قرص اکسی متالون

طرز مصرف قرص اکسی متالون، دوره آن برای بدنسازی و نکات دیگر

آنادرول (اکسی متالون) یکی از هورمون‌های آنابولیک با سریع‌ترین زمان عمل است که حتی در طول روز نتایج فوق‌العاده‌ای دارد. با اینحال، این مکمل خاص به عنوان یکی از مهم‌ترین استروئیدهای آنابولیک مضر برای کبد است و ممکن است به سلامتی آسیب برساند. بنابراین توصیه می‌کنم قبل از این که با هر گونه استفاده‌ای که می‌خواهید انجام دهید به ردیف‌های بعدی این مقاله نگاه کنید تا تمام حقایق را یاد بگیرید و از مزایا و خطرات آن آگاه شوید. این مقاله را با اصول اولیه آغاز می‌کنیم.

آنادرول چیست؟

آنادرول نام تجاری اکسی متانول است. این دارو برای اولین بار در سال ۱۹۶۰ با هدف درمان تعداد کم گلبول‌های قرمز خون (کم خونی) و ضعف ماهیچه آماده شد. در سال‌های اولیه تحقیقات آن، پس از یک دوره بررسی بر روی بیماران ایدز که از ضعف ماهیچه‌ها رنج می‌برند، مشخص شد که بیماران به طور متوسط حدود ۸ کیلوگرم اضافه کرده‌اند. مدت زیادی طول نکشید تا بدنسازان فهمیدند که آنادرول به افزایش حجم ماهیچه‌هایشان کمک می‌کند و استفاده از آن در مقیاس زیاد آغاز شد.

آنادرول، دو برابر بیشتر از دیگر داروهای استروئیدی می‌تواند به ساخت ماهیچه کمک کند، اما اکثر کاربران داروهای استروئیدی توصیه می‌کنند که به خاطر اثرات جانبی تولید شده از آن دوری کنید. برای اشاره به برخی از داده‌های علمی بر روی این استروئید آنابولیک، آنادرول، استروئید 17aa اصلاح شده به اتم 17 ام است تا استفاده به صورت خوراکی امکان پذیر باشد. به همین دلیل است که به کبد شما آسیب می‌رساند. به عنوان نتیجه‌گیری در این بخش، با وجود فواید آنادرول، برای کبد بسیار مخرب است و بسیاری عوارض جانبی دیگر دارد.

آیا مصرف آنادرول قانونی است؟

استفاده از استروئیدهای آنابولیک و مشروعیت آن‌ها از کشوری به کشور دیگر فرق می‌کند. استفاده از آنادرویل در کشورهایی مانند انگلستان، کانادا و ایالات‌متحده قانونی است، اما این کشورها قاچاق غیرقانونی را ممنوع می‌کنند.

همچنین بخوانید: برای ضعف بدن چه بخوریم و چه کنیم؟ (از زبان پروفسور کلو)

ویژگی‌های آنادرول

word image 61

در میان استروئیدهای آنابولیک، آنادرول از مشتقات دیدرتسترون (DHT) نامیده می‌شود. DHT یک آندروژن است که به طور طبیعی در بدن انسان تولید می‌شود، بنابراین ساخت آنادرول یک اصلاح از DHT است. آنادرول در مقایسه با DHT اولیه، دارای درجه بالایی از زندگی فعال در استخوان عضلانی است.

کاربرد آنادرول

آنادرول دارای نیمه عمر ۱۶ ساعت است و بنابراین باید هر روز استفاده شود. آنادرول یک استروئید فاز ابری است که برای فاز برش توصیه نمی‌شود چون باعث احتباس آب در طول استفاده می‌شود. اکثر نتایج حاصله از استفاده آنادرول در سه هفته اول رخ می‌دهد و بنابراین لازم نیست که بیش از ۴ تا ۶ هفته از آن استفاده کنیم. جدی‌ترین مشکل این هورمون استروئیدی این است که هر سودی که با استفاده از آن به دست آید، پس از قطع استفاده، خیلی زود کاهش خواهد یافت. دلیل اصلی استفاده از آن این است که خیلی زود کار می‌کند و مصرف کنندگان آن می‌توانند حدود نیم کیلو در روز در طول چند هفته اول اضافه کنند.

