تاداگرا

قرص تاداگرا برای آقایان+ زمان مصرف قرص تاداگرا

قرص تاداگرا 20 میلی ‌گرمی برای درمان اختلال نعوظ در مردان استفاده می ‌شود. این قرص جریان خون را در آلت تناسلی افزایش داده و به ایجاد حالت نعوذ کمک می ‌کند. تاداگرا با شل کردن رگ‌ های خونی آلت تناسلی باعث می ‌شود تا وقتی در اوج را بطه جنسی هستید، خون به داخل آلت تناسلی تان جاری شود.

این قرص باید در دمای زیر 30 درجه سانتی ‌گراد نگهداری شود.

قرص تاداگرا 20 میلی‌ گرمی را می ‌توان با معده خالی یا همراه با غذا مصرف کرد اما باید دقیقا طبق دوزی که پزشک تجویز کرده است، مصرف شود. این دارو در صورت تحریک جنسی به شما کمک می ‌کند، نعوظ داشته باشید. این دارو را باید حدود یک ساعت قبل از این که قصد انجام رابطه جنسی داشته باشید، مصرف کنید. مدت زمان انجام رابطه از فردی به فرد دیگر متفاوت است، اما معمولا بین 30 دقیقه تا یک ساعت طول می ‌کشد. تاداگرا فقط باید در صورت نیاز مصرف شود و توسط پزشک تان شده باشد.

شایع ‌ترین عوارض جانبی این دارو قرمز شدن، سر درد، تاری دید، درد عضلانی، ناراحتی معده و بثورات پوستی است. اگر عوارض جانبی شما را آزار می‌ دهد یا از بین نمی ‌رود، با پزشک تان صحبت کنید.

این دارو برای زنان در نظر گرفته نشده است و مردان هم باید بدون مشورت پزشک از مصرف داروهای دیگر برای درمان ناتوانی جنسی خودداری کنند. مصرف تاداگرا همراه با داروهایی به نام نیترات (که اغلب برای درد قفسه سینه تجویز می ‌شود) می ‌تواند خطرناک باشد. اگر مشکلات قلبی یا کبدی دارید، یا اخیرا دچار سکته مغزی یا حمله قلبی شده‌ اید یا فشار خون پایین دارید، از مصرف این دارو خودداری کنید. قبل از مصرف، در صورتی که از این مشکلات یا سایر بیماری ‌ها رنج می ‌برید، به پزشک تان اطلاع دهید. اگر این دارو باعث به وجود آمدن حالت سرگیجه در شما می ‌شود، نباید به هیچ عنوان رانندگی کنید. در حین مصرف این دارو از نوشیدن الکل خودداری کنید زیرا می ‌تواند منجر به ایجاد عوارض جانبی شود.

مزایای قرص تاداگرا

درمان اختلال نعوظ

قرص تاداگرا 20 میلی‌ گرمی جزء گروهی از دارو ها به نام مهار کننده‌ های انتخابی آنزیم فسفودی استراز 5 (PDE5) است. این دارو با شل کردن رگ‌ های خونی آلت تناسلی عمل می‌ کند، یعنی باعث می ‌شود خون وارد آلت تناسلی و در هنگام تحریک جنسی، نعوظ ایجاد شود. این دارو فقط در صورت تحریک جنسی باعث نعوظ خواهد شد و بسیار موثر است، اما باید حداقل 30 دقیقه قبل از فعالیت جنسی مصرف شود.

اگر دارو هایی به نام نیترات (که اغلب برای درد قفسه سینه داده می‌ شود) هم مصرف می ‌کنید، از مصرف این دارو خودداری کنید.

عوارض قرص تاداگرا

اکثر عوارض جانبی مربوط به این دارو نیازی به مراقبت پزشکی ندارند و با تطبیق پیدا کردن بدن با دارو ناپدید می ‌شوند. در صورت ادامه‌دار شدن این عوارض با پزشک تان مشورت کنید.

عوارض جانبی رایج تاداگرا

 • گرگرفتگی (حس گرما در صورت، گوش، گردن و تنه)
 • سر درد
 • تاری دید
 • درد عضلانی
 • ناراحتی معده
 • کهیر

نحوه استفاده از قرص تاداگرا

این دارو را در دوز و مدت زمان تجویز شده توسط پزشک مصرف کنید. این قرص را به صورت کامل قورت دهید. آن را نجوید، له نکنید و نشکنید. قرص تاداگرا 20 میلی ‌گرمی ممکن است با غذا یا بدون غذا مصرف شود، اما بهتر است در زمان مشخصی مصرف شود.

قرص تاداگرا چگونه عمل می‌ کند؟

قرص تاداگرا 20 میلی ‌گرمی همان طور که گفته شد یک مهارکننده فسفودی استراز (PDE-5) است. این دارو با افزایش جریان خون در آلت تناسلی و شل کردن عروق خونی آلت تناسلی کار می ‌کند.

بزرگ کردن آلت تناسلی مردان با دارو

توصیه ‌های پزشکی

بارداری

قرص 20 میلی ‌گرمی تاداگرا به طور کلی برای استفاده در دوران بارداری خطری ندارد. مطالعات حیوانی نشان داده است که این دارو اثرات نامطلوبی رو نوزاد در حال رشد ندارد یا حداقل تاثیرش بسیار جزئی است. اما مطالعات انسانی در این زمینه بسیار محدود است.

دورانِ شیردهی

اطلاعاتی در مورد استفاده از قرص 20 میلی ‌گرمی تاداگرا در دوران شیردهی در دسترس نیست. لطفا با پزشک تان مشورت کنید.

از طرفی در کل قرص تاداگرا برای زنان توصیه نمی ‌شود.

هنگامِ رانندگی

قرص تاداگرا 20 میلی‌ گرم ممکن است هوشیاری را کاهش دهد، بینایی تان را تحت تاثیر قرار داده یا باعث ایجاد احساس خواب‌آلودگی و سرگیجه شود. در صورت بروز این علائم رانندگی نکنید.

کلیه

قرص تاداگرا 20 میلی ‌گرمی باید در بیماران مبتلا به بیماری کلیوی با احتیاط مصرف شود. ممکن است لازم باشد دوز مصرفی تان تغییر کند. لطفا با پزشک تان مشورت کنید.

کبد

قرص 20 میلی ‌گرمی تاداگرا در بیماران مبتلا به بیماری کبدی باید با احتیاط مصرف شود. برای این حالت هم ممکن است لازم باشد دوز مصرف قرص تغییر کند. لطفا با پزشک تان در این باره مشورت کنید.

مصرف قرص 20 میلی ‌گرمی تاداگرا در بیماران مبتلا به بیماری شدید کبدی توصیه نمی ‌شود.

4 تا از بهترین روشهای خانگی تقویت نعوظ مردان

تداخل با دارو ها

مصرف تاداگرا با هر یک از دارو های زیر می‌تواند اثر هر یک از آن ها را تغییر دهد و عوارض جانبی نامطلوب ایجاد کند:

 • نیتروگلیسرین Leonite، Isonit GTN، Nitrogal
 • ایزوسور باید دی نیترات Isocrate، Cardicap، Sorbidine
 • ایزوسور باید مونونیترات Monopark، Isotrate، Angitrate
 • نیکوراندیل Loradnil

قرص ‌های جایگزین

 • Megalis 20
 • Tadacip 20
 • Super Manforce
 • Forzest 20
 • Tadaflo 20mg

بلد باشید: بهترین و بدترین مواد غذایی برای تقویت نعوظ مردان


اپ چرب زبان

با اپلیکیشن چرب زبان، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


link
اختلالات جنسیتاداگرا

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up