لاغری با زنجبیل و دارچین

2 روش عالی برای لاغری با دارچین و زنجبیل در کمترین زمان

در این مطلب با کمک جدیدترین تحقیقات پزشکی دنیا، دو روش فوق العاده برای لاغری با دارچین و زنجبیل با سرعت هر چه تمام تر را به شما معرفی می کنیم. این دو دستور نتیجه چندین سال تجربه و کار علمی ست و کاملا ثابت شده است.

نقش زنجبیل و دارچین در کاهش وزن

چگونه زنجبیل و دارچین باعث کاهش وزن میشوند. نوشیدن چای زنجبیل تازه و دارچین باعث کاهش وزن می شود زیرا این دو ادویه با هم همکاری می کنند تا:

 • گردش خون را افزایش دهند، زمانی که گردش خون بهبود یابد، سموم و چربی راحتر از خون پاک میشود.
 • باعث تحریک روده بزرگ میشود که این کار باعث حذف مواد اضافی از روده میشود.
 • پاکسازی سیستم گوارشی، زیرا در سیستم گوارش میکروارگانیسمها و قارچها و انگلها سبب ایجاد محیط سمی در روده میکنند که باعث خرابکاری در کم کردن وزن میشود.
 • توقف رشد مخمر Candida که به اختلالات متابولیکی و افزایش وزن کمک می کند.
 • تخلیه کیسه صفرا تا کلسترول را کاهش دهد
 • کاهش قند خون افراد مبتلا به اختلالات متابولیک، مانند مقاومت در برابر انسولین و دیابت نوع 2
 • زنجبیل و دارچین حاوی اسانسهای منحصر به فردی هستند که باعث کاهش میل و اشتها می شوند.

روش اول: روش اصولی ترکیب زنجبیل و دارچین

برای کاهش وزن با زنجبیل و دارچین، پوست دارچین تازه و زنجبیل تازه رنده شده را دم کنید. می توانید پودر دارچین را جایگزین کنید، اما پودر آن ممکن است روغنهای ضروری که در پوست آن موجود است را نداشته باشد.

word image 197

دو قاشق چایخوری زنجبیل را داخل قوری بریزید. بهتر است از زنجبیل معمولی و تازه استفاده کنید که کمی عطر و طعم تلخ و داغتری دارد. زنجبیل رنده شده جهت تهیه چای، بهترین عملکرد را برای کاهش وزن دارد.

word image 198

یک لیتر آب جوش در قوری بریزید. یک یا دو فنجان بنوشید در حالیکه داغ است و بقیه آنرا در بطری بریزید برای بعد. این چای را میتوان سه روز در یخچال نگهداری کرد. چای زنجبیل و دارچین را می توان خنک و با میوه به عنوان یک چاشنی استفاده کرد.

صبح قبل از اینکه رختخوابت را ترک کنی ابتدا 225 گرم از این چای را بنوش. در بسیاری از افراد باعث میشود که تقریباً یک کیلو در هفته وزن کم کنند. میتوانید این چای را برای کاهش وزن بیشتر، در طول روز بنوشید.

حتما بخوانید: 12 دستور جدید لاغری با تخم شربتی که پیش از این نمی دانستید

روش دوم: چای دارچین و زنجبیل (ترکیب فوق العاده قوی)

حالا می دانید که دارچین و زنجبیل چقدر قوی هستند، پس تصور آن سخت نیست که چطور یک نوشیدنی که ترکیبی از دو ماده شگفتانگیز است، میتواند اضافه وزن را درمان کند. علاوه بر تنظیم قند خون و افزایش متابولیسم (هر دو از عوامل مهم کاهش وزن سالم)، این نوشیدنی به طور بالقوه گردش خون را افزایش می دهد، رودهی بزرگ را از پسماند اضافی و همچنین سیستم گوارش را از باکتری ها و قارچ های بیماری زا پاک می کند و تاثیر شدیدتری نسبت به روش اول دارد.