تاثیرات روی کبد

مشکل اصلی استفاده از آنادرول ایجاد سمیت کبد است. مقدار آلکیله شده، کربن هفدهم است که به آن اجازه می‌دهد تا هنگامی که مصرف می‌شود، سوخت و ساز در کبد را زنده نگه دارد. این امر بر کبد فشار وارد می‌کند، بنابراین به عنوان خطرناک‌ترین ماده سمی در بین استروئید آنابولیک در نظر گرفته می‌شود.

مقایسه با تستسترون

منبع آنابولیک آنادرول 320 است، که ۳.۲ بار قوی‌تر از تستوسترون می‌باشد. با توجه به تاثیرات آندروژنی، نشان داده شده که آنادرول اثرات منفی کمتری نسبت به تستوسترون دارد.

مطلب مهم: تستوسترون در بدنسازی، زمان تزریق، انواع، عوارض، قیمت و همه نکات مهم

عوارض جانبی

مانند بسیاری از استروئیدهای آنابولیک، آنادرول تعدادی عوارض جانبی را ایجاد می‌کند که باید قبل از استفاده آن به خوبی مطالعه کنید. عوارض جانبی ایجاد شده عبارتند از:

 • افزایش میل جنسی
 • افزایش رشد مو در بدن
 • برخی افراد ممکن است متوجه تغییر صدا شوند
 • مشکلات پوستی مانند آکنه
 • مصرف طولانی‌مدت می‌تواند به کبد آسیب برساند
 • تاثیر آنابولیک خیلی قوی اما تاثیر آندروژنی ضعیفی دارد.

مهم‌ترین عوارض جانبی همان چیزی است که قبلاً به آن اشاره کردیم، سمیت کبد. این اثر جانبی آنرا به عنوان بدترین موارد در میان استروئیدهای آنابولیک قرار می‌دهد. بنابراین وقتی از آن استفاده می‌کنید باید خیلی مراقب باشید. اگر بازده بالا و سلامت کامل برای کبد خود می‌خواهید، نباید بیش از ۴ تا ۶ هفته از آن استفاده کنید در حالیکه از مکمل‌های دیگری استفاده ‌کنید که سلامت کبد شما را بهبود ‌بخشند. همچنین آنادرول مانند دیگر استروئیدهای آنابولیک باعث بعضی مشکلات قلبی عروقی می‌شود. این استروئید برای استفاده توسط زنان توصیه نمی‌شود.

مزایا و معایب آنادرول

مزایا:

 • کسب 0.5 کیلو در روز برای دو هفته اول
 • به سرعت عمل می‌کند
 • احتیاجی به تزریقات نیست
 • چربی را می‌سوزاند
 • بهبود سریع‌تر
 • قیمت فروش نسبتاً پایین

معایب:

 • تمام مزایای کسب ‌شده پس از توقف استفاده از آن ناپدید می‌شوند.
 • تعداد زیادی اثرات جانبی
 • برای کبد بسیار سمی است
 • احتباس آب در بدن
 • فقط در بازار سیاه فروخته می‌شود
 • این دارو غیر قانونی است.

خرید

از طریق وب سایت‌های رسمی، نسبتاً آسان است. دو دسته در دسترس هستند، یکی حاوی استروئید است که توسط آزمایشگاه‌های غیر قانونی تهیه می‌شود و دیگری که توسط مواد اولیه دارو تهیه می‌شود.

حتماٌ بخوانید: سوماتروپین (سوما)- عوارض، بهترین مارک، زمان مصرف و نکات بدنسازی

باید آنادرول خرید کنم؟

مهم‌ترین مشکلی که در این استروئید وجود دارد این است که هر مزیتی که به دست می‌آید، پس از قطع مصرف کنندگان به سرعت ناپدید خواهد شد. حتی یک دوز روزانه ۵۰ – ۱۰۰ میلی‌گرم در روز شدیداً برای کبد مضر است. این واقعیت‌ها باعث می‌شوند شما شگفت‌زده شوید.

