اجرا بعد از اسپری

نحوه استفاده از اسپری تاخیری (و 4 اشتباه رایج)

اگر مشکل انزال زودرس دارید، خجالت نکشید چون شما تنها نیستید! افراد زیادی هستند که با این مشکل مواجهند. خوشبختانه محصولاتی برای افزایش مدت زمان رابطه در دسترس هستند که می توانید به راحتی آنها را تهیه و استفاده کنید.

اسپری های تاخیری حساسیت آلت تناسلی مردان را قبل از رابطه جنسی کم می کنند و به آنها کمک می کنند تا مدت زمان بیشتری در رختخواب بمانند.

در این مطلب همه چیز در مورد اسپری های تاخیری و روش استفاده از آنها را یاد خواهید گرفت.

اسپری تاخیری چیست؟

اسپری های تاخیری به منظور کاهش حساسیت یا بیحس کردن حساس ترین قسمت های آلت تناسلی مرد و برای به تأخیر انداختن انزال استفاده می شود.

این اسپری های با نام های متفاوتی در بازار وجود دارند اما ترکیبات مشابهی دارند و اساس کار همگی آنها به یک صورت است.

مهمترین ترکیب اسپری های تاخیری، مواد بیحس کننده ای مانند لیدوکائین یا بنزوکائین و دیگر مواد است.

نحوه استفاده از اسپری های تأخیری

نحوه ی استفاده از اسپری تاخیری کار پیچیده ای نیست و به آموزش های تخصصی احتیاج ندارد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که محصول را خریداری کنید، آن را باز کنید و روی آلت تناسلی خود اسپری کنید. اما ترفندهایی وجود دارد که هنگام استفاده از این محصولات باید رعایت کنید.

استفاده از اسپری تاخیری برای جلوگیری از انزال زودرس، تنها زمانی موثر خواهد بود که از آن بدرستی استفاده شود. بنابراین آشنایی با تکنیک های فنی لازم است.

همیشه ابتدا به دستورالعمل های درج شده روی محصول رجوع کنید اما در مواردی که لیدوکائین و بنزوکائین به عنوان مواد موثره ی اسپری بکار رفته اند، روش استفاده به یک صورت است. هنگام استفاده از اسپری تاخیری، مراحل زیر را دنبال کنید:

1- اسپری را اعمال کنید

word image 140

اگر می خواهید نحوه استفاده صحیح از اسپری تاخیری را بدانید، ابتدا باید با نحوه ی اعمال آن روی آلت تناسلی آشنا شوید.

دستورالعمل های کاربردی برای اکثر محصولات، به اینصورت است:

  • بطری را به آرامی تکان دهید
  • نازل محصول را نزدیک به آلت تناسلی خود نگه دارید
  • سر اسپری را محکم فشار دهید تا آزاد شود و بصورت کامل روی آلت تناسلی قرار گیرد

اسپری های تأخیری مختلف ممکن است راهنمایی های مختصری در مورد محل پاشیدن آن روی آلت تناسلی به شما بدهند.

چقدر اسپری تاخیری باید استفاده شود؟

سطح حساسیت هر فرد متفاوت است.

اکثر تولیدکنندگان محصولات توصیه می کنند که کار خود را با دو یا سه بار اسپری کردن شروع کنید. ابتدا از مقادیر کم شروع کنید و بسته به سطح حساسیت خود، مقدار آن را تنظیم نمایید.

توجه: اگر از مقادیر زیاد اسپری استفاده کنید، بطور کامل حساسیت خود را از بین خواهید برد و ممکن است به مشکل بربخورید. به همین دلیل است که توصیه می شود ابتدا از مقادیر کم شروع کنید و بسته به نیازتان، مقدار آن را افزایش دهید.

پس از اعمال اسپری به نقاط مورد نظر، آن را بخوبی روی آلت تناسلی پخش کنید تا جاییکه احساس رطوبت از بین برود.

از پخش کردن اسپری با کل کف دست اجتناب کنید چون باعث می شود که مقدار بسیار زیادی از محصول، توسط دست های شما جذب شود.

