غذا

3 تا از جدیدترین روش های طبیعی-گیاهی برای بزرگ کردن سینه (بهداشتی)

میخواهید سینه بزرگ تر داشته باشید تا جذابیت خود را همواره برای همسرتان حفظ کنید؟ در این مطلب روشهای علمی برای افزایش سایز سینه بدون عوارض را به شما آموزش می دهیم. 

1- محصولات افزایش سایز سینه را امتحان کنید

استفاده از محصولات افزایش سایز سینه یکی از موثرترین روش هاست. هدف این محصولات، افزایش تولید هورمون هایی است که می تواند سینه های تان را بزرگ کنند. این هورمون ها عبارتند از:

افزایش این هورمون ها در بدن تان می تواند رشد سینه را تحریک کند. دو راه وجود دارد:

الف- استفاده از کرم برای بزرگ شدن سینه

 • اولین روش افزایش استروژن و پروژسترون در بدن برای بزرگ کردن اندازه سینه، استفاده از کرم افزایش دهنده ی سایز سینه است.
 • این کرم ها از عصاره های گیاهی مانند پیوراریا میریفیکا ساخته شده اند که حاوی مقدار زیادی فیتواستروژن می باشند.
 • فیتواستروژن یک ترکیب گیاهی است که به لحاظ شیمیایی شبیه استروژن است و هنگامی که جذب بدن می شود، می تواند سینه های تان را بزرگ کند.
 • یکی از محصولات نسبتا مطلوب در کشورمان در اینجا وجود دارد.

نحوه استفاده از کرم افزایش دهنده ی سایز سینه:

 1. دوش گرم بگیرید تا منافذ پوست باز شود.
 2. مقدار کمی کرم را روی نوک انگشتان تان قرار دهید.
 3. به آرامی سینه تان را به صورت حرکت دایره ای ماساژ دهید.

ب- مصرف قرصهای افزایش دهنده سایز سینه

 • روش دوم افزایش اندازه سینه با مصرف قرص هایی است که حاوی استروژن و پروژستین هستند.
 • این هورمون ها در قرص های کنترل قاعدگی نیز وجود دارد و به همین دلیل اغلب سایز سینه ها را افزایش می دهند.
 • مصرف این مکمل ها دو بار در روز به افزایش سطح استروژن در بدن کمک می کند، در نتیجه باعث افزایش سایز سینه تان می شود.
 • از محصولات نسبتا مطلوب در اینجا بحث شده است.

با این حال، اگر احساس می کند که عملکرد این قرص و کرم برای شما بسیار بالاست یا خطرناک است، گزینه های طبیعی زیر را امتحان کنید:

2- درمان های طبیعی

الف- استفاده از گیاهان دارویی برای بزرگ شدن سینه

با وجود این واقعیت که اکثر خانم ها ادعا می کنند که داروهای مدرن موثر هستند، هیچ یک از گزینه های موجود، ثابت نشده که به اندازه ی داروهای سنتی برای این هدف مؤثر باشند اما ممکن است کمک کوچکی کنند. ما دو گیاه زیر را پیشنهاد می کنیم:

 • ریشه قاصدک: یکی دیگر از روش های بسیار مؤثر در رشد سلول ها و بافت های جدید سینه ، نوشیدن چای ریشه ی قاصدک یا کپسول های ۵۲۵ میلی گرم است که خوب است روزانه یک بار مصرف شود.
 • سیب زمینی وحشی: سرشار از فیتو استروژن هایی می باشد که برای رشد بافت سینه ها همواره توصیه می شود

ب- ماساژ سینه را امتحان کنید

ماساژ سینه ها با روش صحیح، به احتمال زیاد باعث افزایش رشد سینه می شود. هنگام ماساژ سینه ها، از روغن های خاص یا کرم هایی استفاده شود که به این منظور درست شده اند (بخصوص روغن نارگیل). از آنجا که این تکنیک مقرون به صرفه و نسبتا بی خطر است، به راحتی می توانید آن را امتحان کنید. ماساژ همچنین می تواند به شما در دستیابی به آرامش ذهنی کمک کند.

