موادمغذی خوب موجب بهبود رنگ پوست و همچنین انرژی و سلامت کلی بدن میشود. از افزایش وزن سریع با خوردن فست فود، بستنی و نوشابه خودداری کنید چون این به ظاهر و احساس شما کمک نمیکند.

حتما بخوانید: 11 تا از گیاهان دارویی و موادروزمره که برای پوست شما کاملا مضر هستند

برای اضافه کردن وزن به میزان 0.25 تا 0.5 کیلو، روزانه 250 تا 500 کالری مصرف کنید. اضافه وزن بیشتر از این (بخصوص بدون تمرینات افزایش وزن) به معنای این است که بجای ماهیچه های سالم، بافت چربی به بدنتان اضافه میکنید. درحالیکه ممکن است که شما فقط بخواهید کمی چربی به صورتتان اضافه کنید، کل بدن چاق میشود و چربی ها فقط به قسمت صورت اضافه نمیشود.

ورزش برای افزایش وزن

انجام ورزشهای قلبی زیاد، مانع از حفظ کالری اضافی برای افزایش وزن میشود اما بطور کامل آن را از دست ندهید. برای سلامتی خوب، بطور متوسط 20 تا 30 دقیقه در هفته با شدت متوسط این ورزش را انجام دهید.

حتما بخوانید: 13 تا از بهترین و جدیدترین روش چاقی صورت با داروهای گیاهی در کمتر از 30 روز

تمرینات وزن به شما برای بدست آوردن ماهیچه های سالم کمک میکند پس این به پر شدن بدن هم کمک میکند. البته نمیتوان با پیشانی یا چانه وزنه بلند کرد اما تقویت و ساخت عضلات میتواند ظاهر کلی فرد را بهبود بخشد و موجب میشود که فرد متناسب بنظر برسد. هدف حداقل 2 تمرین جامع در هفته است که به عضلات کلی بدن مربوط میشود. ورزشهای قدرتی موجب بهبود عملکرد فیزیکی، وضعیت و انرژی فرد میشود که همه ی اینها بدون توجه به شکل صورت منجر به داشتن ظاهری سالم و پرطراوت میشود.

ویژگی های پیری و صورت

درحالیکه سن افزایش پیدا میکند، چربی صورت هم از بین میرود، این موجب ایجاد علایم قابل رویت پیری میشود. حفظ وزن سالم منجر میشود که پس از سن 40 سالگی هم جوان بنظر برسید. مطالعه ای که در سال 2009 در مورد جراحی پلاستیک و ترمیم منتشر شد نشان داد که در میان دوقلوها، یکی از آنها که شاخص توده ی بدنی آن 4 نمره بالاتر بود، بعد از سن 40 سالگی جوانتر بنظر میرسید. سیگارکشیدن، نوشیدن زیاد مشروبات الکلی، زمان زیادی در معرض نورخورشید قرار گرفتن و داروهای خاص میتواند سن را بیشتر از مقدار واقعی اش نشان دهد.

انتظار میرود نوجوانان و افراد زیر 20 سالی که صورت پری دارند، با گذشت زمان گردی صورتشان تحلیل برود. کلاژن پروتئینی ست که موجب فراهم کردن قابلیت ارتجاعی پوست میشود، این پروتئین با گذر از سن 20 سالگی شروع به از دست دادن انعطاف پذیری اش میکند که این موجب ازبین رفتن چربی صورت و کاهش حجم آن میشود. نتیجه ی این امر ظاهر شدن علایم پیری در صورت با گذشت زمان میباشد.

درمورد انتظاراتتان واقع گرا باشید

برای چاق شدن صورتتان، از تجمع سطح زیاد چربی ناسالم در بدنتان اجتناب کنید. وقتی میخواهید قسمتهایی از بدن را چاق کنید، نمیتوانید دقیقا به چاقی آن مناطق دست پیدا کنید. برای مثال این ممکن است بجای چاق شدن صورت، موجب چاقی شکم، پهلوها و ران شما شود.

حتما بخوانید: جدیدترین و ساده ترین روش چاقی صورت با روغن زیتون در کمترین زمان ممکن

اگر شما لاغر هستید، با BMI کمتر از 18.5 یا پایینتر، اضافه وزن میتواند به چاقی کلی شما از جمله صورت منجر شود. صبور باشید و این را هم بدانید که صورت لاغر و کشیده فقط با ورزش و رژیم غذایی تغییر پیدا نمیکند بلکه به ژنتیک مربوط میشود.

ماسک های کاملا موثر برای چاقی صورت

 

دانلود ویدیو


اپ چرب زبان

با اپلیکیشن چرب زبان، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


link
زیبایی پوستزیبایی صورت

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up