بنابراین تنها از یک یا دو نوک انگشت برای پخش کردن اسپری روی آلت تناسلی استفاده کنید و اینکار را تا زمانی انجام دهید که دیگر احساس رطوبت نکنید.

نکته: پس از استفاده از اسپری تاخیری، دستان خود را بشویید تا از بیحس شدن آنها و انتقال این وضعیت به شریک زندگی تان جلوگیری شود.

2- صبر کنید تا اسپری اثر بگذارد

word image 141

این مهمترین بخش ماجراست. باید صبر کنید تا ترکیبات اسپری تاخیری، جذب پوست شوند. اگر کمی صبر نکنید، اسپری تاخیری موثر واقع نمی شود و انزال زودرس اتفاق می افتد. بنابراین کمی صبور باشید.

مدت زمان اثر محصولات مختلف متفاوت است اما در بیشتر موارد، حدود 10 تا 15 دقیقه زمان انتظار کافی است. (معمولا روی جلد محصول، مدت زمان اثر آن ذکر شده است)

3- برای عمل آماده شوید

word image 142

خب اکنون که اسپری را به درستی اعمال کردید و کمی صبر کردید تا بخوبی اثر کند، وقت شروع کار است!

از طریق میزان حساسیت آلت تناسلی، می توانید به میزان اثر آن پی ببرید.

در جایی که اسپری استفاده شده است، حساسیت بسیار کم می شود و در جاهای دیگر آلت تناسلی، حساسیت طبیعی خواهید داشت.

اشتباهاتی که نباید هنگام استفاده از اسپری های تاخیری انجام دهید

تجارب فردی در مورد استفاده از اسپری های تاخیری متفاوت است زیرا حساسیت همه ی مردها با هم یکسان نیست. بطور معمول باید چندین بار از این محصولات استفاده کنید تا روش استفاده، مقدار مورد نیاز و محل قرار گیری آن را بخوبی یاد بگیرید.

پس از یک بار تلاش ناامید نشوید و انتظارات خود را در سطح معقول نگه دارید. اگر در اولین استفاده به چیزی که میخاستید رسیده اید، بسیار خوش شانس هستید. سعی کنید هنگام استفاده از اسپری های تاخیری، از اشتباهات رایج زیر اجتناب کنید:

1- از استفاده بیش از حد اسپری تاخیری بپرهیزید

همانطور که در بالا هم اشاره شد، ابتدا از مقادیر کم اسپری استفاده کنید و بتدریج (برحسب نیاز خود) مقدار آن را بالا ببرید.

اگر برای افرایش زمان رابطه، از اسپری بسیار زیادی استفاده کنید، تنها اوضاع را بدتر می کنید چون آلت تناسلی شما به طور کامل بیحس می شود و لذتی از رابطه نخواهید برد.

اگر به طور تصادفی از اسپری بسیار زیادی استفاده کردید و احساس خود را از دست دادید، وحشت نکنید چون این بیحسی دایمی نخواهد بود! با از بین رفتن محصول از روی آلت تناسلی، این احساس دوباره برمی گردد. بیشتر افراد در عرض 30 دقیقه یا بیشتر، حساسیت خود را مجددا به دست می آورند.

2- از استفاده خیلی کم اسپری تاخیری اجتناب کنید

همانطور که استفاده بیش از حد اسپری تاخیری توصیه نمی شود، اعمال مقادیر بسیار کم آن نیز کافی نیست.

ابتدا با مقدار کم شروع کنید و چند دقیقه صبر کنید. اگر حساسیت به اندازه ای کم نشده که بتوانید انزال را نگه دارید، از اسپری بیشتری استفاده کنید.

یک “نقطه شیرین” در مورد مقدار استفاده از اسپری تاخیری وجود دارد که از یک مرد به مرد دیگر متفاوت است. بنابراین نقطه ی مورد نیاز خود را پیدا کنید و به این روند ادامه دهید.