ج- نگاهی به کرم های طبیعی یا روغن ها بیندازید

علاوه بر مکمل های گیاهی که ادعا می کنند باعث بزرگ شدن سینه ها می شوند، کرم ها، روغن ها و لوسیون هایی نیز وجود دارند که اثری مشابه دارند. همچنین توصیه می شود قبل از استفاده از هر یک از این راه حل ها، با پزشک تان مشورت کنید تا از مؤثرترین روش ها برای رسیدن به این هدف مطلع شوید. معروف ترین آنها روغن خراطین است. برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید!

word image 143

3- استفاده از داروها

اعتقاد بر این است که انواع خاصی از داروها احتمال افزایش اندازه سینه را دارند. برای خانم هایی که می خواهند از بارداری ناخواسته جلوگیری کنند و همچنین می خواهند سینه های خود را بزرگتر کنند، استفاده از قرص های ضدبارداری اغلب می تواند راه حل مناسب برای هر دو موضوع باشد.

توجه داشته باشید که رشد سینه معمولا یکی از عوارض جانبی رایج ترین قرص های ضدبارداری مبتنی بر هورمون است. اکثر قرص های ضدبارداری دارای استروژن هستند، یعنی هورمون جنسی زنانه که می تواند باعث رشد سینه ی کوچک شود. با این حال، قرص های ضدبارداری عوارضی دارند از جمله: تهوع، ناهنجاری های رفتاری، سردرد و افزایش وزن. انواع دیگر داروهایی که می توانند در روند افزایش سایز سینه کمک کنند عبارتند از:

الف- درمان استرونی را دنبال کنید

هورمون جنسی طبیعی به نام استروژن ممکن است به دلایلی برای بسیاری از خانم ها تجویز شود. به عنوان مثال، می توان آن را برای رفع علائم ناراحت کننده ی یائسگی تجویز کرد. این داروها عوارض جانبی آنچنانی هم ندارند.

ب- درمان با پروژسترون

این هورمون طبیعی جنسی نیز می تواند به دلایل گوناگونی تجویز شود. به عنوان مثال، جهت جلوگیری از رشد بیش از حد رحم در خانم هایی که استروژن مصرف می کنند، پروژسترون تجویز می شود. پروژسترون درست مانند استروژن می تواند باعث افزایش کم سایز سینه شود. قبل از مصرف این محصول به توصیه پزشک توجه کنید زیرا باعث ایجاد ناهنجاری های مختلف از جمله؛ درد مفاصل و تحریک واژن می شود.

word image 144

ج- افزایش سینه با SSRls

SSRIs یعنی بازدارنده های باز جذب سروتونین، همان داروهای ضد افسردگی است که اثر جانبی مصرف آن بزرگ شدن سینه است. اگرچه SSRI ها بدون عارضه هستند و در مقایسه با سایر داروهای ضد افسردگی نسبتا بی ضررند، خوب نیست که آنها را بدون علت مصرف کنید. این بدان معنی است که باید قبل از مصرف SSRI با پزشک مشورت کنید. برخی از عوارض جانبی که احتمالا در صورت مصرف SSRI ها تجربه می کنید عبارتند از: سردرد، تهوع و کاهش میل جنسی.

حتما بخوانید: 15 تا از جدیدترین و بهترین ماسک های صورت طبیعی-گیاهی (جوانسازی و زیبایی پوست)

4- ورزش منظم و تنظیم رژیم غذایی

اغلب ورزش ها و رعایت رژیم غذایی مناسب، برای بدن تان از بسیاری جهات مفید می باشد. به طور کلی، ورزش های خاصی وجود دارد که می تواند سینه های شخص را بزرگ تر کند. توصیه می شود زمانی که سعی می کنید اندازه سینه خود را با ورزش افزایش دهید، سعی کنید این حرکات را در باشگاه ها انجام دهید.