مواد لازم

 • 1 چوب دارچین کامل
 • 2 قاشق چایخوری زنجبیل تازه رنده شده

طرز تهیه

 1. ریشه زنجبیل تازه را تا وقتی که به اندازه دو قاشق چایخوری شود رنده کنید. اگر کمی بیشتر یا کمتر شد، نگران نباشید.
 2. تمام دارچین را در قوری بگذارید و قوری را از آب جوش پر کنید، سپس زنجبیل رنده شده را اضافه کنید و روی آنرا بپوشانید. مدت 10 تا 15 دقیقه بگذارید بماند.
 3. بعد از اینکه 10 تا 15 دقیقه به آن استراحت دادید با یک صافی آب را از دارچین و زنجبیل جدا کنید و بعد از اینکه خنک شد آنرا بنوشید و لذت ببرید.

نکات و ترفندها

اضافه کردن فلفل قرمز به زنجبیل و دارچین باعث سوختن سریعتر چربیها می شود.

 • اگر مایل هستید که چربی بیشتری بسوزانید و مشکلی با ادویجات تند ندارید، نیمی از یک فلفل هالوپینو را به این مایع اضافه کنید.
 • برای شیرین کردن چای دارچین و زنجبیل نصف قاشق چایخوری پودر استویا یا تروویا استفاده کنید. عسل استفاده نکنید. شربت آگوا یا شکر را نیز استفاده نکنید زیرا گلیسمی آنها بالاست و باعث افزایش وزن میشوند.

روشهایی برای استفاده از دارچین و زنجبیل در غذا

میتوانید چای زنجبیل و دارچین را دم کنید و یا به عنوان ماده اصلی به دیگر غذاهایی که در طول روز مصرف میکنید، اضافه نمایید، یا اینکه پودر آنها را به عنوان چاشنی بکار ببرید. زنجبیل را میتوانید برش دهید و به طور مستقیم به هر غذایی که میخواهید اضافه کنید.

word image 199

حتما بخوانید: خواص و مضرات تخم کتان برای لاغری و بهترین زمان و نحوه مصرف (تحقیقات 2019)

دو قاشق سوپخوری از این چای را به هر نوشیدنی یا چای سرد که دارید اضافه کنید تا کاهش وزن سالمی داشته باشید.

با اضافه کردن این چای به لیمو و چای سیاه داغ، نوشیدنیتان خوشمزه میشود.

زنجبیل و دارچین را میتوان به هر نوشیدنی یا لیموناد اضافه کرد تا به معجونی برای کاهش وزن تبدیل شود.

word image 200

از چای دارچین و زنجبیل یا ادویه آنها، به سوپ یا غذایی که سیبزمینی شیرین، کدو یا هویج دارد، اضافه کنید.

دارچین و زنجبیل برای بهبود طعم شیرین این سبزیجات عالیست.

زنجبیل و دارچین برای طعم سوپ هویج عالیست.

word image 201

چای زنجبیل و دارچین یا ادویه آنها را به گوشت گاو و گوشت بره اضافه کنید.

همچنین میتوانید به ابگوشت بره و گاو نیز اضافه کنید، برای اینکه طعم آن کمی تند شود.

حتما بخوانید: جدیدترین خواص و نحوه مصرف روغن سیاه دانه برای لاغری در کمترین زمان

سوالات متداول

آیا به یک رژیم خاص برای کاهش وزن نیاز دارم و آیا با مصرف چای دارچین و زنجبیل وزنم کاهش مییابد؟

سلام، من به شدت نیاز به کاهش وزن دارم با استفاده از دارچین، زنجبیل، لیمو و عسل. من غیر فعال شدهام، می خواهم چیز جدیدی را امتحان کنم برای کاهش وزن، بدون نیاز به ورزش.