3- اسپری را در مناطق غیرحساس اعمال نکنید

برای زدن اسپری، با بخش کوچکی از آلت که حساس ‌ترین نقطه برای اکثر مردان است و فرنولوم نامیده می شود، شروع کنید. این قسمت، بافت زیرین آلت و در زیر سر آن می باشد. بطور کلی سعی کنید اسپری را به قسمت کلاهک و فرنولوم آلت تناسلی اعمال کنید.

4- برای اثربخشی اسپری، کمی صبر کنید

مدت زمان اثر هر اسپری تاخیری متفاوت است. همانطور که قبلاً اشاره شد، بیشتر آنها حداقل به 10 تا 15 دقیقه زمان نیاز دارند تا اثر کنند.

بنابراین پس از اعمال اسپری، حتما کمی صبر کنید تا ترکیبات تشکیل دهنده ی محصول، کار خود را بدرستی انجام دهند. بعد از اینکه از بیحس شدن آلت تناسلی تان مطمئن شدید، کار خود را آغاز کنید.

سوالات متداول در مورد استفاده از اسپری های تاخیری

اکنون شما با نحوه ی استفاده از اسپری تاخیری و اشتباهات رایج در مورد آن اطلاعات کافی کسب کردید. در این قسمت به سوالات متداولی که در مورد این اسپری ها پرسیده می شود، به طور مختصر و مفید پاسخ داده شده است.

چه مقدار اسپری تاخیری استفاده کنم؟

با دو یا سه بار اسپری کردن شروع کنید و با توجه به نیاز خود بتدریج مقدار آن را بالا ببرید.

برای پی بردن به محدودیت های موجود، توصیه های شرکت سازنده محصول را بررسی کنید. برخی از محصولات توصیه می کنند که بیشتر از 5 بار اسپری نکنید و برخی دیگر ادعا می کنند که با 10 بار اسپری کردن هم مشکلی ایجاد نمی شود.

4 تا از بهترین قرصهای تأخیری گیاهی برای مردان

اسپری تاخیری را به کدام قست آلت تناسلی اعمال کنم؟

اسپری تاخیری را به قسمت کلاهک و فرنولوم (چین پوستی زیر آلت) آلت تناسلی اعمال کنید.

مدت زمان ماندگاری اسپری تأخیری چقدر است؟

مدت زمان ماندگاری اسپری تاخیری، بسته به موارد زیر متفاوت خواهد بود:

  • سطح حساسیت فرد
  • مقدار محصول استفاده شده
  • نوع محصول استفاده شده

Promescent پس از استفاده حدود یک ساعت ماندگاری دارد.

لینک خرید محصول از سایت 

بهترین زمان استفاده از اسپری تاخیری، قبل از نعوظ است یا بعد از آن؟

این به ترجیح شخصی خودتان بستگی دارد. می توانید از قبل همه چیز را آماده و برنامه ریزی کنید یا اینکار را نکنید. در حال حال اسپری تاخیری به یک صورت عمل می کند.

برای برخی از افراد، استفاده از اسپری تاخیری در حالت نعوظ آسانتر است.

آیا می توان همراه با اسپری تاخیری، از کاندوم استفاده کرد؟

این به نوع اسپری تاخیری بستگی دارد. بنابراین باید دستورالعمل های محصول مورد استفاده خود را بررسی کنید.

بیشتر اسپری های تاخیری با انواع کاندوم سازگار هستند اما برخی دیگر را فقط باید بهمراه کاندوم های لاتکس استفاده کرد. بعلاوه استفاده ی برخی اسپری های تاخیری بهمراه کاندوم توصیه نمی شود، بنابراین حتما دستورالعمل های درج شده روی بسته بندی محصول را قبل از استفاده بخوانید.

آیا قبل از رابطه جنسی لازم است اسپری تاخیری را بشورم؟

بسیاری از محصولات به شما توصیه می کنند که برای جلوگیری از بیحس شدن شریک زندگی، باقی مانده های اضافی اسپری تاخیری را از روی آلت تناسلی بشویید.

Promescent به دلیل استفاده از فناوری های جدید و قابلیت های پیشرفته جذب، نیازی به اینکار ندارد.