چرا باید چیزی به دست بیاورم که اول از همه خطرناک باشد و همه مزیت‌ها فوراً از بین برود؟ با ۴ هفته استفاده از این دارو، یک حجم ماهیچه خوب پیدا می‌کنید، اما بعد ناپدید می‌شود. آیا چند هفته، واقعاً ارزش نابود کردن کبد را دارد؟

آنادروله – پیشنهاد قانونی

اولین سوال منطقی که به ذهن ما می‌آید این است:

آیا آنادروله، استروئید قانونی، تولید شده توسط کریزی بالک، واقعا می‌تواند در رشد ماهیچه کمک کند؟ سعی می‌شود در چند سطر بعدی این مطلب بررسی شود. واقعیت این است که هیچ‌کس نمی‌خواهد ماه‌ها در سالن ورزش صرف چند کیلوگرم بافت ماهیچه کند. از طرف دیگر، کسب حجم عضلانی اضافی به وضوح یک فرآیند کندتر است. این امر، دلیل اصلی است که چرا بسیاری از افرادی که به افزایش حجم عضله در مدت‌زمان کوتاهی علاقه‌مند هستند نسبت به استروئیدها مانند آنادرول، گرایش پیدا می‌کنند. این استرویید خاص، آنادروله، قدرتمند، قانونی و بدون عوارض جانبی است. به علاوه، هیچ ریسکی در طول خرید در بازار سیاه وجود ندارد، جایی که شما می‌توانید به راحتی قربانی شوید.

آنادروله – سوال‌ها و پاسخ‌ها

سوال: زمان مورد نیاز برای دیدن نتایج چیست؟

پاسخ: هیچ نیازی به زمان طولانی وجود ندارد، حتی پس از دومین روز استفاده، شواهدی مبنی بر انرژی بیشتر وجود دارد.

سوال: در مقایسه با آنادرول چطور است؟

پاسخ: گزارش‌های آزمایشگاهی نشان می‌دهد که بعد از استفاده از هر دو آنادرول و آنادروله، محصول طبیعی، آنادروله، تقریباً نصف بازده حاصل از آنادرول واقعی را دارد. این باور کردنی نیست اگر فکر می‌کنید هیچ گونه خطر عوارض جانبی وجود ندارد.

سوال: چقدر باید آنادروله برای گرفتن 2.5 کیلوگرم بافت ماهیچه استفاده کنم؟

پاسخ: در اینجا دو جواب متفاوت وجود دارد. اگر می‌خواهید 2.5 کیلو بافت ماهیچه به سرعت اضافه کنید، می‌توانید از آنادروله برای یک ماه استفاده کنید و سپس از D-Bal استفاده کنید چون این ترکیب ایده‌آل محسوب می‌شود. تنها با استفاده از آنادروله و در صورتی که بدرستی ورزش کنید و از یک رژیم غذایی مناسب پیروی کنید، اضافه کردن 2.5 کیلو بافت ماهیچه به مدت ۴ تا ۸ هفته طول خواهد کشید.

سوال: در واقع هیچ عارضه جانبی وجود ندارد؟

پاسخ: تمام مدارک تاکنون نشان می‌دهند که هیچ گونه عوارض جانبی وجود نداشته و حتی توسط مصرف کنندگان شکایتی مبنی بر عوارض جانبی گزارش نشده است.

آیا فواید به دست آمده دائمی هستند؟

پاسخ: یکی از بزرگ‌ترین مشکلات مربوط به استروئیدهای واقعی این است که عضلات در حدود دو ماه پس از توقف استفاده از استروئید، تورم خود را از دست می‌دهند. بر عکس، آنادروله یک جایگزین طبیعی است و هر چیزی که ایجاد شده‌است بدون خطر ناپدید شدن باقی می‌ماند.