مقدار بسیار کمی عسل بردارید و به آرامی شیرین کنید. رژیم های مختلف و شیوه زندگیهایی وجود دارد که می تواند به فرد کمک کند تا وزن ناخواسته خود را کم کند. برای اینکه در این کار موفق شوید باید در هفته ازنیم کیلو تا یک کیلو وزن کم کنید. ابتدا 10٪ از وزنتان کم میشود ولی باید توجه کنید که آب بدنتان است؛ بنابراین اگر وزن شما 200 پوند باشد، ابتدا به 20 پوند وزنی که کاهش مییابد توجه کنید که آب است. اگر به سرعت آن را از دست بدهی خوب است، اما مطالعات نشان داده اند که وزن را ثابت می کند. در مطالعات اخیر توصیه شده برای کاهش وزن باید کربوهیدراتها را کمتر مصرف کنید. بدون ورزش و با توجه به روزهداری. چند هفته اول روزه گرفتن با 12 یا 16 ساعت شروع می شود. سپس به تا 24 ساعت آنرا ادامه دهید. در نهایت بدنتان به این کار عادت خواهد کرد. می توانید در طول روز چای یا آب گوشت بخورید.

آیا واقعا این ترکیب برای کاهش وزن مفید است؟ در حال حاضر من باید 15 کیلوگرم از وزنم را کم کنم.

من در دوران بارداری 15 کیلوگرم به وزنم اضافه شد. در حال حاضر دچار زانو درد شدید شدم به علت اضافه وزنم… لطفی به من کنید و در این مورد پیشنهاداتی به من بدهید.

اکثر زنان پس از زایمان دچار اضافه وزن میشوند. بهترین راه کاهش وزن در این زمان شیردادن به نوزاد است، چرا که باعث میشود کالری بسوزانند. اگر شیردهی نداشته باشید، می توانید کربوهیدراتها و غذاهای فرآوری شده را کاهش دهید. اگر میل شدید به شیرینی دارید، در رژیم غذاییتان شکر طبیعی که در میوهها یافت میشود را جایگزین مواد شیرین کنید. هندوانه و توت فرنگی، انتخاب عالی برای میان وعده های شیرین هستند.

حتما بخوانید: 6 تا از قوی ترین لاغرکننده های طبیعی-گیاهی که از نظر علمی کاملا ثابت شده اند

آیا زنجبیل را پوست بکنیم یا به همان صورت رنده کنیم؟

آیا زنجبیل را پوست بکنیم یا به همان صورت رنده کنیم؟ چگونه از زنجبیل استفاده می کنید؟ آیا می توانید لیموترش و لیمو را اضافه کنید؟ یک قاشق غذاخوری عسل یا سرکه سیب؟ من امتحان کردم: من قصد دارم آن را برای اولین بار امتحان کنم. از چگونگی عملکرد این دستورالعمل اطلاعی ندارید؟ فکر می کنم عملکرش اینگونه باشد. مشکلی نیست، فقط نمیدانید که مقدار آب و مقدار زنجبیل چقدر باید باشد.

چگونه می توانم از شر چیزهایی که دوست دارم خلاص شوم، لطفا مرا نصیحت کنید؟

پیشنهاداتی برای خلاص شدن از چربیهای دور کمر و شکم. چگونه باید از دارچین و زنجبیل استفاده کرد تا باعث کاهش وزن شود. من این را امتحان کردم: آب زرد زنجبیل، آب لیمو و اکنون دارچین و زنجبیل. فکر میکنم باعث ایجاد تغییراتی شد: ضدافسردگی. زمانی که وزنم کاهش یافت.


اپ چرب زبان

با اپلیکیشن چرب زبان، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


link
دارچینزنجبیللاغری

مطالب مشابه

2 دیدگاه. همین الان خارج شوید

 • بسیار عالی و مفید و جالب ممنونم

  پاسخ
 • سلام وقت بخیر
  سک سوال داشتم برای وزن ۷۵کیلو قد ۱۶۷و سن۱۷ساله دمنوش دارچین و زنجفیل نتیجه خواهد داد؟؟
  زودتر جواب بدین خیلی استرس داروم وزنم خیلی زیاد شده

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up