فرمول این محصول موجب می شود تا ماده فعال اسپری تاخیری، به جای اینکه روی سطح پوست بماند، در زیر سطح پوست قرار بگیرد و موجب بیحسی شریک زندگی تان نشود.

اما اگر از محصول دیگری استفاده می کنید، آن را با انگشت روی آلت پخش کنید تا رطوبت اضافی کاملا از بین برود. بهتر است مواد اضافی را با دستمال مرطوب پاک کنید. حتی اگر اثری از رطوبت وجود ندارد هم سعی کنید آلت تناسلی را قبل از دخول، پاک کنید.

نکته: اگر قصد برقراری رابطه جنسی دهانی دارید، بهتر است پس از جذب اسپری، آلت تناسلی را بشویید (حتی اگر از Promescent استفاده می کنید).

اگر همسرم باردار باشد هم می توانم از اسپری تاخیری استفاده کنم؟

خیر. اگر همسر شما باردار است، برای استفاده از اسپری تاخیری احتیاط کنید.

از آنجا که ایمنی محصولاتی مانند لیدوکائین یا بنزوکائین برای استفاده در دوران بارداری اثبات نشده است، ریسک نکنید و سلامتی فرزندتان را در اولویت قرار دهید.

درمان زودانزالی در مردان (4 روش طبیعی موثر)

آیا اثرات اسپری تاخیری، به همسرم هم انتقال داده می شود؟

تا زمانی که از محصول به درستی استفاده کنید، اثرات اسپری تاخیری نباید به شریک زندگی تان منتقل شود. برای جلوگیری از این امر، نکات زیر را رعایت کنید:

  • اضافات اسپری را از روی آلت تناسلی پاک کنید و رطوبت را برطرف نمایید.
  • تا زمان اثرگذاری اسپری صبر کنید.
  • دست هایتان را پس از تماس با اسپری بشویید.

اگر شریک زندگی شما از بی حسی شکایت دارد، به این معناست که احتمالا نکات ذکر شده در بالا را رعایت نکرده اید.

عوارض جانبی استفاده از اسپری های تأخیری چیست؟

عوارض جانبی همیشه باید قبل از خرید محصول بررسی شوند.

به خاطر داشته باشید که هر محصول متفاوت است و ممکن است حاوی ترکیبات مختلفی باشد که عوارض جانبی متفاوتی دارند. عارضه اصلی همان چیزی ست که انتظارش را دارید: بیحسی موقتی آلت تناسلی مرد.

استفاده بیش از حد از اسپری تاخیر می تواند باعث کاهش موقتی حساسیت و احتمالاً از بین رفتن نعوظ برای مدت زمان کوتاه شود.

در صورت مشاهده ی سوزش پوست، سوزن سوزن شدن و بی حسی بیش از حد، فوراً محصول را با آب و صابون بشویید و اگر این علائم بیش از 12 ساعت طول کشید، با پزشک صحبت کنید.

نتیجه گیری

استفاده از اسپری های تاخیری مانند دیگر داروها، کاملاً ساده به نظر می رسد اما نکاتی وجود دارد که پیروی از آنها لازم و ضروری است.

همیشه اسپری را فقط روی حساس ترین قسمت آلت تناسلی قرار دهید و در مصرف آن زیاده روی نکنید.

ممکن است چند بار طول بکشد تا مقدار مورد نیاز خود را پیدا کنید. ابتدا با 2 تا 3 بار اسپری کردن شروع کنید و اگر احساس می کنید این برای شما کافی نیست، مقدار آن را بتدریج بیشتر کنید.

موثرترین اسپری های تاخیری (10 تای برتر و نکات استفاده)

اسپری های تاخیری زیادی در بازار وجود دارد که ادعا می کنند بهترین هستند، اما کمی تحقیق کنید و مناسبترین اسپری خود را پیدا کنید. به یاد داشته باشید که اگر تجربه بدی از یک اسپری تأخیری دارید، از مارک های معتبر دیگر استفاده کنید.


اپ چرب زبان

با اپلیکیشن چرب زبان، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


link
اسپری تاخیریزناشویی

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up