به عنوان مثال، می توانید چندین تمرین را با وسایل وزنه برداری سبک انجام دهید. این ورزشی مناسب است زیرا وقتی سعی می کنید وزنه ها را بالا ببرید به سینه های تان فشار می آید. موارد زیر تمرینات دیگری هستند که در هنگام ورزش باید انجام دهید، اگر می خواهید به سرعت به نتایج رشد سینه برسید:

الف- انجام پوش آپ (حرکت شنا)

پوش آپ نه تنها ورزشی برای ماهیچه های ی سه سر می باشد، بلکه باعث تقویت ماهیچه های سینه ای که در زیر سینه قرار دارند نیز می شوند. انجام چند حرکت پوش آپ در یک مرتبه به راحتی به بازوهای تان فشار می آورد. برای شروع، روزی 3 یا 4 بار و هر مرتبه 10 بار انجام دهید. وقتی که در انجام دادن این حرکت ماهر شدید آن را به 5 یا 6 مرتبه در روز افزایش دهید.

ب- بلند کردن دمبل از ران ها به سمت بالای سر

این تمرین نیز به تقویت ماهیچه های زیر سینه کمک می کند. به دنبال دمبل هایی که سنگین هستند باشید تا مؤثر واقع شوند. با این حال، دمبل ها نباید به حدی سنگین باشند که موجب فشار زیاد شود.

ج- انجام ورزش فشار آوردن به دیوار

نوع دیگری از تمرین پوش آپ است و بر روی عضلات گردن و بازوها کار می کند. برای انجام این تمرین باید به فاصله دو پا از دیوار بایستید. مطمئن شوید که بازوهای تان درست رو به دیوار است و با کف دست به دیوار فشار بیاورید. به آرامی به سمت دیوار بروید تا اندازه ای که آرنج تان خم شود، در حالی که پاهای تان را در موقعیت اولیه نگه داشته اید. برای مشاهده ی نتایج بهتر و مؤثرتر این تمرین را روزی 3 مرتبه و هر مرتبه 12 بار تکرار کنید.

5- تنظیم رژیم غذایی

تنظیم رژیم غذایی تان نیز یک ترفند مناسب دیگر است که می توانید برای بزرگ کردن سینه تان استفاده کنید. در اینجا عوامل مختلفی وجود دارد که باید تلاش کنید برای افزایش رشد سینه تان به دست بیاورید.

الف- زیاد کردن وزن

اگر می خواهید به طور طبیعی سایز سینه های تان را افزایش دهید، باید به دنبال روش هایی باشید که وزن تان را افزایش می دهند. احتمالا سینه های تان همراه با ران ها، معده و دیگر قسمت های بدن تان پر می شود که به راحتی وزن بیشتری نسبت به سایر نواحی بدست می آورند. برای به دست آوردن سریع وزن، مصرف کالری خود را افزایش دهید و بر مصرف غذاهای چرب تر و خوراکی های شیرین مانند کوکی ها تمرکز کنید.

ب- خوردن غذاها حاوی استروژن

همانطور که پیش از این بحث شد، این هورمون در زنان توانی افزایش سایز سینه را دارند. در اینجا انواع مختلفی از مواد غذایی که غنی از استروژن هستند بیان شده است:

 • میوه ها: آلو، گیلاس، گریپ فروت و انار
 • سبزیجات: جوانه یونجه، چغندر، کلم پیچ و لوبیا سبز
 • آجیل: بادام زمینی، گردو و پسته
 • غلات: گندم، جو و برنج
 • محصولات سویا: شیر سویا، ماست سویا، سویا و توفو

حتما بخوانید: 11 تا از گیاهان دارویی و موادروزمره که برای پوست شما کاملا مضر هستند

6- بزرگ جلوه دادن سینه ها

ورزش وضعیت خوب و مناسبی است که توصیه می شود و می تواند به افزایش رشد سینه کمک کند. بعضی از خانم ها سینه های آویزان دارند که در این حالت متوجه می شوند که سینه های شان از آنچه به نظر می رسد کوچک تر است.