همچنین بخوانید: آمپول نوروبیون چیست؟ قیمت، طرز استفاده، بدنسازی و همه نکات مهم

5 دلیل منطقی برای استفاده از آنادروله

 1. توده حجیم: استفاده از آنادروله یک توده واقعی را به شما می‌دهد که قابل‌مقایسه با دیگر استروئیدها نیست.
 2. استقامت بیشتر: با مقادیر بیشتر اکسیژن در ماهیچه‌ها در طول تمرین می‌توانید یک برنامه سخت‌تر را انجام دهید. تعداد تکرارها را افزایش خواهید داد و برای مدت طولانی این تمرینات را به یاد خواهید داشت.
 3. بدست آوردن قدرت: این یک واقعیت است که حتی یک تکرار تنها به شما مزایای استقامتی و همچنین مزایای ماهیچه‌ای خواهد داد. وضعیت جسمانی شما به شدت بهبود می‌یابد.
 4. بهبود سریع‌تر: استفاده کنندگان اصرار دارند که زمان بهبود بهتری را به همراه داشته باشند. آن‌ها حتی اظهار داشتند که علی‌رغم تمرینات سخت، صبح از خواب بیدار شدند و احساس کردند کاملاً بهبود یافته‌اند.

اپ چرب زبان

با اپلیکیشن چرب زبان، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


link
بدنسازیتقویت بدنقرص اکسی متالون

مطالب مشابه

12 دیدگاه. همین الان خارج شوید

 • با سلام میتونید یک برند از آنادروله برای خرید اعلام کنید من که نتونستم با سرچ کردم چیزی پیدا کنم ممنون

  پاسخ
  • برو داروخانه بگو اوکسی متولون ۵۰ میخام ولی بیشتر از ده ورق مصرف نکن چون آخرش نوک سینه در میاری موهای سرت هم به شدت میریزه

   پاسخ
 • سلام ، برند مطمئن از آنادروله رو میشه معرفی بفرمایید

  پاسخ
 • برند ایران هورمون

  پاسخ
 • درود چطور آنادروله تهیه کنیم.

  پاسخ
 • سلام
  لطفا نام تجاری آندروله رو بفرمایید .
  یا برای خرید از داروخانه این دارو با چه عنوانی نامگذاری میشود؟
  از مطالب مفیدی که عنوان کردین سپاسگزارم

  پاسخ
 • دکتر سیاوش استوار
  1 جولای 2022 7:09 ق.ظ

  با سلام خدمت دوستان. اینجا فقط یک مقاله ترجمه شده تجاری مربوط به یک ساپلیمنت که در ایران نیست، قرار داده شده که اسمی شبیه به اسم اکسی متولون دارد. لطفا اشتباه نکنید و بدنبال اکسی متولون نروید که ن تنها فایده ای نداره، بلکه بعد از 1 ماه استفاده، فقط کلی عوارض جانبی غیر قابل برگشت براتون میمونه(کچلی، عقیم شدن، یرفان و مشکلات کبدی، ژنیکوماستی، و…) ،لطفا دنبال این دارو نباشید.

  پاسخ
 • سلام فقط میخوام بدونم دائمی هست یا بعد یک مدت از بین میره
  میشه دائم استفاده کنیم دوز کم مثلا ۱/۴ قرص هروز؟؟

  پاسخ
 • من اکسی ۵۰ استفاده کردم به مدت ۲۰ روز روزی ۵۰ میل یعنی یک قرص ،در صبح هم استفادع کردم ، البته من تحربه مصرف استروئید رو‌داشتم و‌میدونستم ک هرچیزی باید به اندازه و درکنار داروهای ضد استروژن و بقیه استفاده بشه تا عوارضش ب حداقل برسه ، من در طول دوره از استرازول ک‌یک ضد استروژن هس بهره بردم و از کلوماید ، در کنار اینا از قرص امگا ۳ بخاطربر هم نخوردن کلسترول استفاده کردم و کلی کار دیگ‌ک عوارض رو‌ب حداقل برسونم ، نحوه استفاده از استروئید ها عوارض زیادی داره چ در طول دوره و چ خارج از دوره پس مراقب باشید و با علم پیش برید

  پاسخ
 • سلام برا چاقی صورت چی استفاده منم

  پاسخ
 • چیزی باشه عوارز یا برگشت نداشته باشه

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up