قرص

10 تا از بهترین قرص های سرماخوردگی خارجی (موجود در ایران)

طبق آمارهای جدید، یک فرد به طور متوسط ​​در هر سال سه بار دچار سرماخوردگی می شود. بنابراین اگر در چهار ماه گذشته دچار سرماخوردگی نشده اید، بسیار محتمل است که یک دوره در راه باشد. گرچه سرماخورگی بیماری جدی محسوب نمی شود، اما می تواند بسیار محدود کننده باشد. به خطر انداختن ابتدایی ترین حواس و عملکردهای بدن انجام وظایف روزمره و مسئولیت های کاری شما را با یک مشکل جدی روبرو می کند.

خوشبختانه، بسیاری از داروهای سرماخوردگی به ما کمک می کنند تا علائم این بیماری را به راحتی کنترل کنیم. با توجه به اینکه انواع مختلفی از این داروها در دسترس هستند، طبیعی است که بپرسید – بهترین داروی سرماخوردگی برای بزرگسالان چیست؟ با مطالعه این راهنما، نحوه انتخاب داروی سرماخوردگی که مناسب سیستم بدنی شما است را خواهید آموخت.

از دست ندهید: برای سرماخوردگی چی خوبه؟ چی بخوریم و چی نخوریم؟ (از زبان فوق تخصص)

10 داروی برتر سرماخوردگی ویژه بزرگسالان

تصویر نام شکل دارویی قیمت رنکینگ

(1-5)

https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/81VyYSh2KzL.SP110.jpg 1- کپسول OHCO Cold Snap – مناسب برای علائم سرماخوردگی و آنفولانزا – گیاهی کپسول $$$ 4.8
https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/71ih8%2B6gr4L.SP110.jpg 2- Kirland Signature- مخصوص روز و شب کپسول ژل $$$ 4.8
https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/51ImQ%2BBAzIL.SP110.jpg 3- قرص سرماخوردگی و آنفولانزای Sambucol، حاوی 30 عدد قرص $$ 4.7
https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/91%2BGcqvKixL.SP110.jpg 4- کپلت روز و شب بزرگسالان Mucinex Fast-Max ، حاوی 30 عدد کپلت $$ 4.6
https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/91kKm3B4IoL.SP110.jpg 5- ژل های مایع آنفولانزای Alka-seltzer Plus روز / شب، حاوی 40 عدد کپسول ژل $ 4.6
https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/81gsJpyK-7L.SP110.jpg 6- قرص سرماخوردگی و آنفولانزایContac Cold روز / شب، حاوی 28 عدد قرص $ 4.6
https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/91i1lNiVKWL.SP110.jpg 7- کپلت سرماخوردگی و آنفولانزای Tynenol، حاوی 24 تعداد کپلت $ 4.5
https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/81cJoVQKs8L.SP110.jpg 8- قرص های سرماخوردگی Zicamبا طعم مرکبات، حاوی 45 تعداد قرص $$$ 4.5
https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/91TAFQa8yfL.SP110.jpg 9- بسته کپلت NyQuil وDayQuil ، حاوی 45 عدد کپلت $$ 4.1
https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/71r-Rv5z7pL.SP110.jpg 10- Sprout برای درمان سرماخوردگی، گلو درد و احتقان بینی در کوتاه ترین زمان قطره $$$$ 4.1

فاکتورهایی که باید در زمان خرید داروهای سرماخوردگی در نظر بگیرید

از آنجا که همه واکنش یکسانی نسبت به فرمول داروهای خاص نشان نمی دهند، شرکت های داروسازی طیف گسترده ای از داروهای سرماخوردگی را ارائه می کنند. دانستن اینکه بدن شما به چه چیزهایی نیاز دارد و چه اینکه هر محصول دارای چه خصوصیات منحصر به فردی است به شما در تهیه بهترین داروی سرماخوردگی مناسب کمک خواهد کرد.

1- شکل دارویی. بسته به ترجیح شخصی شما، می توانید دارویی خریداری کنید که به شکل کرم موضعی یا پماد، شربت، قرص مکیدنی یا قرص استاندارد باشد. هر کدام از این اشکال دارای خصوصیات منحصر به فردی است که آن را از سایرین متمایز می کند، با نگاه عمیق تری به این عوامل، درک بهتری از آنچه ممکن است در بدن شما به بهترین وجه واکنش نشان دهد بدست خواهید آورد.

  • قرص ها، قرص، کپلت، کپسول و سایر اشکال جامد در بین بهترین داروهای سرماخوردگی قرار دارند. از آنجا که این داروها کوچک و قابل حمل هستند، همیشه می توانید به راحتی دوز مناسب خود را مصرف کنید. تنها مشکلی که در مورد قرص وجود دارد این است که در برخی مواقع برای تأثیرگذاری آنها زمان نسبتا زیادی لازم است زیرا قبل از جذب مواد فعال باید هضم و متابولیزه شوند.
  • قرص های مکیدنی. این قرص ها به ویژه در صورت وجود علائمی مانند سرفه و گلودرد بسیار ایده آل هستند. قرص های مکیدنی به تسکین احتقان و عطسه کمک می کنند، اما به دلیل اینکه در هنگام ذوب شدن، اثر بخشی خود را از دست می دهند، ممکن است لازم باشد چندین عدد از آنها را به همراه داشته باشید
  • شربت. بسیار سریعتر از قرص است، و برای تسکین بافت های گلو بکار می رود. نکته مورد توجه در مورد شربت ها این است که در شرایط خاص، مانند مسافرت یا حرکت در فضای باز، استفاده از آنها دشوار می شود.
  • کرم ها و پمادهای موضعی. این محصولات با استفاده از رایحه ای قدرتمند و غالباً منتول که به داخل حفره بینی و سینوس جهت پاک کردن مجاری هوایی هدایت می شود، کار می کنند. پمادها احساس سوزش جزئی در مناطق هدفمند مانند سینه ایجاد می کنند، که گفته می شود احتقان را تسکین می دهد. برای بعضی از افراد، استفاده از آنها واقعاً خوب است. با این حال، اگر می خواهید لباس بپوشید و در حرکت باشید، ممکن است استفاده از داروهای موضعی برایتان چندان مناسب نباشد. غالباً استفاده از آنها مستلزم این است که بنشینید و اجازه دهید تاثیر خود را بگذارند، بنابراین استفاده از آنها در محل کار ممکن است ایده خوبی نباشد.