تمرینی برای داشتن وضعیتی خوب، مستقیم بایستید و خود را صاف نگه دارید، سر خود را به سمت بالا و به آرامی سینه تان را به سمت جلو بدهید و راه بروید. ایده های دیگری که می توانند ظاهر سینه را خوب نشان می دهند، وجود دارد:

الف-استفاده از سینه بند با سایز درست

استفاده از سینه بندهایی که بیش از حد بزرگ و یا کوچک هستند قطعا سینه های تان را کوچک تر از آنچه هست نشان می دهند. ضروری است که سینه بندی بپوشید که مناسب تان باشد. از پوشیدن سینه بندهایی که سینه های تان را مسطح یا آویزان می کند خودداری کنید.

ب- از سینه بند اسفنجی یا پوش آپ استفاده کنید

سینه بند اسفنجی قطعا سینه های تان را بزرگ تر نشان می دهد. از سوی دیگر، سینه بند پوش آپ آنها را بالا می برد. بدانید که سینه بند پوش آپ به شما فرصتی برای داشتن سینه های بزرگ ارائه می دهد بدون اینکه نیاز به انجام کارهای سخت و تمرینات ورزشی داشته باشید.

ج- اجتناب از چسباندن پارچه به سینه بند تان

استفاده از پارچه یا بافت برای بزرگ کردن مصنوعی سینه های تان بسیار ناراحت کننده است، به خصوص اگر محصولاتی که استفاده می شود باعث عرق کردن یا تحریک پوست تان می شود.

این کار باعث می شود که سینه های تان ظاهری ناصاف و ناهموار داشته باشند.

7- روشهای طب سنتی

آب پیاز

برای این کار، عسل، زردچوبه و آب پیاز را با هم مخلوط کنید و روی سینه خود قرار دهید. این ترکیب می تواند به سفت شدن سینه ها کمک کند و سایز سینه را افزایش دهد. برای به دست آوردن نتیجه موثر، قبل از خواب باید این درمان را اعمال کنید و صبح با آب گرم آن را بشویید.

روغن زیتون

روغن زیتون به عنوان یکی از موثر ترین داروهای خانگی برای افزایش سایز سینه محسوب می شود. ماساژ منظم با روغن زیتون می تواند سینه شما را نرم کند. علاوه بر این، استفاده از روغن زیتون می تواند به کاهش خطر ابتلا به سرطان کمک کند.

حتما بخوانید: جدیدترین و بهترین روش استفاده از جوانه گندم برای چاقی صورت بطور موثر

روغن اسطوخودوس و روغن درخت چای

روغن های رایج دیگری که امروزه استفاده می شود روغن اسطوخودوس و روغن درخت چای است. آنها باعث تحریک رشد بافت سینه می شوند و اندازه کلی آنها را افزایش می دهند. روغن درخت چای و روغن اسطوخودوس را به مقدار مساوی مخلوط کرده و حدود 10 دقیقه به سینه خود بمالید و سپس آن را بشویید حداقل یک ماه به صورت روزانه تکرار کنید.


اپ چرب زبان

با اپلیکیشن چرب زبان، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


link
افزایش سایز سینهزیبایی اندام

مطالب مشابه

1 دیدگاه. همین الان خارج شوید

 • با سلام خدمت دوستان عزیز
  جهت بزرگ کردن سایز سینه در بانوان مصرف گیاه قاصدک بسیار مفیده
  اما با توجه به اینکه ریشه قاصدک و مخصوصا دمنوش آن بسیار تلخ هستند، می تونید کپسول ریشه رو تهیه و به راحتی مصرف کنید
  طبق اصول علمی مصرف پودر ریشه بسیار موثر تر از عصاره یا دمنوش است.
  می توانید کپسول ریشه قاصدک رو از شرکت دارویی ایرانی که این محصول رو تولید میکنه با قیمت مناسب تهیه کنید
  بسیار با کیفیته

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up