2- عناصر فعال. داروی سرماخوردگی در واقع فرمولاسیون مواد مختلفی است که هر علامتی که ممکن است در سرماخوردگی شما وجود داشته باشد را، هدف قرار می دهد. به عنوان مثال، یک فرمول ممکن است بیشتر روی علائم مرتبط با سینوس مانند عطسه، آبریزش و خارش بینی تمرکز کند. برخی دیگر می توانند ترکیباتی داشته باشند که مشکلات دستگاه تنفسی تحتانی مانند سرفه و احتقان را هدف قرار می دهند.

با توجه به اینکه چه علایمی در سرماخوردگی شما وجود دارد، پیشنهاد می شود برچسب روی محصولات را با دقت مطالعه کنید. شما باید محصولی را انتخاب کنید که با علائم شما بیشترین همخوانی را دارد. تا حد امکان، از مصرف داروهای سرماخوردگی که شامل مشکلات و علائمی هستند که در شما دیده نمی شوند، خودداری کنید.

حتما بخوانید: 9 غذای فوق العاده موثر تقویت سیستم ایمنی بدن

3 تا از بهترین داروی سرماخوردگی برای بزرگسالان (پیشنهاد ما)

1- کپسول OHCO Cold Snap – مناسب برای علائم سرماخوردگی و آنفولانزا – کاملا گیاهی

طبق نظر مصرف گنندگان، OHCO Cold Snap بهترین داروی سرماخوردگی موجود در بازار برای بزرگسالان است. اگرچه به صورت کپسول توزیع می شود، اما برای مقابله با تمام علائم سرماخوردگی موثر خواهد بود.

گرچه بسیاری بر این باورند که چنانچه به دنبال تسکین سریع سرماخوردگی خود هستید، استفاده از این دارو بهترین راه حل نخواهد بود، اما در کل فرمول OHCO Cold Snap یک راه حل بسیار مؤثر و سریع برای درمان سرماخوردگی محسوب می شود. این کپسول ها با هدف قرار دادن تمامی علائم سرماخوردگی، راهی آسان، در دسترس، بی خطر و بدون عوارض جانبی به شمار می روند.

اگرچه ممکن است کمی گرانتر از گزینه های دیگر باشند اما عموما برای اکثریت قریب به اتفاق مصرف کنندگان بسیار مؤثر واقع می شوند. به همین دلیل در بین افرادی که به دنبال بهترین درمان سرماخوردگی هستند، به یک محصول محبوب تبدیل شده اند. نکته قابل توجه دیگر این است که این کپسول ها ترکیبات گیاهی دارند.

2- Kirland Signature- مخصوص روز و شب

این دارو با قرار گرفتن در جایگاه دوم در لیست ما، روشی استاندارد و آسان برای درمان سرماخوردگی شما است. فرمول های روز و شب طوری طراحی شده اند تا شما را در طول روز بیدار نگه دارند و به خواب راحت در طول شب کمک کنند.

اصلی ترین عاملی که واقعاً مورد توجه خریداران قرار گرفته است این واقعیت است که کرکلند سیگنچر بسیار ارزان است. بنابراین اگر به دنبال داروی مناسب سرماخوردگی هستید تا بتواند به صورت عمده در آماده سازی برای فصل سرما و آنفولانزا به شما کمک کند، این محصول یک انتخاب مناسب و معقول خواهد بود.

3- قرص سرماخوردگی و آنفولانزای Sambucol

سومین محصول برتر از نظر اکثر خریداران، قرص سرماخوردگی و آنفولانزای Sambucol است. این داروی کاملا طبیعی بدون هیچ عوارض جانبی خاصی باعث تسکین سریع رایج ترین علائم سرماخوردگی می شود.

حتما بخوانید: بهترین و جدیدترین روش درمان خانگی سرماخوردگی ویروسی

در حالی که این قرص برای اکثر افراد مؤثر بوده است، عده ای نیز وجود دارند که مدعی هستند این محصول هیچ تاثیری روی آنها نداشته است البته این یکی از ویژگی های متداول داروهای طبیعی و گیاهی است، بنابراین قبل از اینکه به سراغ داروهای شیمیایی بروید، حتما این محصول را امتحان کنید. واکنش بدن شما به فرمول آن مشخص می کند که آیا این دارو برای سیستم بدنی شما کار می کند یا خیر.


اپ چرب زبان

با اپلیکیشن چرب زبان، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


link
درمان سرماخوردگیمعرفی قرص

مطالب مشابه

1 دیدگاه. همین الان خارج شوید

  • سلام سرماخوردگی من خیلی شدید رفتم دکتر ۴ تا آمپول زدم ولی بازم درس نشدم لطف راهنمایی کنید تشکر

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up